İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Onur Tunç Aldı

Son güncelleme ile gelen uygulama optimizasyonu sayesinde pil tasarrufu sağlanması mümkün hale getirilmiş..

0a03344dbca3eef17a652d083b4c0d66.jpg

97d002d98b3cdb6a1bab8dd802cfa530.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Gariban note 2 kullanıcısına Yardımcı olacak bi kaynak varmı? :)

Aşağıdaki linklerde detaylıca anlatılıyor. Adım adım takip ederseniz yapabilirsiniz. Yedek almayı sakın unutmayın

http://www.muhyal.com/galaxy-note-2-android-5-1-1-lollipop-yukleme-gt-n7100-cyanogenmod-12-1/

http://www.muhyal.com/galaxy-note-2nizi-note-4e-cevirin-ditto-note-4-ozel-rom-gt-n7100/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Ben de, 1 ay önce geçtim Note2 den note 4 e, ama note 2 'yi mumla arıyorum. :(

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Böyle bir kampanya var Samsung'un bu güne özel fiyat inanılmaz türkiyeden sipariş verilebiliyor mu bilmiyorum ama Türkiye fiyatıyla yarısı fiyatına gelmiş oluyor..

93e487db54177c999bb72f3ad7a37aff.jpg

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Herkese merhaba

Note 4 de rehberden ayarlara girip arama ayarlarına girip arama arama ve reddetmede sesle komut vererek yanıtlama var.Ben bunu yapamadımda deneyen varmı

Yorum bağlantısı

Herkese merhaba

Note 4 de rehberden ayarlara girip arama ayarlarına girip arama arama ve reddetmede sesle komut vererek yanıtlama var.Ben bunu yapamadımda deneyen varmı

Denedim olmuyor. Androidde sesle arama, sesli bildirimler sorunlu. symbian gibi değil. Kolum kırıkken, bt kulaklıktan arayanın ismini söylemesi için çok uğraştım. Bir kaç menü var hatta yapılabileceğini düşündüğüm için olmadı.  Dİl paketleri indirdim, ayarları birbirine karıştırdım artık ama olmadı. 

Saygılarımla.

Marshmallow 6.0 avrupa da dağıtıma başladı...

Galaxy Note 4 için Android 6.0 Çıktı! Samsung'un 2014 yılındaki en güçlü telefonu Galaxy Note 4 için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. İşte Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi detayları.06.12.2015 / 22:1500-galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow

Samsung tarafından 2014 yılında tanıtılmış en güçlü akıllı telefon olanGalaxy Note 4, sonunda beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. İlk olarak Macaristan'daki kullanıcıların almaya başladığı Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, pek çok yeniliği beraberinde getiriyor.

:: Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak tüm telefonlar için buraya tıklayın. Galaxy Note 4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi

Stabilizasyon ve güvenlik geliştirmelerinden, pil tasarrufuna kadar çok farklı alanlarda Galaxy Note 4 kullanıcılarının seveceği bir güncellemeolacak Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, bugün Macaristan'daki kullanıcılar tarafından paylaşıldı.

01-galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow

Galaxy Note 4, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelen yenilikler!

Bildirim paneli dışında Galaxy Note 5 arayüzünü Galaxy Note 4için getirdiği görülen Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ileDoze adındaki pil ömrü uzatma özelliği, S-Pen için yeni özellikler, yeni Air Command menüsü gibi çok sayıda yeni özellik Galaxy Note 4kullanıcılarına sunuluyor.

Türkiye'deki Galaxy Note 4 kullanıcılarına ne zaman geleceği bilinmeyenAndroid 6.0 Marshmallow güncellemesi, iddialara göre başka Avrupaülkelerinde kullanıcılara da gelmeye başlamış.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Misafir

Bu akşam servise verdim güncellemeleri yapmışlar,turkcelli kaldırmamışlar.

Almıyorum,turkcell uygulamaları kalksın öyle verin dedim.

mesait saati bitimiydi,işlem biraz uzun Samsung yazılımı yüklenilecek,turkcell kalkmış olacak dedi.

cihaz kalsın o halde,yarın alırım dedim.

yarın bakalım artık :D

Evren abi anlattığın gibi yapacaktım ama,linklerin bazıları ölüydü Sağlam olsun diye servise verdim :p

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

selam herkese bende note 4 almıs bulunmaktayim iki gün dür cebellesiyorum :D tek sıkıntı sarj cabuk bitiyor note2 e göre 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Note 4 için bugün şeffaf kılıf aldım ama memnun kalmadım. Telefonu hem koruyacak hem kaliteli hem de kendini hissettirmeyecek bir kılıf lazım. Tavsiye edebileceğiniz bir kılıf var mı? Acil yardım lütfen [emoji4]

Yorum bağlantısı
Misafir

Note 4 için bugün şeffaf kılıf aldım ama memnun kalmadım. Telefonu hem koruyacak hem kaliteli hem de kendini hissettirmeyecek bir kılıf lazım. Tavsiye edebileceğiniz bir kılıf var mı? Acil yardım lütfen [emoji4]

