İçeriğe Yönlendir

2007 1.6 Ghia Yeni Aldım Ne Gibi Değişiklikler Yapabilirim

Mustafa Serkan Akgün

Recommended Posts

Mehmet Ayan

hayırlı olsun. çok şey var aslında yapıla bilecek ,birazdan fiyestacı arkadaşlar yardımcı olucaktır

Yorum bağlantısı
Mustafa Serkan Akgün

Teşekkür ederim ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Öncelikle hayırlı olsun.İki fotoyla öneride bulunmak zor ama birkaç öneride bulunayım.

1- ST Spoiler kesinlikle şart tabiki Oem yani orjinal olmak kaydıyla

2- 3.5 Vogland yay

3- 2 numara cam filmi

4- Plakalık kesinlikle çıkarılmalı ve çift taraflı bantla tamponlara montelenmeli

5-Bi-xenon far çalışması yapılmalı,formda bu işi hakkıyla yapanlardan yararlanabilirsiniz.

Şimdilik görebildiklerim bunlar...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Serkan Akgün

Yay arabada çok güzel duruyor ama biz ailecek binicegimiz için çok alçaltmak istemiyorum altı vurur ama diğer dediklerimizi gayaet güzel teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Burak Değer

1- Titanium jant 

2- St Spoyler

3- Cam filmi 

4- Mühürlü app plaka 

5- Tercihen farlar bi-xenon olabilir 

Bu arada hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

6- St tampon kiti

7-beyaz yan sinyaller

8-başka bir jant (acil)

9-Bod cam perdesi

:)

Hayırlı olsun bu arada :nazar:  

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
(düzenlendi)

Aha benim arabaya kardeş gelmiş o da 1.6 :)

Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermeden binmek nasip etsin.

Araca yapılacakları arkadaşlar yazmışlar lakin sizde hangi ürün nasıl yapılmış nereden , ne kadara temin edilmiş öğrenmek isterseniz fiesta modifiye bölümünde başlıklarimiz var oradan takip edebilir daha sağlıklı bilgilenirsiniz.

Fikir verme açısından kendi aracımın fotolarından bir kaç kare paylaşmak istiyorum.

pyhybyvu.jpg bu foto da orjinal st spoiler dikkatinize...

8uje3ere.jpg bu foto da sis çerçevelerindeki focus krom halkaları dikkatinize...

yju2aryb.jpg bu fotoda da jantlar ve eibach marka yaylar dikkatinize...

tarihinde Alper Aksakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Heeyyt be koçum benim,maaşallah,olay budur işte.Bu arada Alper paşam eksik kalan bişey yok mu sence vede en önemlisi bi-xenon valla yakıştıramadım sana bu eksikliği oldumu yani şimdi.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Heeyyt be koçum benim,maaşallah,olay budur işte.Bu arada Alper paşam eksik kalan bişey yok mu sence vede en önemlisi bi-xenon valla yakıştıramadım sana bu eksikliği oldumu yani şimdi.....

abi güzel düşüncelerin için teşekkür ederim ama gaza getirme nolur [emoji2][emoji2]

bi-xenon çok istiyorum lakin çok pahalı 850 tl cik [emoji16]

bizim arabalar focus fiyatına gelcek sonra satarken karşıda ki kişi neden bu araba bu fiyat dediğinde zoruma gidiyor [emoji2][emoji2]

masrafin sonu yok en iyisi biz birbirimizi artık gaza getirmeyelim [emoji16][emoji16] bunu yaparız inanıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Yok be Alperciğim görünen köy kılavuz istemez be canıımmm...Araban bi-xenon diye bağırıyor beeee  :D  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Yok be Alperciğim görünen köy kılavuz istemez be canıımmm...Araban bi-xenon diye bağırıyor beeee :D:p

tamam abi gaz alındı gereken önümüzdeki ay yapılacak :))
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bixenon sadece görüntü değil güvenlik önlemidir cidden bunu taktiktan sonra iyice anladım.

Bu arada araciniz da hayırlı olsun yazilacaklar yazılmış zaten eksik kalmamis gibi :)

Ha performans daha iyi olsun derseniz o kaputun altindaki tam canavar yazilimla 120hp,265nm tork olur araba da hafif Tokatcı Diesel Commonrail Injection olur TDCi :D (bir göksel yaman sözüdür ) :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Öncelikle hayırlı olsun.İki fotoyla öneride bulunmak zor ama birkaç öneride bulunayım.

1- ST Spoiler kesinlikle şart tabiki Oem yani orjinal olmak kaydıyla

2- 3.5 Vogland yay

3- 2 numara cam filmi

4- Plakalık kesinlikle çıkarılmalı ve çift taraflı bantla tamponlara montelenmeli

5-Bi-xenon far çalışması yapılmalı,formda bu işi hakkıyla yapanlardan yararlanabilirsiniz.

Şimdilik görebildiklerim bunlar...

Hocam virüsü baya kapmışsınız.Bize söyleyecek bir şey kalmamış. :D

tamam abi gaz alındı gereken önümüzdeki ay yapılacak :))

Yapılmasa bile farların elden geçmesi lazım.Soluk duruyor sol far özellikle. :yes:

http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-plastx-saydam-plastik-yuzey-temizleme-ve-cilasi-8512310/productDetails.aspx?productId=othrzg-12310&categoryId=20035740

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bixenon sadece görüntü değil güvenlik önlemidir cidden bunu taktiktan sonra iyice anladım.

Bu arada araciniz da hayırlı olsun yazilacaklar yazılmış zaten eksik kalmamis gibi :)

Ha performans daha iyi olsun derseniz o kaputun altindaki tam canavar yazilimla 120hp,265nm tork olur araba da hafif Tokatcı Diesel Commonrail Injection olur TDCi :D (bir göksel yaman sözüdür ) :)

Dizel ?

Yeni aracınız hayırlı olsun ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

1.6 dizel diye tahmin ettim ama benzinli geldi mi ki bu kasada?

Otomatik 1.6 dizel var mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

o kısmı görmemişim :) ghia ve 1.6 görünce direk dizel sandım :)

Hep yapılan öğrenci hatası bunlar :D soruları iyi okumak lazım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serkan Akgün
(düzenlendi)

Hepinize teşekkür ederim söyledikleriniz icin hepsini dikkate alicam tabi bütçe yi aşmadan :) bu arada benzinli araba

tarihinde Mustafa Serkan Akgün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Erbay
(düzenlendi)

benzinli tam otomatik :) bence güzel araba hiç bişey yapma böyle cok güzel böyle bin :D ben şahsen öyle yaptım :D :D :D ah be kardeşim tam cendereye geldin haberin yok :D aramıza hoşgeldin patlasın kredi kartları :D sanırım dijital klimada var otomatik ghialarda. içininde resimlerini paylaşırsan çok seviniriz.

bu arada Alperden sis farı krom halka siparişi vermekle başlayabilirsin neler yapacağına.. zaten sonra arkası gelecek :D

tarihinde Taner Erbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...