İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Dünden Bugüne

Lokman Ceritlioğlu
Çözüme git Lokman Ceritlioğlu tarafından,

Recommended Posts

Mustafa Karabulut

Abi öyle de, benim 3. stop senin Kara Murat'daki ile aynı, yani baya  güçlü yanıyor :) dur kalk trafikte arkadakine eziyet olur mu acaba ? sen taktın mı abi, ya da uygulama yapılmış bir aracı canlı gözle gördün mü :) ben tırsıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

benim siparişim henüz gelmedi, Mustafa 3-5 saniye sürüyor bence tırsmana gerek yok :), canlı görmedim, Servet benim eski ghia ya yapmıştı, hiç bir şikayet almadıydım. Eren senden önce kullanmaya başladı, burayı okursa yazar şikayet varsa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Abi öyle de, benim 3. stop senin Kara Murat'daki ile aynı, yani baya  güçlü yanıyor :) dur kalk trafikte arkadakine eziyet olur mu acaba ? sen taktın mı abi, ya da uygulama yapılmış bir aracı canlı gözle gördün mü :) ben tırsıyorum

bak bu Servetin yaptığıydı, bunda 6-7 saniye sonra 5-6 saniye çakıyor frene basmaya devam edersen, devamlı yanmaya devam ediyordu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

işte abi buna can kurban :) Servet abim işini biliyor, normalde de olması gereken bu, basar basmaz çakması anlamsız, uzun bastığında çakmalı ki arkayı uyarsın, ben kızdım Çinli'ye yarın söküyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Servet dönsünde seri üretim yapsın bundan ;)

inan çok iş görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

dün görüşemedik servet abi ile, biraz rahatsızdım, ordu'yu geçmiş trabzon'a varmıştı. bugün mesaj attım, cevap veremedi, sonra fatsa'da özgür ile 3.stop flaşörü ile uğraşırken aramış, bu sefer de biz duymadık telefonu, saat de geç oldu diye geri arayıp rahatsız etmek istemedim, şimdi uyuyordur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hatta bu senin aldığın  flaşörü arka sinyallere bağlatın diyordu :) mantıklı aslında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

aslında forumda anket başlatıp, önünüzde giden araçta böyle bir uygulama olması sizi rahatsız eder mi etmez mi diye soralım :) ahali ne der acaba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bende de aynı şekilde var, 2 yıldır kullanıyorum, arkadakinin gözünü aldığını pek düşünmüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Bende de aynı şekilde var, 2 yıldır kullanıyorum, arkadakinin gözünü aldığını pek düşünmüyorum.

Hüseyin Abi, şehir içi trafiğinde rahatsız etmez mi ? Aslında mantıklı olan Servet Abinin yaptığı, önce düz sonra flaşör devreye girmesi daha uygun değil mi ? ben ciddi ciddi tepki alırım diye korkuyorum  :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hüseyin Abi, şehir içi trafiğinde rahatsız etmez mi ? Aslında mantıklı olan Servet Abinin yaptığı, önce düz sonra flaşör devreye girmesi daha uygun değil mi ? ben ciddi ciddi tepki alırım diye korkuyorum  :)

Daha sopa yemedim, ama arkadan bakıldığında rahatsız edici değil, sis farı yakmadıkça arkadaki rahatsız olmaz, stopların ışık dağılım yapısı farklı göz almasın diye tasarlamış miyendisler, ayrıca yeni nesil lüks araşların stopları bence asıl rahatsız edici olanlar.

Çok yoğunum

Bende bir vişki açayım da 201 numaraya yazdırayım. :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

İstanbula dönsün, yorgunluğu atsın, projeleriyle bize destek verecektir.

Viski yok ayran var bol köpüklü

201 in anlamı varmı ihtiyar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Viski yok ayran var bol köpüklü

Eve oda servisi yaptırıp yine 201'e yazdıram needem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

aslında forumda anket başlatıp, önünüzde giden araçta böyle bir uygulama olması sizi rahatsız eder mi etmez mi diye soralım :) ahali ne der acaba :)

1-1,5 aydır kullanıyorum henüz arkamdan selektör yapan görmedim :) ayrıca babamda sürekli flash yapanı mevcut. Arkasında bir süre araba kullandım. Rahatsız etse o ederdi. :) hep iyimserim işte :D
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bence bi süre dursun sizde de :)

Hüseyin abinin dediği gibi, önünde giden yeni bir audinin normal frenleri daha çok göz alıyor :D

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

ikisine de denk geldim. yeni premium araclardaki uzun 3.frenler felaket goz aliyor. flash yapanlar rahatsiz etmedi beni hic

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Senee epey eski bi sene, babamın alman ford transitine fren lambalarina h7 ampul başlamıştım. Fren hattına da oransal müşür başlamıştım. Frene ne kadar güçlü basarsam o kadar canlı yanıyordu fren ampulleri. Hala bu sistemi yapan yok ki en güvenli fren ikazı budur

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Bence bi süre dursun sizde de :)

Hüseyin abinin dediği gibi, önünde giden yeni bir audinin normal frenleri daha çok göz alıyor :D

Audi o yeter ki önümde frene bassın :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Senee epey eski bi sene, babamın alman ford transitine fren lambalarina h7 ampul başlamıştım. Fren hattına da oransal müşür başlamıştım. Frene ne kadar güçlü basarsam o kadar canlı yanıyordu fren ampulleri. Hala bu sistemi yapan yok ki en güvenli fren ikazı budur

Alman araçlarının bazıları kullanacağını açıklamıştı. Ancak tık yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...