Kaliteli silikon pek olmaz. Zaten 3 aylık ömürleri var. Ya sararıyor ya da morarıyorlar. Ben Samsung'un orjinal protect cover kılıfını kullanıyorum.Telefonu hem kalınlaştırıyor hem de şeklini gizliyor ama Note4'ün inceliği dolayısıyla ,elden kaymasını önlüyor. pda.teknoloji.com'dan bakın derim kılıf çeşitlerine. Güvenlidir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Kaliteli silikon pek olmaz. Zaten 3 aylık ömürleri var. Ya sararıyor ya da morarıyorlar. Ben Samsung'un orjinal protect cover kılıfını kullanıyorum.Telefonu hem kalınlaştırıyor hem de şeklini gizliyor ama Note4'ün inceliği dolayısıyla ,elden kaymasını önlüyor. pda.teknoloji.com'dan bakın derim kılıf çeşitlerine. Güvenlidir.

Saygılarımla.

evren abi birşey soracağım buna kırılmaz cam filmi nerden bulabilir hafiften  bombeli olduğu icin kalkma yapıyo kenarları

Yorum bağlantısı
Misafir

Uğur benimkinde de kenarlarda ince hava var. tam uygunu yok maalesef. Telefoncu arkadaşımın yanındaki çalışanı taktı, kenarlarda hava var dedim, hani nerde dedi:) Ben de yanlış görüyorum herhalde tamam dedim, çok ısrar edince hava olmadığına:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben kılıfı samsung bayiiden aldım, çokta güzel.

Bence sizde bakın bayisine.

Kırılmaz cam filmi 1mm boşluk kalıyor, tam oturanı yok malesef ;)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erol YILDIRIM

Dün bende note 4 aldım.Ama biraz pişman oldum gibi.Eski telefonum s.e k790 bulunduğum (aynı oparatör)yerde(4-5 diş )çekerken note 4 enfazla 2 diş çekiyor.Bazen hiç çekmiyor.Nette araştırırsanız bu konudan muzdarip pekçok note4 kullanıcısı olduğunu göreceksiniz.Telefonu eşime aldım aslında önümüzdeki günlerde kendimede bi note 4 almayı düşünüyodum.Bu sebepten ötürü soğudum note 4 den.Sizlerin nasıl çekim gücü?Biraz keyfim kaçtı.Bu kadar para verip telefon alıyorsun amiral gemisi diye 10 yıllık telefon bundan daha iyi çekiyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Dün bende note 4 aldım.Ama biraz pişman oldum gibi.Eski telefonum s.e k790 bulunduğum (aynı oparatör)yerde(4-5 diş )çekerken note 4 enfazla 2 diş çekiyor.Bazen hiç çekmiyor.Nette araştırırsanız bu konudan muzdarip pekçok note4 kullanıcısı olduğunu göreceksiniz.Telefonu eşime aldım aslında önümüzdeki günlerde kendimede bi note 4 almayı düşünüyodum.Bu sebepten ötürü soğudum note 4 den.Sizlerin nasıl çekim gücü?Biraz keyfim kaçtı.Bu kadar para verip telefon alıyorsun amiral gemisi diye 10 yıllık telefon bundan daha iyi çekiyor.

Ekranda görünenle gerçekte olan farklı. Yani 2 diş çekiyor gözüküyorken aslında 4 diş çekiyordur. Konuşmada falan sıkıntı yaşıyormusunuz ?

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Diş sayısana bakmayın. Konuşmada bir problem olmuyor. Belki 6.0 la hallederler

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Yani demem oki bazı yerlerde şebeke çekimi sınırda olabilir.Kritik olur yani... Bu telefonla ileride net bağlantısında sorun olacağını sanıyorum.Şuan vodafone vodem ile bağlanıyorum nete.Bulunduğum yerde her hangi bir problem olmuyor.Şehrin göbeğinde çekim kalitesinde bi problem olmayabilir ama Kritik çekim gücü olan yerlerde sıkıntı çıkaracağını sanıyorum bu telefonun...

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Ben kritik çekim yerindeyim hafta içi hergün. Çekim sorunu hiç yaşamadım

Yorum bağlantısı

2g, 3g, H+ olayları başka. Telefonun 3g özelliğini kapatın E de full çektiğini göreceksiniz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

çektiğimiz fotoların üzerine otomatik tarih atma özelliği var mı? biliyormusunuz ben ayarlardan bulamadım.

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Birde bizim acemilik olayımız var tabi.Daha önce hiç dokunmatik telefon kullanmadım :) Telefonum  2007   model sonyericson k790.3G özelliği kapatılırsa net bağlantı hızı düşer galiba.Yada nete hiç mi bağlanmaz.Arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.Pek anlamıyorum bu konulardan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...