İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Aha, maliyet alayım, tırnaklar falan sağlammıdır?

.

Abi çıkma alıyosun :)) alt tarafin da ki iki adet tirnak tamirli ustteki tirnaklar saglam kulaklar sağlam. Fakat tampon tamircisinin elinden geçmesi gerekir en fazla 50 tl harcarsın diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

.

Abi çıkma alıyosun :)) alt tarafin da ki iki adet tirnak tamirli ustteki tirnaklar saglam kulaklar sağlam. Fakat tampon tamircisinin elinden geçmesi gerekir en fazla 50 tl harcarsın diye tahmin ediyorum.

alt tırnaklar radyatörün oradakiler, dert değil zaten, pek işe yaramıyor o tırnaklar, peki fiyat?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

alt tırnaklar radyatörün oradakiler, dert değil zaten, pek işe yaramıyor o tırnaklar, peki fiyat?

600-700 arası bir rakama alabiliriz. Belki daha uygun. Ama ortalama fiyatlari böyle
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

600-700 arası bir rakama alabiliriz. Belki daha uygun. Ama ortalama fiyatlari böyle...

Abooo :)  sıfırı kaçabiliyormusun?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Abooo :) sıfırı kaçabiliyormusun?

. 1100 liranın üzerinde
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

. 1100 liranın üzerinde

:shok:   normal tabii, tam alınca 2500 oluyordu, dur hele bir bakayım :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

:shok: normal tabii, tam alınca 2500 oluyordu, dur hele bir bakayım :)

hahaha :)))

Abi daha ucuz deme kalp krizi geçiririm :))

Bende diyorum ki tam takım 1800-1900 liraya halletcem diyorum. Arada 600 tl fark olacak benim için güzel rakam. Abi sen arka tamponu kaça aldın. ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hahaha :)))

Abi daha ucuz deme kalp krizi geçiririm :))

Bende diyorum ki tam takım 1800-1900 liraya halletcem diyorum. Arada 600 tl fark olacak benim için güzel rakam. Abi sen arka tamponu kaça aldın. ?

1600 direk servisten, boya dahil, piano black parçaların boyanması, kapı kolları ve kapıdaki şeritlerin boyanmasıda dahil :)

sana kriz geçirtmeyim şimdi, öğreneyim hele  :D

1900 e boya dahilmi?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

1600 direk servisten, boya dahil, piano black parçaların boyanması, kapı kolları ve kapıdaki şeritlerin boyanmasıda dahil :)

sana kriz geçirtmeyim şimdi, öğreneyim hele :D

1900 e boya dahilmi?

.

O zaman arka tamponu ben 1200 liraya hallederim [emoji16] dur hele bende arka tampon araştırmasına gireyim hahaha

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ön tampon boş ve sıfır 1000kaat kardeş, full 2150 kaat bana özel fiyat, sıfır OEM ön full st tampon.

:crazy: 1900 haa muahhahahaha.....

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

ön tampon boş ve sıfır 1000kaat kardeş, full 2150 kaat bana özel fiyat, sıfır OEM ön full st tampon.

:crazy: 1900 haa muahhahahaha.....

E yine benim ki ucuza gelcek :))

Tamponlarımız arasinda 400 kağat fatk var (ciddi rakam ) komple tam tampon arasında ise ( 300 kağat fark var abi bu da benim icin ciddi rakam :)) ohh rahatladim [emoji23][emoji23][emoji23] kazık yememişim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

250 tl var ve sıfır kardeş boya piano black dahil :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

250 tl var ve sıfır kardeş boya piano black dahil :)

ooo abi sen bir de boyaya para mı vereceksin :)))

İşin esprisi aldığın rakam güzelmiş abi senden ricam tamponun aksesuarlarının fiyatini bana alirmisin ?

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

sizin araba yeni kasamı, 2009 diyorda, sen yakından bir arka tamponlu araca bak fikrin değişecektir, çok fena oluyor arkadan, ayrıca eski yada yeni kasası zaten aynı, sadece farlar stoplar farklı, iç kısım zaten görünmüyor, o sebeble eski kasaya benzemez zaten kasa aynı :) bu arada ön biraz uzaktan anlaşılmıyor bile, ama arka süper,  bende ön alsammı diyorum, bakıyorum şu sıralar...

NvztG.jpg

ford_fiesta_st_01.jpg

IMG_20120527_141658.jpg

yok benim arabada Alper kardeşimle aynı sadece 1.4 tdci collection renk felan aynı :) 2009 yazdım ruhsatta öyle geçiyo diye :) mavi aracın üzerinde gerçekten güzel duruyo şuan fikirlerim değişiyor gibi :) nakit durumu düzelene kadar beklemeye devam o zamana kadar yaylarıda almış olurum yay olmadan st tampon çok mantıklı olmaz gibi 

bu arada bu tampon gri de mavide çok güzel duruyo beyazda hiç güzel durmuyor ilginç :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

bu arada ojinal tampondaki sisler buna uyuyormu yoksa bu tampona özel sis farı da mı almamız lazım ? 

