İçeriğe Yönlendir

Focus III - 06St764 Ecoboost St Yolunda

Özer Kürkdiken

Recommended Posts

Mesut Dumlupınar

10 numara Maşallah. Ön plakayı takın derim malum bu aralar polisler azıttı. Arabaları cam filminden bile bağlıyorlar artık. Plaka sıkıntı çıkartabilir.

Çok yanlış buldum bu cümlenizi. Ne demek polisler azıttı. Bu nasıl bir bakış açısıdır ayıp bir şey. Sen plakani takma, yasak olduğu halde bile bile film yaptır sonrasında azıtan polis öyle mi... ayip.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Özer bu canavarın içine bindim ve Bolu otobanında 230'u gördüğümüz aklıma geldi :bravo:  ... Mükemmel bir alet bu ya :flowers: .... Maşallah ne takarsan hakediyor :nazar: ... Kazasız, belasız ve cezasız İnşallah...

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken
(düzenlendi)

Led barlı stop ve yine led barlı içi siyah far ile sade bir ses sistemi noktayı koyar bence.

Güner araç x paket led stoplar ve gündüz ledli bi xenon farlar var araçta. tarihinde Özer Kürkdiken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Erdem

Çok yanlış buldum bu cümlenizi. Ne demek polisler azıttı. Bu nasıl bir bakış açısıdır ayıp bir şey. Sen plakani takma, yasak olduğu halde bile bile film yaptır sonrasında azıtan polis öyle mi... ayip.

Araba basık diye arabamızı bağlıyorlarsa bu resmen aptallıktır. Basık aracın ne gibi bi zararı var şaka gibi :D Ayrıca cam filminin Tüv'den geçip, polislerin cam filminden araba bağlaması da aynı bir olay. 

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Araba basık diye arabamızı bağlıyorlarsa bu resmen aptallıktır. Basık aracın ne gibi bi zararı var şaka gibi :D Ayrıca cam filminin Tüv'den geçip, polislerin cam filminden araba bağlaması da aynı bir olay.

Ama bu polislerin azıttığı anlamına gelmez yine de değil mi? Neyse Özer abinin konuyu dagitmayalim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

hayırlı olsun abi. güzel bir araç, uygulamalarla daha da can alıcı bir güzellik olmuş.

küçük bir tavsiye: tavandaki plastik çıtalar sökülüp boyanırsa tam olarak kusursuz olacaktır.  :good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cihan Beliceli

Maşallah allah nazarlardan saklasın. Bence bu haliyle tek olmuş yoksa sahibinden de tit. x paket 1 tane bordo yada kırmızı renk vardı.

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Tesekkurler herkese.

Elimden geldigince sade ve güzel bir arac yapmak istedim umarım başarılı olmusumdur.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Naci Coşkun

Hayırlı olsun, gayet şık, Allah kaza bela vermesin.

Benim alacağım da 1,6 ecoboot tu lakin otomatiği olmadığı için tercih listemden çıktı.

Otomatik aramayan için çok iyi bir seçim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Özer Kürkdiken

80872808cf6bec3d20cde1908788336e.jpga6df49b58c0e9be5169a6ffbc3db7ff8.jpg

Orjinal arka st logomuz da geldi.

627a4ae2577119f41d87b83e46e449d0.jpged4afa143908c7fba81ae0b951f649fb.jpg

Işıklı vites topuzumuz geldi ve ayni hizla montajı tamamlandı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Özer maşallah çok güzel ve özgün olmuş araban. Plakaların da Beşiktaş APP olsa iyi olurmuş.

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Özer maşallah çok güzel ve özgün olmuş araban. Plakaların da Beşiktaş APP olsa iyi olurmuş.

Oncelikle teşekkür ederim.

App plaka bastirdim mühürlü ama nedense bir firsat bulup takamadim.

Yakinda montaj yapmış olurum onuda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...