İçeriğe Yönlendir

Ford Ve Allianz Sigorta İş Birliği

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Konu hakkında aldığım mail aşağıdaki gibidir, 

Allianz'a ait F-Kasko seçilmesi durumunda Ford Güvence Paketi Hediye Edilecektir.. 

Sıfır araçlarda geçerlidir.

Ford Güvence Paketi Kampanyası Detayları:
0 (Sıfır) km. Ford marka binek aracını FKasko poliçesi ile güvence altına alan 
sigortalılarımız Ford Güvence Paketi kazanıyor.
1- 1 Ekim – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında 0 (Sıfır) km. Ford binek araç satın 
alarak ve bu tarihler arasında poliçesi FKasko olarak tanzim edilecek 
sigortalılarımız Ford Güvence Paketi’ne hak kazanabilecektir.
2- Kampanyada, satış kanalı ayrımı bulunmamaktadır.
3- Fkasko poliçesinin vade bitiş tarihi öncesinde iptal olması halinde ilgili 
kampanyada aktif edilen Ford Güvence Paketi, Ford Otosan tarafından iptal 
edilecektir. 
4- Ford Güvence Paketi Kampanyası kapsamında, 0 ( Sıfır ) km. binek araçlar 
için 3 yıl / 100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay geçerli 
olacak Ford Güvence Paketi’nin geçerli olabilmesi için sigortalılarımızın 
Fkasko poliçe kopyası ile birlikte aracın satın alındığı Ford Bayisine giderek 
Ford Güvence Paketini sistemsel olarak aktif konuma getirmesi gerekmektedir. 
FKasko ürünümüz için Ford Otosan tarafından 01 Ekim – 31 Ekim 2014 tarihleri 
arasında devreye alınan kampanyanın üretimimize olumlu katkılar sağlamasını umar, 
işlerinizde artan başarılar dileriz.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Siz sigortacı mısınız? Mesleğinizde öyle görüyorum. Reklam kokusu alıyorum sanki :p

Ford Güvence paketi'nin detayları lazım derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Daha yeni yaptık abi niye dimedin kampanya çıkacak bekleyelim diye. Km dediğin neki hallediverirdik canım.. :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Makyajlı kasalar gelmeden kalan araçları elden çıkartmak için yapılmış güzel bir satış politikası. Dikkat ederseniz ekim ayına özel bir kampanya demekki makyajlı kasalar kasım aralık gibi gelecek.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Makyajlı kasalar gelmeden kalan araçları elden çıkartmak için yapılmış güzel bir satış politikası. Dikkat ederseniz ekim ayına özel bir kampanya demekki makyajlı kasalar kasım aralık gibi gelecek.

Bunu da beğendim :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hep sıfırlara zaten, ikinci elleri onlar üretmemişler gibi davranıyorlar..  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Siz sigortacı mısınız? Mesleğinizde öyle görüyorum. Reklam kokusu alıyorum sanki :p

Ford Güvence paketi'nin detayları lazım derim.

Garantiyi bir yıl uzatıyor gibi anladım ben... 

sayın pek muhterem bıyıklı sigortacı beğ, benim focusun km'sini düşüttürsem bu imkanlardan faydalanabilermiyim   :p  :biggrin:

Düşürmene de gerek yok abi.. Seninki sıfır gibi zaten... 

Daha yeni yaptık abi niye dimedin kampanya çıkacak bekleyelim diye. Km dediğin neki hallediverirdik canım.. :biggrin:

Yok kardeşim yok :D

Hep sıfırlara zaten, ikinci elleri onlar üretmemişler gibi davranıyorlar..  :i-ih:

Ford'a hoş geldin... 

Bu konuda en büyük şoku ben yaşamıştım... Far yıkamadan dolayı muayeneden geçemeyince fordu aramıştım.. Biz karışmayız 10 yaşını geçmiş demişlerdi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ford'a hoş geldin... 

Bu konuda en büyük şoku ben yaşamıştım... Far yıkamadan dolayı muayeneden geçemeyince fordu aramıştım.. Biz karışmayız 10 yaşını geçmiş demişlerdi. :D

e abi madem böyle bir firma, biz neden bu firmanın arabalarını bu kadar tercih ediyoruz? :D 

Yorum bağlantısı
Misafir

e abi madem böyle bir firma, biz neden bu firmanın arabalarını bu kadar tercih ediyoruz? :D

Seni cok isyankar gordum Tolgahancim:) ikinci el araclarina mudahale etmesine gerek yok ki Ford'un. Japonlar gibi 10 yil sonra En saglam kalan araclar arasindaki yerini aldilar. Focus 1'ler 25.000tl ile altin degerinde araclar statusundeler artik.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Seni cok isyankar gordum Tolgahancim:) ikinci el araclarina mudahale etmesine gerek yok ki Ford'un. Japonlar gibi 10 yil sonra En saglam kalan araclar arasindaki yerini aldilar. Focus 1'ler 25.000tl ile altin degerinde araclar statusundeler artik.

Saygilarimla.

Evet abi, bu aralar sanırım biraz öyleyim. Memnunmusun de gerçekten memnunum, ciddi anlamda seviyorum aracımı. :nazar:  Ama kampanyaları böyle sıfır arabalara falan yapıyorlar ya, üvey evlat statüsüne giriyoruz, bundan nefret ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ucuz len :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Evet abi, bu aralar sanırım biraz öyleyim. Memnunmusun de gerçekten memnunum, ciddi anlamda seviyorum aracımı. :nazar: Ama kampanyaları böyle sıfır arabalara falan yapıyorlar ya, üvey evlat statüsüne giriyoruz, bundan nefret ediyorum.

Avrupalasiyoruz. Zamanla bizde de ikinci ellerin hic yuzune bakilmayacak. Soyle bir meslek okullari iyice kapansin, ciraklik olsun, iscilik pahalansin. Tamiri sifirindan pahali olunca Almanya gibi olacagiz. 10.000Tl'ye mondeo aliriz artik.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Yine Ford mu alayım  :D

al sana kampanya abi, al gitsin.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Al abi al :D

al sana kampanya abi, al gitsin.

yahu durun hele bide siz gaz vermeyin. :)  Ondan sonra :vurduvara:

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Aracı aldığımdan beri hep F-Kasko sigortaladı. Çok şükür ihtiyaç olmadı. Ama sundukları avantajlar oldukça iyi gibi. Özellikle her kaskoda 100 TL sisteme eklemeleri güzel, bunu servis bakımlarında kullanabiliyorsunuz. Yol yardımları da hiç fena değil.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Aracı aldığımdan beri hep F-Kasko sigortaladı. Çok şükür ihtiyaç olmadı. Ama sundukları avantajlar oldukça iyi gibi. Özellikle her kaskoda 100 TL sisteme eklemeleri güzel, bunu servis bakımlarında kullanabiliyorsunuz. Yol yardımları da hiç fena değil.

Ben de F Kasko yaptırırım senelerdir. 1 kere kullandım eklemeyi. Her sene sisteme ekleniyor mu?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Ford gitti kampanya geldi, bizdeki de ne şans ama... :)

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Ben de F Kasko yaptırırım senelerdir. 1 kere kullandım eklemeyi. Her sene sisteme ekleniyor mu?

2011 de aldım aracı. Sanırım 2 veya 3 defa kullandım. Son kaskoda bir şey söylemediler. Servis bakımı haziran ayında o zaman ortaya çıkar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...