İçeriğe Yönlendir

Servis Geri Çağırma Duyurusu

İsmail Çetinn

Recommended Posts

İsmail Çetinn

Herkese merhabalar. Yaklaşık 2 gün önce servis tarafından arandım ve fiestaları geri çağırdıklarını kızdırma ateşleyici gibi bir parçayı değiştirmeleri gerektiğini söylediler. parçanın ismini tam olarak hatırlayamadım ancak servisten arayan bayan bu parçanın ıslandığında alev alma riski olduğunu bu sebeple değişimin en kısa sürede yapılması gerektiğini söyledi. Böyle bir bilgi alan veya aranan oldu mu?

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Aynı sebepten benide aradılar.Cumartesi için randevu verdiler.Değişim yapılacakmış,kızdırma bujilerinde sıkıntı varmış sanırım.

Yorum bağlantısı

Arabayı 2. el aldığımızdan bizi arayamazlar haliyle di mi...

bence servise gidin, degiştirsinler, madem üretim hatası bu şekilde kullanmak riskli demekki..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hangi başlıktan sorgulama yapmamız gerekiyor. . 

Bana ulaşan olmadı henüz. . 

''Vehicle'' kısmına girerseniz şase numarasını gireceğiniz sekme geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Çetinn

Şase numaranız ile buradan sorgulama yapın. Geri çağırma duyurusu burada yayınlanmış olabilir. 

https://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do;jsessionid=2DEA8A1BD05D9929F8ED31FD02ED5D00.fcvas502

Acil Kampanya

4C564 - FIESTA - DIESEL - GLOW PLUG CONTROL MODULE

bahsettiğiniz sitede belirtmişler Tahir Bey. yakın zamanda gitmeye çalışıcam servise.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Çetinn

Hadi yaa. Öğrenince haberdar eder misiniz.

sanırım cumartesi servise gidicem sonucu burda paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Acil Kampanya

Kampanya Mesajı bulunamadı.

sıkıntı yok galiba

Yorum bağlantısı

Ben de az önce Ford Başer'i aradım. Bilgilerimi aldılar, geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bakalım ne sonuç çıkacak.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ben de servisi aradım sordum tüm araçlar için geçerli değil öyle bir durum varsa size ulaşırlar dendi. . 

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Servisi aradım bazı araçlar için böyle bir durum varmış. Benim aracımla da ilgili kısmı öğrenince yazacağım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Euro 4 motorlu Fiestalarda var yani 2011 ve öncesinde. Euro4 motorlu araçların servisle konuşması uygun olur.

Yorum bağlantısı
Hasan Baş

bende servisi aradım ve baktılar sıkıntı yok sizin aracınızda dediler 

Euro 4 motorlu Fiestalarda var yani 2011 ve öncesinde. Euro4 motorlu araçların servisle konuşması uygun olur.

Euro 4 motorlu Fiestalar servisle konuşsunlar dediğiniz gibi

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bugün servisle konuştum sistemden kontrol ettiler aracımı ve bu geri çağırma kapsamında değilmişim sorun yokmuş eğer bu kapsama girersem aranacakmışım. aracım 2011 fiesta 1.4 tdci

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Acil Kampanya

Sanırım benim araçta değişmesi gerekmiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Koç

beni de aradılar kızdırma bujisi değiştirilmesi gerekliymiş.Araç 2012 model.2012 ve üstü Euro 5 motor diye biliyordum.

Yorum bağlantısı
Emrecan Koç
(düzenlendi)

bende servisi aradım ve baktılar sıkıntı yok sizin aracınızda dediler 

Euro 4 motorlu Fiestalar servisle konuşsunlar dediğiniz gibi

euro 4 motorlu fiesta kullanıyorum 2010 model , ancak ;

----------------------------------

Acil Kampanya

----------------------------------
etis'te bu çıkıyor . sizce ne yapayım arayayım mı ?
tarihinde Emrecan Koç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Ben gittim parçayı değiştirdiler.Sağolsunlar bir tıkırtı problemim vardı onuda aradan çıkarttılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tamer Geveci

2011 dizel fiesta sahibiyim . Bugün 17:00 da Samsun okutgen ford otosan bayiinden aradılar . Aracımın kızdırma bujisinin zorunlu olarak değişmesi gerektiğini söylediler . Kim zorluyor dediğimde istemezseniz değiştirmeyebiliriz , çok kısa bir işlem ücretsiz olacak dediler .

Bu konu hakkında aranan kimse var mı? yada bilgisi olan?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...