İçeriğe Yönlendir

Black Man.. 59 Zz 550..

Anıl Akgül

Recommended Posts

Anıl Akgül

Maşallah kardeşim.. :nazar: Durmuyorsun hiç. Sonunda gaza gelip alcam bende bi Focus, vercem coşkuyu..  :)

Hazırda varmış bak satılıkmı fiat şimdi ;) sağol kardeşim virüs çok etkili işlemiş bana bir türlü bitmiyor ;)

Adamda x stop var abi folyo falan uğraşmaz artık o :D

;) Al dedim almadın kabahat benim mi canım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hazırda varmış bak satılıkmı fiat şimdi ;) sağol kardeşim virüs çok etkili işlemiş bana bir türlü bitmiyor ;)

;) Al dedim almadın kabahat benim mi canım :)

Zor be Anıl.. Dedim ya bütçe tutsa daha ilkin otomatik Focus alacaktım. olmadı. Şuan biryere kıpırdayamam. Bakalım ileride kısmet.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Sedici valve diye yıllarca tipolarda yediler bizi :) öğrendik ki 16 valf demekmiş :)

Bir virüs bulaştıracağım ona ben 2,5 hemde x hemde beyaz vay vay vay ;) sedici falan nedir :)

Masallah abi su spoiler küçük görünse de arabanın arkasını acayip dolduruyor özellikle öncekini gördükten sonra :)

Şu x stoplar ve bixenonlari da görelim artık :)

Sağol Ozanım farları taktım akşam ince bi ayar lazım sadece ..

Diğerlerini ne zaman takarım Allah bilir artık ;) biliyosun önce biraz bakışmamız lazım ;)

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

C max i satmak bindiğin dalı kesmekle eşdeğer, serkan abi angaradan şanzıman ayarlardı sana :D

Benim 2,5 virüsünü önce sana enjekte etmem lazım aslında ..

Yediğim detay virüsünden sonra ;)

Güzel olmuş,güle güle kullan Anıl. :nazar:

Teşekkürler Hakan zaman buldukça montajlıyorum kenardakileri ;) tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Benim 2,5 virüsünü önce sana enjekte etmem lazım aslında ..

Yediğim detay virüsünden sonra ;) Teşekkürler Hakan zaman buldukça montajlıyorum kenardakileri ;)

Virüs yiyecek göz var da maliyeti karşılayacak çanak yok :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Sen ilana ver arabanı. Ben veririm çoşkuyu sana :)

Titanium x paket 2011 ESP f.2.5 var [emoji7]

Detay alalım belki değerlendirebiliriz aracı Antalya'ya çekeriz  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Detay alalım belki değerlendirebiliriz aracı Antalya'ya çekeriz ;)

Tek hasarı bu. Serviste yapıldığından trameri de 3000tl hasar kaydı var. 75.000km tdci x paket+esp

43.500 verirsen üstüne kalır Volkan. Biz bir arkadaşa aldıramadık sen al bare :)

3927ba196ca7c0673a5a898fc97f46dd.jpg

9df1d5317db659a2b14e730d570b6d24.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Zor be Anıl.. Dedim ya bütçe tutsa daha ilkin otomatik Focus alacaktım. olmadı. Şuan biryere kıpırdayamam. Bakalım ileride kısmet.  :flowers:

Bizimki latife kardeşim inşallah gönlüne göre olur herşey..

Virüs yiyecek göz var da maliyeti karşılayacak çanak yok :D

O da olur zamanla sen yeterki iste ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Tek hasarı bu. Serviste yapıldığından trameri de 3000tl hasar kaydı var. 75.000km tdci x paket+esp

43.500 verirsen üstüne kalır Volkan. Biz bir arkadaşa aldıramadık sen al bare :)

Benim almam için aracı satmam lazım. Arkadaş arabasını satıp focus almayı düşünüyordu . Onunla bir konuşalım . Değerlendirelim. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Geçtiğimiz hafta sevgili arkadaşlarım Göksel , İbrahim , Ozan , Aykut ve Rıfat Çorluya gelmişlerdi ..

Gelmişken ELM cihazını da getirdiler .. Yemek çay kahve faslından bitince vakit gece yarısını geçmişti..

Göksel ve Ozan sağolsunlar uzun süre uğraştıktan sonra araçtaki bazı özellikleri açtılar ..

Eco mode , Merkezi gösterge ekranında RDS Stereo ekranı ve mp3 görünümü , Menüdeki esp göstergesi aktif edildi ..

Yanlızca tek basışta çift kitleme ve otomatik kapı kilidi kaldı .. Cihazımız modifiyeli olmadığı için onlarda bir dahaki sefer kaldı :)

Göksel'e ve Ozan'a tekrardan teşekkür ederim .. Gece gece bayağı uğraştılar fakat değdi :) 

YMN ve Dt Ozy iş başında :) 

snUBvJql.jpg

Bunlarda merkezi ekrandan bir kaç görüntü..

jefK715l.jpg

o2Q3U6wl.jpg

966g43Wl.jpg

vw54t85l.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle kullan Anıl. İnşallah, çift kitleme ve otomatik kitleme yazılımınıda halledecez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Güle güle kullan Anıl. İnşallah, çift kitleme ve otomatik kitleme yazılımınıda halledecez..

