İçeriğe Yönlendir

Gayrimenkul Hk.

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Murat Dere

Numarayı vermeden parayı aldı ya, daha ne komisyon vereceksin ? Hangi rakama alırsan al, biz Ayhan' la kebapçıda oluruz sen tapuda sıra beklerken... :D

Ev alam da kepaplar köpeeniz olur janim. ;) Kaldı ki ben zaten almışım evimi. Borcu bitsin ikinciyi alırken gelirim yanınıza, yancı olaraktan. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ev alam da kepaplar köpeeniz olur janim. ;) Kaldı ki ben zaten almışım evimi. Borcu bitsin ikinciyi alırken gelirim yanınıza, yancı olaraktan. :p

Ben taksitleri bitireli iki sene oldu çok şükür..  ;)  O taksitleri ben o zaman nasıl ödüyormuşum şimdi anlayamıyorum.. Borç yiğidin kamçısı, ev alana Allah yardım eder, kesinlikle eminim bundan.. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Ben taksitleri bitireli iki sene oldu çok şükür..   ;)  O taksitleri ben o zaman nasıl ödüyormuşum şimdi anlayamıyorum.. Borç yiğidin kamçısı, ev alana Allah yardım eder, kesinlikle eminim bundan.. :)

Sırtımızda deri görünmez kamçı izlerinden olm.  :yes: Allah tabii ki yardım ediyor; bunun için de başta annem olmak üzere buradaki bazı değerli insanları da kullanıyor. Ama seni aramadı sanırım henüz. :spiteful:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sırtımızda deri görünmez kamçı izlerinden olm.  :yes: Allah tabii ki yardım ediyor; bunun için de başta annem olmak üzere buradaki bazı değerli insanları da kullanıyor. Ama seni aramadı sanırım henüz. :spiteful:

Biz göbeğimiz kendimiz kestik, ayazda sokaklarda az fotokopi makinesi kovalamadım tamir edip 3-5 ekmek yer miyiz diye... Onun için saçım beyazlamıyor, hep tonerden oldu bunlar... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Biz göbeğimiz kendimiz kestik, ayazda sokaklarda az fotokopi makinesi kovalamadım tamir edip 3-5 ekmek yer miyiz diye... Onun için saçım beyazlamıyor, hep tonerden oldu bunlar... :D

Biz memuruz olm, kesemiyoz kendi göbeemizi. Çok acıyo o zaman. :p Bankaların parasıyla aldık zaten. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
(düzenlendi)

Mesleki olarak polemiğe girmek istemem, alınan hizmetin bedelini ödemek istemeyen işini kendi halledecektir.Her işte olduğu gibi, dışarıdan çok kolay gözüken, sermayesiz bir iş olarak algılanır.

cama asılan a4 kağıdıda ne masraflıymış arkadaş. 1 kira bedeli kadar :sandalye:  aynı galeriler gibi :sandalye: 

emlak işinde standart olmadığı için bu şekilde algılanma her zaman olacaktır diye düşünüyorum. :fiuw:

tarihinde Sedat Ünsal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Eğer yapabileceğinizi düşünüyorsanız, deneyim derim. Başaramazsanız bırakırsınız, ucunda ölüm yok sonuçta  ;)  Ben hiçbir meslek gurubuna karşı, herhangi bir negatif düşünce beslemem, yeter ki işini doğru ve dürüst yapsın. Sattığı veya aracılık yaptığı mal dediği koşulları karşılasın yeter, elbette o da payını alacak. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

cama asılan a4 kağıdıda ne masraflıymış arkadaş. 1 kira bedeli kadar :sandalye:  aynı galeriler gibi :sandalye:

Ben dükkanda A4 kağıda baskıyı mesela 10 kuruşa alıyorum, renkli olursa 75 kuruş.. Seri basıp 3 kuruş alsak bilgileri keçeli kalemle doldursalar Snowman marka tahta kalemi 2,5 lira...  Dükkan zaten mesleğin gereği ucuza bir gurbetçiden falan kiralanmış ya da satın alınmış olur, pek bir maliyeti yok gibi.. Yemek evden getirilir, telefona sabit ücret var o kısım biraz sıkıntılı.. Konuş konuşma alıyorlar maalesef.. Sahibinden de bir dükkan, tek komisyon yıllık masrafını karşılar.. Gelsin paralar.. :D   :nargile:  :dribble:  :keyifli:  :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Benine len benine! :p Ev sahibinin numarasını isteyince veriyonuz da sanki, kendi işimizi kendimiz yapacaz. :p Verin o zamanya Allaallaaa...  :vroom:

düşünceye bak düşünceyee :D ah murat abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...