İçeriğe Yönlendir

Jantlarımızda Geldi Montajlandı Bir Kaç Foto

Huseyin CAN

Recommended Posts

Huseyin CAN

Gri jant

Talip abi zevkli adam sın. gri olabilir düşünüyorum.

Nefis olmuş, bu renk güzel bence.

hüseyin abi senin yorumunu bekliyordum sabah beri teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

hüseyin abi senin yorumunu bekliyordum sabah beri teşekkür ederim. :)

Cam filmi ve spoyler daha tamamlayıcı olacaktır,

tavan folyosu parlak olacağı için mat janlarda sırıtacaktır bence yaptırma.

marşpiyer olursa jantları daha iyi gösterir ben bile düşünüyorum ama bulmadım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

arka spoyler mevcut abi yanlara karlık düşünüyorum bunlar tamamlayıcı olucaktır diye düşünüyorum bakalım

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Hüseyin camları parlatınca film etkisi nasıl görüyorlar kardesim ya yaptır bakalım 3m gör etkiyi :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Hüseyin camları parlatınca film etkisi nasıl görüyorlar kardesim ya yaptır bakalım 3m gör etkiyi :)

kanka zaten renkli cam ondan bahsetmiştim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Jantta renkte gayet güzel. Beyaz olsa bu rengin ağırlığını hissettiremez. Bırak böyle kalsın. Kapı kolları ve kemerlere de el atarsan güzel olur.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

abi beyaz jant ta denedik sonuç pek iyi değildi bende o yüzden diyorum :)

forumun yüzde 90'ı ehtiyar da ondan :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bekledigimden daha iyi olmus. gule gule kullan Huseyin.

jantin rengi Bence olabilcecek en iyi renk. onler icin yay alman sart 5lik.

aractaki siyah ayrintilara elleme sakin butunluk olusturuyor.

arac temizken iyi isikta cekilecek fotograflar jant rengi konusunda daha iyi fikir verecektir.

Ama on tarafi indirmek sart :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

saol onur abı yardımların ıcın ayrıca tesekkur ederım bu arada on taraf ıcın calısmalar basladı bakalım ya ustundekı yayları kullanarak omartısor mılı bıraz daha vıda acılıp basıklık saglanacak yada 5 cm spor helezon yada coıl abı bakalım hangısı denk gelıcek gorucez senın elınde yay yok suan dıymı

Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Rica ederim kardeşim, Hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız kullanırsın inşallah.Benim arabadan daha güzel durmuş :) Beyaz jantlar kendini göstermezdi. Aracın siyah bölgeleriyle birlikte kontrast yakalanmış.Nefis olmuş bence. Beyaz rengin altında jantlar kendini açıkça göstermiş :)

Yorum bağlantısı

Güzel ama biraz tuhaf durmuşlar. Nedenini tam anlayamamakla birlikte sanırım çok büyük yada renk uyumsuz..  :unsure2: Güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

saol ınanc abı bıraz degısık durmasının sebebı lastık ebatının dusuk olması ve spor helezonların on tarafı pek basmaması yakın zamanda daha yakısıklı gelıcek gozunuze bıraz zaman verın banada :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

saol onur abı yardımların ıcın ayrıca tesekkur ederım bu arada on taraf ıcın calısmalar basladı bakalım ya ustundekı yayları kullanarak omartısor mılı bıraz daha vıda acılıp basıklık saglanacak yada 5 cm spor helezon yada coıl abı bakalım hangısı denk gelıcek gorucez senın elınde yay yok suan dıymı

Huseyin mil vs. isine girme. 5cm lik yay al gec hic kafani bulandirma.
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Huseyin mil vs. isine girme. 5cm lik yay al gec hic kafani bulandirma.

onur abi istediğimiz basıklığı yine sağlıyamıyacaz omartisor boyu çok uzun kurtarmıyor hem omartisor boyu kısalma yaparsak patlama riskinide ortadan kaldırmış olucaz  şimdi 3,5 cm yaylar ile inan bana omartisörlerin tısır tısır sesini duyar oldum verimliliği güzel ama ne bileyim kararsız kaldım abi ya.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

ben taktim 5cm gayette guzel dustu. patlamadida amortisorum :)

bu isin en iyisi k&w coilover ama iste cok para.

ayrica usta isi coil moil yaptirayim deme sakin.

5cm yay konusunda ben yaptim bisey olmadi demek sen yapincada sorun yasamayacaksin demek degil bunu unutma. ama mil kestirmektende, esnaf isi coildende az risklidir emin ol

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

satmıyaydın yaylarıda ben alaydım kotumu olurdu şimdi ellere gitti yaylar foto yokmu abi elinde. bide ne marka kullandin sadece önlere

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

abi tein marka yay alıyorum önleri tein arkaları eibach kullanıcam napayim inşallah hayırlısı olur :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

abi tein marka yay alıyorum önleri tein arkaları eibach kullanıcam napayim inşallah hayırlısı olur :)

Sizin orada üretiliyor Tein'ler kardeşim.  :D

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Sizin orada üretiliyor Tein'ler kardeşim.  :D

derken kanka nerde üretiliyormuş bizzatt yerine gideyim :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

derken kanka nerde üretiliyormuş bizzatt yerine gideyim :)

Bizzat yerinden alamazsın kardeşim :D Sana çıkma temiz 5 cm Eibach bulmamız lazım.Tein falan ugraşma. :yes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...