İçeriğe Yönlendir

Black Man.. 59 Zz 550..

Anıl Akgül

Recommended Posts

Anıl Akgül

Maşallah maşallah tü tü tü :) yavaş yavaş çıkıyor mu ortaya kara adam :)

Sağol kardeşim her ne kadar x stobun yerini tutmasada şimdilik idare eder..

Yavaş yavaş çıkıyor çıkarkende boşlukta kalınca bu uygulamalarıda yapıyorum ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kıraç

Çok güzel uygulamalar olmuş Allah kaza bela vermesin çok tatlı olmuş araç :nazar: bnde yeni ford sahibiyim focus 2.5 titanium x beyaz aklımdan geçen tüm sorulara cvb oldu bunlar bnde yakın zamanda paylaşım yaparım inş [emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Sende bu aralar iş çok yine İbo'm durmuyorsun durduğun yerde :)

Sorma abi güya beklicektim ama gene dayanamadım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Çok güzel uygulamalar olmuş Allah kaza bela vermesin çok tatlı olmuş araç :nazar: bnde yeni ford sahibiyim focus 2.5 titanium x beyaz aklımdan geçen tüm sorulara cvb oldu bunlar bnde yakın zamanda paylaşım yaparım inş [emoji1]

Harun aracın hayırlı olsun kazasız belasız..Benim en çok yakıştırdığım renklerden biri beyaz..

Dikkat et başladın mı sonu gelmiyor ;)

Çok şık olmuş Anıl. Işık şiddetinde problem yok di mi?

Sağol Onur'um .. Beklerken aradan çıksın istedim.. Işık şiddetinde sıkıntı yok gayet güzel gündüz duruşuda gayet iyi.. Beyaza da yakışır demedi deme :)

Sorma abi güya beklicektim ama gene dayanamadım :biggrin:

Ya sen durabilirmisin hiç ;) Sıradakiler de harika olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Herşey çok güzel olmuş,iyi virüsler :)

Sağol Evren çok teşekkürler sende de bir beyaz focus olması lazımdı hatta st tamponda vardı satmaktan vazgeçmiştin ne oldu son durum ?

Çorlu nun incisi..  :nazar:  :nazar:  :nazar: Dua et C-Max i sattım.  :D

Kerem'im teşekkürler sedici hepsini ezer geçer bea ;)

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar
(düzenlendi)

Bugün uzun zamandır aklımda olan ama bir türlü fırsat bulupta yapamadığım stopları karartma işlemini hallettim ..

Tamamı kırmızı , tamamı siyah , sadece beyaz olan kısımları mı siyah yapalım derken en uygununun beyaz kısımları siyah yapmak olacağına karar verdik .. Uygulama çok kısa sürdü .. Camlarımı ve kaput filmimi yapan Agzem ustam yine beni kırmadı sağolsun ..

Kaplanılan malzeme cam filmi mi ?

tarihinde Burak Gülnar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Sağol Evren çok teşekkürler sende de bir beyaz focus olması lazımdı hatta st tamponda vardı satmaktan vazgeçmiştin ne oldu son durum ?

Anıl abim,st tamponu difüzörle beraber aldığım fiyata verdim.Virüsü dizginledim,collection a devam şu anda.Arada böyle st ler görünce mutlu oluyorum o ayrı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Kaplanılan malzeme cam filmi mi ?

Yok Burak stop filmi .. Cam filmi olmaz stop filmi biraz daha kalın yapı olarak ... 

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anıl abim,st tamponu difüzörle beraber aldığım fiyata verdim.Virüsü dizginledim,collection a devam şu anda.Arada böyle st ler görünce mutlu oluyorum o ayrı.

Yapma ya ... Difüzör hangi tip ti ? Wrc mi St plastik mi ? 

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

St sifüzördü

Tamponun gittiğine üzüldüm valla .. Satmakla satmamak arasında kalmıştın sonra vazgeçmiştin .. 

Bilsem tekrar sorardım .. Kısmet değilmiş demek ki ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Tamponun gittiğine üzüldüm valla .. Satmakla satmamak arasında kalmıştın sonra vazgeçmiştin ..

Bilsem tekrar sorardım .. Kısmet değilmiş demek ki ...

. Abi aynen çok gidip geldim satıp satmamak arasında ama kısmet dediğin gibi.Allah kaza bela vermesin araç on numara bu arada,siyah temiz olunca bambaşka oluyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

. Abi aynen çok gidip geldim satıp satmamak arasında ama kısmet dediğin gibi.Allah kaza bela vermesin araç on numara bu arada,siyah temiz olunca bambaşka oluyor.

Sağol kardeşim .. Gel bir de bana sor temizlik kısmını :) Gözünü seveyim beyaz arabanın valla .. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Yok Burak stop filmi .. Cam filmi olmaz stop filmi biraz daha kalın yapı olarak ... 

Anladım benim Beyaz Focus'a normalde kırmızı düşünüyordum ama şimdi Siyah nasıl olur diye merak ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anladım benim Beyaz Focus'a normalde kırmızı düşünüyordum ama şimdi Siyah nasıl olur diye merak ediyorum.

Aslında biraz da zevk meselesi bu iş .. Ben siyah yakıştırırım sen kırmızı .. Denemek canlı görmek gerek .. 

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar
(düzenlendi)

Kırmızıda sinyaller kırmızı yanacağı için tavsiye etmem. Çok basit duruyor ve şahsen hoş karşılamıyorum kırmızı yanan sinyal görünce. Tabi zevk meselesi kısmına katılıyorum:)

tarihinde Mesut Dumlupınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Kırmızı iyidir. :biggrin::fiuw:

Görmeden birşey diyemem .. Siyahta gördüm bu daha hoş oldu sanki .. 

Bugün gündüz çektim bunu da .. 

P5Gnxrsl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Görmeden birşey diyemem .. Siyahta gördüm bu daha hoş oldu sanki ..

Bugün gündüz çektim bunu da ..

P5Gnxrsl.jpg

abi senin boy kaç metre :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Kırmızıda sinyaller kırmızı yanacağı için tavsiye etmem. Çok basit duruyor ve şahsen hoş karşılamıyorum kırmızı yanan sinyal görünce. Tabi zevk meselesi kısmına katılıyorum:)

Sinyal yanışı konusunda benimde düşüncem aynı.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...