İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fikre bak, şundan alsak hafif uçtan traşla olacak sanırım... resimde kaput ucundaki plastik parçaya krom yapıştırılmış, altındaki parça tam şeklinde, uzun gelirse traşlarız...

http://www.fordtoptancisi.com/Kaput-Plastigi-Connect,PR-3800.html

resim-3005.jpg

bu arada tükkan açmışsın haberimiz yok  :D

Alper tuning  :p

http://www.aksoytuning.com/ford-fiesta-2010-mugen-cam-ruzgarligi-urun17763.html

:D  :D  :D

fiesta20022008-17763.jpg

y8e6u2yt.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

folyo basit kaçar bence, şu connect kaput ucu parçası ucuz, bir bakmak lazım...

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Finish him...

q9ciK9A.jpg?1

Gerçekten çok uyguna çok güzel bir iş yaptın abi güle güle binmen dileğiyle allah kaza bela vermesin...Arabanın bu hali ile sağdan soldan bi kaç detay foto daha bekliyoruz yani en azından ben bekliyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yirmibeş
(düzenlendi)

Maşallah çok iyi olmuş

tarihinde Murat Yirmibeş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Maşallah ali abi senin bu afacanin detayli fotoğraflarını görmek isteriz. :-)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Habire yağmur yağıyor,çekecektim ama olmadı, hava açsın çekeceğim resimleri...

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Habire yağmur yağıyor,çekecektim ama olmadı, hava açsın çekeceğim resimleri...

Yağmur bir hafta daha devam edecekmiş... :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Maşallah abi [emoji106] kapıt üstü focus çıtası olabilir 2.5 larda var öyle bi çıta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Maşallah abi [emoji106] kapıt üstü focus çıtası olabilir 2.5 larda var öyle bi çıta

Baktım, uzun, nikelajlı ve kaputta oyuk yeri var, yani olmaz,ama olanını buldum, direk kaputa yapışıyor ve en ucunda tırnağıda var, üstelik parlak siyah plastik, Connect Black Line kaput çıtası olayı bitirir...

Alper buldum sana parçayı  :D hemde doğuştan piano black renkte, gri olanı 40 tl. imiş, siyahını buluruz artık...

WWFpnFB.jpg

neredeyse aynı gibi...

hf6A1Ei.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Baktım, uzun, nikelajlı ve kaputta oyuk yeri var, yani olmaz,ama olanını buldum, direk kaputa yapışıyor ve en ucunda tırnağıda var, üstelik parlak siyah plastik, Connect Black Line kaput çıtası olayı bitirir...

Alper buldum sana parçayı :D

WWFpnFB.jpg

. Kesin oluyor mu abi ? Eğimi falan cuk diye oturursa harika olur :))
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

vallahi boyunu çaktırmadan karışla ölçtüm, az uzun gelebilir, uzun gelirse zaten kalın bir parça değil, ucunu keskin bir maket bıçağıyla açılı kestinmi olur, eğimi aynı gibi, zaten esnek ve ince bir parça, direk düz kaputa yapışıyor, en ucunda yani kaputun ucuna denk gelen yerde 2mm kadar çıkıntısı var, yani oturtmak basit, gri olanını buldum ama siyah yok, Pazartesi bakacağım, parçacılarda yoksa servisten alırız.

bu gri olanı, bize blackline olanı lazım, o direk parlak siyah renkte...

http://www.fordtoptancisi.com/Kaput-Plastigi-Connect,PR-3800.html

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alper serviste Connect parcasini buldum, zaten siyahmis, blackline olanı ise boyalı imiş ve 100 kaat, normal siyah olan indirim siz 30 kaat, al sana normal siyah olanı, ucundan azıcık keseceğiz o kadar, eğim falan tam, zaten esnek ve kendinden çift taraflı bantlı, ucunu ayarla yapistir gitsin :)
458d724a4a0b2bc4a0aef2bab46850d3.jpg

IMG_0381.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Blackline olandan sipariş verdim, 50 liraya falan indirimli gelir sanırım, hazır piano black boyalı, ayarlar takarız :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi güzel olmuş eline sağlık.  her iki taraftan panjurun kısımlarına tam denk gelmiyor  orjinali böyle mi oluyor yoksa böyle mi denk geliyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi güzel olmuş eline sağlık.  her iki taraftan panjurun kısımlarına tam denk gelmiyor  orjinali böyle mi oluyor yoksa böyle mi denk geliyor

Denk geliyor, parça geldiğinde traşlayıp tam panjura göre yapacağım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Blackline siyah parlak boyalı parçayı aldım az önce, şimdi boyunu ayarlamak kaldı :)

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

Blackline siyah parlak boyalı parçayı aldım az önce, şimdi boyunu ayarlamak kaldı :)

Abi kenarlardan kesildiği çok belli olacaksa ortadan ikiye bölüp ortadan kısalt ama baştan boyanması falan gerekir tabiki :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yok yaptım bile, Çok sağlam maket bıçağıyla hallettim, cillop oldu, sorun yok, 1e1 aynı oldu, araba konumda resmi de var, zaten eni 3 mm. Kadar, çok dikkatli bakman lazim ki anlayasin, o da yanına sürdüğüm azıcık boya dan, yoksa cillop oldu, bilmeyen zor anlar anlayacağım, zaten şekil tamam, olayda buydu :)

Zaten tek tarafı trasladim, kolay oldu....

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

Yok yaptım bile, Çok sağlam maket bıçağıyla hallettim, cillop oldu, sorun yok, 1e1 aynı oldu, araba konumda resmi de var, zaten eni 3 mm. Kadar, çok dikkatli bakman lazim ki anlayasin, o da yanına sürdüğüm azıcık boya dan, yoksa cillop oldu, bilmeyen zor anlar anlayacağım, zaten şekil tamam, olayda buydu :)

Zaten tek tarafı trasladim, kolay oldu....

Hayırlısı olsun abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...