İçeriğe Yönlendir

18 Inc Kuga Jantı Focus Il Ye Olur Mu ?

Hüseyin Uzun

Recommended Posts

Hüseyin Uzun

Bildiğiniz üzere focus'uma jant arayışı içerisindeydim.farklı birşey takmayı düşünüyordum.malum farklılık işin içinde olunca ister istemez replikaya yöneldim.replikadan da umduğumu bulamadım.izmir'deki bütün jantcıları dolaştım desem yeridir.hoşumuza giden modele denk gelemedim.ümidi kaybetmiş eve dönerken yol kenarındaki petlas bayisine uğradım.sanş eseri daha yeni kuga dan sökülmüş 18' oem jantları gördüm.

Siz abilerime ,kardeşlerime d7u8a3e4e.jpganışmak istedim.kuga jantı bizim focuslara uyar mı ? Görsel olarak tatmin eder mi ? Oem olması ve birazda jant aramaktan sıkıldım artık tek kaçış yolum bu jantlar :)

usa7etyt.jpga4uhy8y4.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teknik olarak bijon ve göbeğin çapı aynıdıri yalnız ağırlığı nasıl baktınız mı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

teknik olarak bijon ve göbeğin çapı aynıdıri yalnız ağırlığı nasıl baktınız mı?

Jantları aracın yanında tutarken hafifti bunu kastediyorsan eğer abi [emoji16][emoji16][emoji16]
Yorum bağlantısı
Emre Yıldırım 2

Bildiğiniz üzere focus'uma jant arayışı içerisindeydim.farklı birşey takmayı düşünüyordum.malum farklılık işin içinde olunca ister istemez replikaya yöneldim.replikadan da umduğumu bulamadım.izmir'deki bütün jantcıları dolaştım desem yeridir.hoşumuza giden modele denk gelemedim.ümidi kaybetmiş eve dönerken yol kenarındaki petlas bayisine uğradım.sanş eseri daha yeni kuga dan sökülmüş 18' oem jantları gördüm.

Siz abilerime ,kardeşlerime danışmak istedim.kuga jantı bizim focuslara uyar mı ? Görsel olarak tatmin eder mi ? Oem olması ve birazda jant aramaktan sıkıldım artık tek kaçış yolum bu jantlar :)

Ben de replika almayı düşünüyordum ne sorun yaşadınız?

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

Görüntüsü güzel duruyor,fiyat olarak ne istiyorlar?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Ben de replika almayı düşünüyordum ne sorun yaşadınız?

Yanlış yönlendirmek istemem ama replika jant kullanmışlığım var herhangi bir sıkıntı yaşamadım.tabiki orjinal jantın yerini hiçbirşey tutmaz ama ülkemizde oem jantın hem bulunabilirliği hemde fiyatların yüksek olmasından sebep insanlarımız mecburen replikaya yöneliyor. Önceliğiniz oem olmasını tavsiye ederim.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Görüntüsü güzel duruyor,fiyat olarak ne istiyorlar?

fiyat gayet uygun. 600 liracık :)
Yorum bağlantısı
Emre Yıldırım 2

Yanlış yönlendirmek istemem ama replika jant kullanmışlığım var herhangi bir sıkıntı yaşamadım.tabiki orjinal jantın yerini hiçbirşey tutmaz ama ülkemizde oem jantın hem bulunabilirliği hemde fiyatların yüksek olmasından sebep insanlarımız mecburen replikaya yöneliyor. Önceliğiniz oem olmasını tavsiye ederim.

"replikaya yöneldim.replikadan da umduğumu bulamadım."

demişsiniz onu soruyorum. Balans mı tutmadı? Kırıldı mı? Boyası mı döküldü? Yoksa görüntüsü mü iyi değildi?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Hüseyin bence aracına cok yakışır.şimdiden hayırlı olsun.

teşekkür ederim.geçen gün uzaktan selam vermek zorunda kaldım kusura bakma abi .
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

hiç kaçırma bence araban güzel jantlar güzel :) hayırlı olsun işlem yoksa direk al gitsin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özkan

Vallahi fiyat uygun eyer aracada uygunsa kacirma gayetde sık durmus

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

"replikaya yöneldim.replikadan da umduğumu bulamadım."

demişsiniz onu soruyorum. Balans mı tutmadı? Kırıldı mı? Boyası mı döküldü? Yoksa görüntüsü mü iyi değildi?

istediğim model yoktu.5x108 çok sıkıtlı bıjon aralığı olduğu için 5-6 çeşitten başka şeçenek yok.vossen cv7 araştırdık ama izmir'de bulamadım.

Eniştemde 3.20 d var üzerinde replika jant takılı.bir senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.herhangi bir deformasyon yok.

takımı 600 lira ;)
Yorum bağlantısı
Onur Durmuş

18'' cok buyuk olur sızın araca benim hem tuketım artar hem ıvmelenme ve son hız tabı karar sızın bence en fazla 17'' bakın sız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

teşekkür ederim.geçen gün uzaktan selam vermek zorunda kaldım kusura bakma abi .

Rica ederim hüseyin bende yeni iş peşinde koşturuyordum.dün başladık hayırlısıyla.müsait olduğunda görüşürüz tekrar.
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Jant güzel ama benim fikrim 17" den yana.Güzel durucak diye performans kaybı ve yakıt tüketiminin artmasının taraftarı değilim.17 fiesta st jantı bizim araçlara olurmu acaba?forumdan biri aracına takmış çok hoş olmuş

Yorum bağlantısı

Bence kaçırılmamalı bu fiyata, en kötü biraz kullanır memnun kalmazsan satarsın, bu fiyata bu oem jant mükemmel

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Jant güzel ama benim fikrim 17" den yana.Güzel durucak diye performans kaybı ve yakıt tüketiminin artmasının taraftarı değilim.17 fiesta st jantı bizim araçlara olurmu acaba?forumdan biri aracına takmış çok hoş olmuş

uymaz diye biliyorum fiesta 4 bijon

Bence kaçırılmamalı bu fiyata, en kötü biraz kullanır memnun kalmazsan satarsın, bu fiyata bu oem jant mükemmel

aynen ;) saat 7 gibi gidip taktırmayı düşünüyorum bakalımhayırlısı :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...