Sağol Gökselim sayende oldu siz olmasanız çok zor hallolurdu Allah razı olsun..

Burada servisteki arkadaşıma söyledim böyle bir işlemden haberi yok ..

Ya da ben anlatamadım diyeceğim ama anlatmışımdır :)

Diğer ufak ayrıntıları da bir dahaki sefere bırakalım ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yetkili servisi bırak özel servisler bile bilmiyor Anıl. Böyle birşeyi yetkili servis iş emri bile açamaz. Tamamen korsan, rusların geliştirdiği bir yazılım. Bu konuda rusları takdir ediyorum her daim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Yetkili servisi bırak özel servisler bile bilmiyor Anıl. Böyle birşeyi yetkili servis iş emri bile açamaz. Tamamen korsan, rusların geliştirdiği bir yazılım. Bu konuda rusları takdir ediyorum her daim :)

Aynen katılıyorum adamlar yapmış ..

Takdire şayan millet vesselam ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Slav irkina bayılıyorum [emoji14]

Abi nasıl yazilimdan memnun musun ? 3de bile patiye düşüyor mu [emoji14] goncalar ne durumda doldu mu :)

Ayrıca rica ederiz abicim ne yaptık ki senin güzel misafirperverligin yanında iki tusa bastık :)

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Slav irkina bayılıyorum [emoji14]

Abi nasıl yazilimdan memnun musun ? 3de bile patiye düşüyor mu [emoji14] goncalar ne durumda doldu mu :)

Ayrıca rica ederiz abicim ne yaptık ki senin güzel misafirperverligin yanında iki tusa bastık :)

Yakıt 1 lt düştü 3 te bile sarıyor :)

Goncaların çoğu doldu hız dolmamış sanırım ;)

Dolduracağız kısmetse..

Valla kardeşim siz 2 tuşa basmasanız bu işler olmazdı..

Asıl ben birşey yapmadım her zaman beklerim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Anıl hocam güle güle kullanın. Elinize sağlık göksel abi ve ozan abi.

Ozan hocam yazılım atıyor musun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anıl hocam güle güle kullanın. Elinize sağlık göksel abi ve ozan abi.

Ozan hocam yazılım atıyor musun?

Mehmet çok teşekkürler..

Bizimkiler zehir gibi maşallah ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Abi beğendiğine sevindim.Güle güle kullan benim araç 2010 olduğundan eco mod açılmamıştı.Otomatik kapı kitlemede yapılabilir duruma geldiğinde bir köfteye daha geliriz inş. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Abi beğendiğine sevindim.Güle güle kullan benim araç 2010 olduğundan eco mod açılmamıştı.Otomatik kapı kitlemede yapılabilir duruma geldiğinde bir köfteye daha geliriz inş. :)

ELM yi modifiye edin ben sizi köfteyle modifiye ederim kardeşim :mangal:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Adem Kara

Merhabalar.. Aracınız çok hoş olmuş, çorluda hiç denk gelmedi bana yoksa hatırlardım :) Bu arada aracın üzerinde gelen jantları satmayı düşünürmüsünüz ? Connect için istiyorumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

Merhabalar.. Aracınız çok hoş olmuş, çorluda hiç denk gelmedi bana yoksa hatırlardım :) Bu arada aracın üzerinde gelen jantları satmayı düşünürmüsünüz ? Connect için istiyorumda.

Teşekkürler Adem kardeşim .. .

Çok fazla çıkmıyorum araba ile o yüzden denk gelmemiştir ..

Titanium jantları değilde üzerinde gelen lastikleri satmayı düşünüyorum ..

Titanium jantlara kışlık lastik takacağım inşallah..

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adem Kara

Teşekkürler Adem kardeşim .. .

Çok fazla çıkmıyorum araba ile o yüzden denk gelmemiştir ..

Titanium jantları değilde üzerinde gelen lastikleri satmayı düşünüyorum ..

Titanium jantlara kışlık lastik takacağım inşallah..

Anladım mantıklı bir hamle olur.. Bende orjinal GLX jantları kışlıklarda bırakıp yeni jant almayı düşünüyorum. Sizin aldığınız jantlar replika mı acaba ? 

Bu arada benim araçta ZZ 088 :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anladım mantıklı bir hamle olur.. Bende orjinal GLX jantları kışlıklarda bırakıp yeni jant almayı düşünüyorum. Sizin aldığınız jantlar replika mı acaba ? 

Bu arada benim araçta ZZ 088 :)

Evet bendekiler replica..Oem i bulmak dert biraz .. Olsa da rakamlar yüksek..

O zaman bende oem bayağı aradım ama olmayınca replica taktım ..

Şükür sorunsuz devam ediyoruz .. 

Üzerindeki lastikte önemli tabi .. Bu arada plaka da güzelmiş ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...