İçeriğe Yönlendir

Büyük Kaza Atlattim...

Ersin Özkaya

Recommended Posts

Okan Tansel
(düzenlendi)

byük geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.ALLAH beterinden ve tekrarından sakınsın  :(  :nazar:  :nazar: 

tarihinde Okan Tan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Allah korumuş. Şaka gibi gerçekten Gördüğüm kadarıyla plakalığınız bile sağlam. Çok ilginç. Çok şükretmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akif Eren

Rabbim beterinden korusun hocam. büyük geçmiş olsun. Sadaka vermenizi tavsiye ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Geçmiş olsun. Maalesef kış lastiği olmadan karda yola çıkmak kazaya davetiye çıkarmak anlamına geliyor. Benzer şekilde vito da benim de başıma gelmişti ustelik hiç frenede basmadan düz yolda ilerlerken. Normal 3. Viteste 50 km hızla ilerlerken sadece yolun eğimli olması nedeniyle aracın arkası kayarak otobanda yan durmuştum. Arkamdan gelen 8 araçta maalesef sırasıyla çarparak zincirleme kazaya sebeb olmuştum. O gün bugün dür karda lastiksiz asla yola çıkmam artık. Tekrar geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
onurdursun

geçmiş olsun, ama resimden gördüğüm kadarı ile ikinci kez tehlikeden kurtulmuşsunuz, araçtan şoför kapısını açarak inmişsiniz araç zaten o yönde meyilli üzerinize devrilebilirdi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Maalesef kış lastiği olmadan karda yola çıkmak kazaya davetiye çıkarmak anlamına geliyor. Benzer şekilde vito da benim de başıma gelmişti ustelik hiç frenede basmadan düz yolda ilerlerken. Normal 3. Viteste 50 km hızla ilerlerken sadece yolun eğimli olması nedeniyle aracın arkası kayarak otobanda yan durmuştum. Arkamdan gelen 8 araçta maalesef sırasıyla çarparak zincirleme kazaya sebeb olmuştum. O gün bugün dür karda lastiksiz asla yola çıkmam artık. Tekrar geçmiş olsun.

Kar lastiği varmış abi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Geçmiş olsun hocam...

Allah esirgemiş, başka açıklama bulmak çok zor...

Sizin aracınızın aküsünün bitmesini teybe bağlayamadım ben... Çünkü teyp, kontak kapalı iken bir saat çalışır.. Sonra kendini kapatır...

Akünüz eskimiydi ?

tşkler mehmet abi.aku 1 yıllık serviste takılan aku idi.ben teybi sokmustum sonra taktım ve kapatıp kapatmadıgımdan emin değilim ama sabah göstergeler felan sasırmıstı. sonra atlatma yapınca calıstı araba. sunuda soyleyım calıstıktan sonra benzin göstergesi yanlıs gösteriyordu. ceyrek depoyu baslangıc sayıyordu.sonra kutup baslarını sokunce düzeldi.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Radyatör ve intercooler bağlantılarını iyice kontrol ettirin.

Bi de bi aileyi sevindirin derim.

tsk ederim sani kardeşim.insallah en kısa yapacam zaten aklımda. birde bu olaydan sonra biraz aracın rot ayarı kacmıs ve sanki bir ugultama sesi var gibi.tam emin olamıyorum ama en kısa zamanda baktıracam yinede araca. birde sağ ön teker aracı baya tutuyordu. aceba bilyasını felan bozup ses ordan gelebilir mi ?

Allah korumuş. Şaka gibi gerçekten Gördüğüm kadarıyla plakalığınız bile sağlam. Çok ilginç. Çok şükretmek lazım.

aynen aracta gram çizik yok ama on takımı kontrol ettireceğim yinede.

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aks yamulmuş olabilir, porya zarar görmüş olabilir. Acil kontrol derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

geçmiş olsun, ama resimden gördüğüm kadarı ile ikinci kez tehlikeden kurtulmuşsunuz, araçtan şoför kapısını açarak inmişsiniz araç zaten o yönde meyilli üzerinize devrilebilirdi

evet o durum cok tehlikeliydi ben yine sonradan fark ettim. ilk anda hiç aklıma gelmedi.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok geçmiş olsun. Doblo faktörü diyeceğim ama siz daha direksiyonu çevirmemişsiniz bile...

Gitmeden yol levhasını düzeltme imkanınız oldu mu?

Malum öyle bıraktıysanız uzun süre öylece kalabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Çok geçmiş olsun. Doblo faktörü diyeceğim ama siz daha direksiyonu çevirmemişsiniz bile...

Gitmeden yol levhasını düzeltme imkanınız oldu mu?

Malum öyle bıraktıysanız uzun süre öylece kalabilir.

evet hatanın buyugu bence bende. tabelayı düzeltti yardıma gelenler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...