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

bu arada ojinal tampondaki sisler buna uyuyormu yoksa bu tampona özel sis farı da mı almamız lazım ?

keskeeeee dedim icimden :))

Malesef uymuyor herseyi farkli

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yok benim arabada Alper kardeşimle aynı sadece 1.4 tdci collection renk felan aynı :) 2009 yazdım ruhsatta öyle geçiyo diye :) mavi aracın üzerinde gerçekten güzel duruyo şuan fikirlerim değişiyor gibi :) nakit durumu düzelene kadar beklemeye devam o zamana kadar yaylarıda almış olurum yay olmadan st tampon çok mantıklı olmaz gibi 

bu arada bu tampon gri de mavide çok güzel duruyo beyazda hiç güzel durmuyor ilginç :D

Beyaz tipsiz evet,bu arada orjinal st de yay falan yoktur, nedir bu yay hevesi yahu, araba zaten yeterince iyi yol tutuyor, spor arabada değil, sadece görsellik diyorsanız elbette sizin karar, bana hayatta yay olmaz, yollar tırt, her kasiste altını vururum buralarda :)

ooo abi sen bir de boyaya para mı vereceksin :)))

İşin esprisi aldığın rakam güzelmiş abi senden ricam tamponun aksesuarlarının fiyatini bana alirmisin ?

1150 tl. gibi oluyor, neyse 2 kaat pahalı vallahi, şimdi kıyamadım paraya :)

sis farının kendisi uyar, çerçeve ve nikelaj uymaz, alacaksınız yani.

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

yay sadece arabnın yüksek duran görüntüsü için...Alper kardeşimiz eicbach taktırmıştı yanılmıyorsam konforada etkisi olduğunu söylemişti..Orjinal jantlar var araçta bu yazda kullanıp onlarıda bir boy büyütmeyi dşünüyorum bunların hepsi bir arada olunca yay hem gereklilik hem görsellik gibi düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

yay sadece arabnın yüksek duran görüntüsü için...Alper kardeşimiz eicbach taktırmıştı yanılmıyorsam konforada etkisi olduğunu söylemişti..Orjinal jantlar var araçta bu yazda kullanıp onlarıda bir boy büyütmeyi dşünüyorum bunların hepsi bir arada olunca yay hem gereklilik hem görsellik gibi düşünüyorum...

Sen bilirsin tabii, ben takarsam altını kesin vururum, önde paçalıkta var benim, sağolsun belediyenin yaptığı hız kesici tümsekler direk tank engeli gibi olduğundan geçmek dert, yayla şaseyi yamulturum buralarda :)

bu arada vergi zamanıda gelmiş, 1. taksit 206 tl  :angry:

kasko ve trafik sigortasıda cabası  :angry:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Evet sayın Alper kardeşim, son durum şu, al sana indirim :) servisten tam takım ST ön tampon, 1780 tl. ye alınmıştır (bu arada ecat te bayiye gelişi sanırım 1620 tl. gözüküyordu) verdin gazı yetti gari dedim, boyayıda buna dahil ederler sanırım, yoğun baskım devam ediyor, hadi bakalım top sende  :p

indirimsiz full takım 2780tl. civarı bu arada, tabii bayi karı vs. içinde bunun  :)

bu arada kazık fiyata bir örnek, HS2 numaralı sis kapak civatası 33 tl.  :shok:  bildiğin yıldız tornavida ya uyan sac-plastik vidası...

en altta sağ-sol lip 17B769 nolu parça 216 tl. gibi birşeydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Evet sayın Alper kardeşim, son durum şu, al sana indirim :) servisten tam takım ST ön tampon, 1780 tl. ye alınmıştır (bu arada ecat te bayiye gelişi sanırım 1620 tl. gözüküyordu) verdin gazı yetti gari dedim, boyayıda buna dahil ederler sanırım, yoğun baskım devam ediyor, hadi bakalım top sende :p

indirimsiz full takım 2780tl. civarı bu arada, tabii bayi karı vs. içinde bunun :)

bu arada kazık fiyata bir örnek, HS2 numaralı sis kapak civatası 33 tl. :shok: bildiğin yıldız tornavida ya uyan sac-plastik vidası...

en altta sağ-sol lip 17B769 nolu parça 216 tl. gibi birşeydi...

. Vuuu ali abi harikasın senin adına çok sevindim. Abi ben ön tamponu aldım fakat bildiğin üzere çerçeveleri vs daha almadım. Abi bana tüm çerçevelerin indirimli fiyatını sana zahmet öğrenirmisin ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tamamdır kardeş, sanırım Cumartesi gelecek parçalar, gidince öğrenirim, bence parçaları servisten al, %35 indirimli fiyattan alacaksın, yaşın 4 katı indirime göre maksimum bu kadar oluyor :)

Ahanda temsili resim :) piano black yapayım, aynı arkası gibi...

Ayhan nın arabanın ikizi  :D

WS2Dvq6.jpg

Şimdi ön plakayıda yenilemek lazım, tarfikten yazı alıp yeniden bastırıyormuşuz sanırım, direk şoförler derneğine gitsem basarlarmı acaba, app de basıyorlarmış duyduğuma göre...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Tamamdır kardeş, sanırım Cumartesi gelecek parçalar, gidince öğrenirim, bence parçaları servisten al, %35 indirimli fiyattan alacaksın, yaşın 4 katı indirime göre maksimum bu kadar oluyor :)

Ahanda temsili resim :) piano black yapayım, aynı arkası gibi...

Ayhan nın arabanın ikizi :D

WS2Dvq6.jpg

. Arabanın kaderi değişecek :)) afedersin gaz vermek işe yaramış [emoji23].

Abi bana da iyi haberlerini vermeyi bekliyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...