İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Uğur Çınar

Uğur' a senin numaranı veriyorum o zaman... :D

noluyo burada :D :D benim adım geçiyor benim haberim yok nasil oluyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

St tamponumuz yok ki takalim. Ali abi sen bari al da tak kullan [emoji3]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

St tamponumuz yok ki takalim. Ali abi sen bari al da tak kullan [emoji3]

Tamponun yok haaa  :D  ve bunuda ben alayım 230 dolara, yok almiyim sağol kardeş, bu kadar yeter :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

[emoji2] süprayzZZ

Vayy vay vaaay, hayırlı olsun, eee önden foto :)

Egzost a bak, benzinli 2.0 atmosferik mi bu kardeş   :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
b1b9b0ca67be9fdcdc0043e664e8e36e.jpg panjura takılma abi onun siparisi verildi gelecek. Kendi imkanlarimla boyle bi panjur meydana çıkardim [emoji4]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

panjura takılma abi onun siparisi verildi gelecek. Kendi imkanlarimla boyle bi panjur meydana çıkardim [emoji4]

o da gelince cillop, eski kasa panjuru haaa  :) hadi bu işte bitti, gri kısımları boyatmadın demek..

bu arada ön tekerler direksiyon dönükken çamurluğa çarpmıyormu, nasıl oluyor?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Aynen abi boyatmadım. Boyatsaydım arabanin rengi koyu olduğu için tampon kendini hiç göstermeyecekti. Bu arada eksik bir yerler varsa söyle abi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aynen abi boyatmadım. Boyatsaydım arabanin rengi koyu olduğu için tampon kendini hiç göstermeyecekti. Bu arada eksik bir yerler varsa söyle abi.

Doğru sanırım, benim arabada siyahlar güzel durdu senin araç daha koyu tabiii...

Eksik yok gibi, yanlış anlama ben şu ST yazısına ve egzosta takılıyorum, araba dizel ST değil, dizel vurgusunu ön planda tutmak benim için daha ön plandaydı, o yüzden ST yazısını hiç kullanmadım, tabii sen bilirsin, zevk meselesi bu, bunun dışında über oldu araç, şimdi sana katlanan aynada lazım, yoksa olmaaaz, yarım derim haaa  :p

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Hahahaha ben c-max bagaj kapağı sisteminden yapcam kendi kapanıp açılacak [emoji2][emoji2]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hahahaha ben c-max bagaj kapağı sisteminden yapcam kendi kapanıp açılacak [emoji2][emoji2]

Yapta görelim :biggrin:  bende motor kaputunu hidrolik yapayım, direk açılsın :)

use%20this%20one%203%20ST_0.jpg

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Diyosun ki alper sen yapamazsın. Gece gece birbirimizi gaza getirmeyelim bence [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Diyosun ki alper sen yapamazsın. Gece gece birbirimizi gaza getirmeyelim bence [emoji23]

Yapamaz yapamaaaaz hehehehe  :D

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

kesinlikle gaz veriyomuş gibi anlaşılmasın ama st tamponum olsa kesin alırdım  :D

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

ali abi 57 dolarlık olan tam senlik değilmi bi aralar baktığın modele yakın galiba o fotolara baktım ama bulamadım

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Maşallah abi ateş ediyo ama bi xenonsuz hala eksik [emoji6]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Maşallah abi ateş ediyo ama bi xenonsuz hala eksik [emoji6]

Eveeet zenon, Alper bittin sen  :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Eveeet zenon, Alper bittin sen  :D

o araç şaşı bakacak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

b1b9b0ca67be9fdcdc0043e664e8e36e.jpg panjura takılma abi onun siparisi verildi gelecek. Kendi imkanlarimla boyle bi panjur meydana çıkardim [emoji4]

Dehşet'ül vahşet'ül muazzammm :-) panjur farkedilmiyor bile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kocaman bir maşaallah alper abi araba muhteşem olmuş. Güle güle kullan. Çok uygun olurmu bilmiyorum ama ön tampona lip taksan problem yaşatır mı?

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Güle güle kullan Alperim harika olmuş araba, bu rengin de asaleti bir başka canım... :)

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Alper kardeşim st ön arka tamponun hepsini servisten mi temin ettin ? kaça mal oldu merak ediyorum...şuan benim araçta arka çamurluk ve ön çamurlukta tamir edilecek yerler var ön tampon da ufak hasarlar var arka tamponda çatlamalar var totalde 1000-tl ye tamir boya vs.işleri bitiyor ama şeytan sizin resimleri gördükte kanıma giriyor sahibindende verdiğin ön tamponu gördüm diğer parçaların maliyeti vs.nedir belki o tamponla ilgilenebilirim yada komple servisten alabilirim emin değilim beni biraz aydınlatırsan nihai bi karar veririm diye düşünüyorum...

kardeşim çok güzel olmuş MaşaAllah nazar değmesin. 1 sayfa önce yazmıştım ama görmedim sanırım tekrar alıntı yaptım yukarıda yazdığıma cevap verebilirsen çok sevinirim. Bu arada eicbach yaylardan hariç bi işlem yok demi bayağı inmiş araç aşağı Ali abide sormuştu dönüşlerde sıkıntı yaratmıyormu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...