İçeriğe Yönlendir

Gitti Fiesta Geldi Focus, Gitti Focus Geldi Mondeo, Hepsi Dizel..

Serkan Toker

Recommended Posts

Onur Oflaz

Rengi bej abi bizim de koltuklar bej ama kolçak siyah. Dedim kaplama falan yapılmışsa fikir alayım bizimki de yıpranmış kaplamaya ihtiyaç var :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir

Abi arka ayak aydınlatma ile ilgili konuları ararken burda buldum kendimi :D Aklımda şu vardı gökte ararken yerde buldum :bravo:

O ışık kapaklarını nette aradım 84AG13547AA parça koduyla. Fakat pahalı gibi geldi. Siz orda ne kullandınız acaba?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi arka ayak aydınlatma ile ilgili konuları ararken burda buldum kendimi :D Aklımda şu vardı gökte ararken yerde buldum :bravo:

O ışık kapaklarını nette aradım 84AG13547AA parça koduyla. Fakat pahalı gibi geldi. Siz orda ne kullandınız acaba?

Tam da bunları kullandım Eren, hurdacıdan alınca epey ucuza geldi.. Yanılmıyorsam Mondeo nun plaka lambalarıydı bunlar..

Yalnız adam birebir benim projeyi taklit etmiş.. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Tam da bunları kullandım Eren, hurdacıdan alınca epey ucuza geldi.. Yanılmıyorsam Mondeo nun plaka lambalarıydı bunlar..

Yalnız adam birebir benim projeyi taklit etmiş.. :D

Abi bende ay sonu Ankara'ya geleceğim kısmetse. O zaman hurdacı gezeyim. :) benim bagaj aydınlatmada da o kapak var parça kodunu ordan aldım hatta. TR de yok gibi dışarda da 15 dolara geliyor teki. Teşekkür ederim bilgi için :)
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi bende ay sonu Ankara'ya geleceğim kısmetse. O zaman hurdacı gezeyim. :) benim bagaj aydınlatmada da o kapak var parça kodunu ordan aldım hatta. TR de yok gibi dışarda da 15 dolara geliyor teki. Teşekkür ederim bilgi için :)

Tek adres hurdacı, aynısı olmasa bile başka bir lamba bulunur..

Yorum bağlantısı
Misafir

Tek adres hurdacı, aynısı olmasa bile başka bir lamba bulunur..

Anladım abi. Alternatifleri değerlendireceğiz artık. Bulursam yaptıracağım adresi de isteyeceğim zahmet olmazsa :)
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Anladım abi. Alternatifleri değerlendireceğiz artık. Bulursam yaptıracağım adresi de isteyeceğim zahmet olmazsa :)

Her zaman kapım açıktır, haber vermen yeterli.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Her zaman kapım açıktır, haber vermen yeterli.. ;)

Mesai saatleri nedir abi? gelirsem ararım valla :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

09:00 - 23:30  arası herhangi bir saat olabilir mesai saatim.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

09:00 - 23:30  arası herhangi bir saat olabilir mesai saatim.. ;)

Genelde "yemekte" veya hurdacıların bölgesinde olur. Yemek aralarında (yarımşar saat filan) çalışırken denk gelebilirsiniz. :yes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Genelde "yemekte" veya hurdacıların bölgesinde olur. Yemek aralarında (yarımşar saat filan) çalışırken denk gelebilirsiniz. :yes:

Dikkat ettiysen abi mesai saatim dedim, saatlerim demedim..  :D  Bordrolu muyum ben ?  :p

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Toker

Mp3 çalabilen Sony teyp artık mavidiş ve usb ve hatta micro sd karttan da mp3 çalabiliyor. Servet sağ olsun, orayı kesti burayı bantladı bir şeyler yaptı halletti.. Mübarek adam ya.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mp3 çalabilen Sony teyp artık mavidiş ve usb ve hatta micro sd karttan da mp3 çalabiliyor. Servet sağ olsun, orayı kesti burayı bantladı bir şeyler yaptı halletti.. Mübarek adam ya.. :D

Abi heyecanla foto ve detay bekliyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Seri üretim beklerük, dergaha gelmeden çözüm isterük, forkliftten düşmek istemezük  :D

İyiymiş vallahi, hayırlı olsun  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...

Koltuk ısıtıcı işi de tamam, sürücü koltuğunda deneme yaptım bugün, çok beğendim diğer koltuğa da takacağım.. Detaylı fotoğraf o zaman inşallah.. Şimdi sadece düğmenin fotoğrafı var, montaj aşamasında heyecandan aklıma gelmedi fotoğraf çekmek... :)

Bunu yaptık güzel de oldu o kuru soguklarda da , soğutmalısı yokmu bunun [emoji1] onada el atsan [emoji5]
Yorum bağlantısı

Bunu yaptık güzel de oldu o kuru soguklarda da , soğutmalısı yokmu bunun [emoji1] onada el atsan [emoji5]

Ne kıymetli mabadınız varmış :shok: Soğuk iyi olmaz, meme yapar. :yes:

Yorum bağlantısı

Ne kıymetli mabadınız varmış :shok: Soğuk iyi olmaz, meme yapar. :yes:

Öyle [emoji1]

Klima arabayı soğutana kadar idare eder aslında [emoji1]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...