İçeriğe Yönlendir

Black Man.. 59 Zz 550..

Anıl Akgül

Recommended Posts

Anıl Akgül

masallah aracınız cok guzel olmus pedal setinin en soldaki ekipmanı ayak dayama aracın zemınıne mı monte edılıyor ? o kısmı delmek sıkıntı yaratmaz mı ?

Sağol Hüseyin teşekkür ederim.. Ayak dayamanın montajı için maalesef fazla alternatif bulunmuyor.. Yapıştırmak ya da delmek gerekiyor.. Yapıştırmanın sağlıklı olmayacağını düşündüğüm için vidaladım ben.. 1 yıldan fazladır kullanıyorum bir sorun yaşamadım çok şükür..

Abi maşallah araba mermi gibi olmuş :) yakında daha fena olacak hissediyorum :)

Mesutum can kardeşim benim..

Çok teşekkür ederim.. Hislerin kuvvetli biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Tuğrul Özçelik

Çok güzel olmuş araç iyi günlerde kullanın[emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Çok güzel olmuş araç iyi günlerde kullanın[emoji106]

Teşekkürler Tuğrul yavaş yavaş tadını çıkara çıkara yapıyorum birşeyler..

Yorum bağlantısı

Sağol Keremim sakin sakin yapıyoruz.. Bi ara total yıkamada buluşalım. Sana yakın nasılsa :)

Buluşalım kardeşim. Ben gelemiyorum o taraflara. Sen gel bari..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Buluşalım kardeşim. Ben gelemiyorum o taraflara. Sen gel bari..  ;)  :D

Havalar az düzelsin yıkayalım yavruları .. Bir kar bir yağmur arkadaş bi gidemedik ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Serdar abiden gelen kargom bugün elime ulaştı .. Daha doğrusu ben gittim teslim aldım :)

Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim ..Hatta edeyim ...Teşekkürler Serdar abi .. 

Yanına süpriz olarak hediye de koymuş onlar için de ayrıca teşekkürler ..

Montaj en kısa zamanda inşallah :)

tJY8vMRl.jpg

Ai2HKYFl.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Serdar abiden gelen kargom bugün elime ulaştı .. Daha doğrusu ben gittim teslim aldım :)

Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim ..Hatta edeyim ...Teşekkürler Serdar abi .. 

Yanına süpriz olarak hediye de koymuş onlar için de ayrıca teşekkürler ..

Montaj en kısa zamanda inşallah :)

Hayırlı uğurlu olsun xenonların, en kısa sürede resimleri bekliyoruz.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Hayırlı uğurlu olsun xenonların, en kısa sürede resimleri bekliyoruz.  :nazar:

Çok sağol abicim .. Bu akşam fırsatım olursa takacağım .. Gece uzunlarla gelenlere süprizim var artık :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Çok sağol abicim .. Bu akşam fırsatım olursa takacağım .. Gece uzunlarla gelenlere süprizim var artık :)

En heyecan verici kısmı , ışıklarda beklerken geri vitese takınca araç şoförünün yüz hali   :shok:   :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

roket® vitesine mi takacaksın giderken :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

En heyecan verici kısmı , ışıklarda beklerken geri vitese takınca araç şoförünün yüz hali   :shok:   :D

Geçici kör :) 

roket® vitesine mi takacaksın giderken :D:p

Yok sadece arkadaki sis lambasını yakacağım o yetecek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Güle güle kullan abicim.Montajı yapta görelim bakalım nasıl aydınlatıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Güle güle kullan abicim.Montajı yapta görelim bakalım nasıl aydınlatıyor :)

Sağol İbom .. Vaktim olursa bu akşam takarım geri vites xenonlarını :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bağlar

Maşallah çok güzel olmuş.İyi günlerde kullanın memleketimden böyle bir araç görmek hoşuma gitti  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Maşallah çok güzel olmuş.İyi günlerde kullanın memleketimden böyle bir araç görmek hoşuma gitti  :biggrin:

Çok sağol Onur daha güzeli sizlerin olsun.. Sen nerelisin Tekirdağ mı ?

Yorum bağlantısı
Onur Bağlar

Çok sağol Onur daha güzeli sizlerin olsun.. Sen nerelisin Tekirdağ mı ?

Aslen Makedonya ama kendimi bildim bileli Şarköy [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Aslen Makedonya ama kendimi bildim bileli Şarköy [emoji4]

Şarköy güzel bir yer gerçekten .. Şarköyden de mürefteden de arkadaşlarım var :)

Yorum bağlantısı
Onur Bağlar

Şarköy güzel bir yer gerçekten .. Şarköyden de mürefteden de arkadaşlarım var :)

Yaz dönemi geliyor beklerim  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Yaz dönemi geliyor beklerim  :)

İnşallah kardeşim .. Gitmeyi istiyorum bakalım yaza  kısmet  olursa haberleşiriz ..

Çorluya yolun düşerse her zaman beklerim ...

Yorum bağlantısı

Ben her yaz giderim Şarköy e. Hanım ın akrabaları var. Hem Atatürk (Mustafa Kemal de olabilir) caddesi üzerinde, hem Eriklice de.. Güzel yerler. 1 hafta kalır, kafa dinlerim..

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Ben her yaz giderim Şarköy e. Hanım ın akrabaları var. Hem Atatürk (Mustafa Kemal de olabilir) caddesi üzerinde, hem Eriklice de.. Güzel yerler. 1 hafta kalır, kafa dinlerim..

Yol çok fena be :) 

Yorum bağlantısı

Yol çok fena be :)

Geçen sene C-Max le kaya kaya gidip gelmiştim. Sahil Uçmakdere tarafından değil, Keşan yolu üzerinden gidip geliyorum genelde. Eğer deniz/ manzara istersek ozaman dönüşü Uçmakdere yolundan yapıp Kumbağ tarafından çıkıyorum.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Geçen sene C-Max le kaya kaya gidip gelmiştim. Sahil Uçmakdere tarafından değil, Keşan yolu üzerinden gidip geliyorum genelde. Eğer deniz/ manzara istersek ozaman dönüşü Uçmakdere yolundan yapıp Kumbağ tarafından çıkıyorum.

Bende en son uçmakdereden gittim geldim fenalık geldi valla..

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Of WRC  :)

Günerim Onurhanın konusunda yazdığın yorumu okudum şimdi hafif bir gülümsedim :)

Bak şöyleymiş :)

Beyazın asaleti bir başka maşallah yapılanlarda çok güzel olmuş  :nazar:

O wrc eki ne kadar aradım hala da arıyorum aslında. Alan çok şanslı. Orj. ek sanırım. Aklıma bir iki kişi geliyor. İnşallah o alan kişi de sıkılır bende ondan alırım  :D

Aklına ben gelmemiştim dimi :)

Yorum bağlantısı
Onur Bağlar

İnşallah kardeşim .. Gitmeyi istiyorum bakalım yaza  kısmet  olursa haberleşiriz ..

Çorluya yolun düşerse her zaman beklerim ...

O zaman şimdiden yazın görüşmek üzere Şarköyde :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...