İçeriğe Yönlendir

Gitti Fiesta Geldi Focus, Gitti Focus Geldi Mondeo, Hepsi Dizel..

Serkan Toker

Recommended Posts

• 4 ay sonra...
Serkan Toker

Bugün Erkan Dikici ile Göksel kardeşimin püskürtmeli silecek fıskiyelerinin montajı için biraraya geldik.. Sağolsun hem fıskiyeleri taktı hem de aklımdaki projeyi hayata geçirdi..Ellerine sağlık... :)

654b777529fb3139f1edeaecb19e2337.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Bugün Erkan Dikici ile Göksel kardeşimin püskürtmeli silecek fıskiyelerinin montajı için biraraya geldik.. Sağolsun hem fıskiyeleri taktı hem de aklımdaki projeyi hayata geçirdi..Ellerine sağlık... :)

Güle güle kullan, aklındaki proje ne ola ki  :unsure2: de bakalım belki bizde yaparız....

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tapatalk çalışsa fotoğrafları ekleyeceğim de çalışmıyor benim telefonda.. Yeniden başlattım bakalım hayırlısı.. :)

b057a890c1bc3cdd67d3d60f0be0e04f.jpg

2407a95058fc18bf32441de651d6c33c.jpg
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

fıskiyeleri buraya mı taktınız ???? :unsure2:  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

fıskiyeleri buraya mı taktınız ???? :unsure2:  

Fıskıyeler zaten ısıtıcılıymış benim arabada, ancak Göksel'in gönderdikleri sprey püskürtmeli olduğu için çok daha iyi oldu.. Buradan bir kez daha teşekkür ederim kendisine, sağolsun.. Aykut Can kardeşim de sağolsun lojistiğini üstlendi kaymağını ben yedim... :D

Başarılı, ilginç bir fikir..  :good1:  :bravo:  :bravo:

Konsolu düzgünce kestiğimiz için kenardan tornavida ile tık yapınca lambalar çıkıyor dışarı, yapıştırma işlemi olmadı.. Aynı plaka lambası gibi oldu yani, akşam bakalım nasıl görünecekler..  ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

...

Konsolu düzgünce kestiğimiz için kenardan tornavida ile tık yapınca lambalar çıkıyor dışarı, yapıştırma işlemi olmadı.. Aynı plaka lambası gibi oldu yani, akşam bakalım nasıl görünecekler..   ;)

Birde arka yolcular için havalandırma projesi olabilir.  ;) Kolçak uygun görünüyor.  :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Birde arka yolcular için havalandırma projesi olabilir.  ;) Kolçak uygun görünüyor.  :)

Havalandırma için ayıracağım yer konsolun içi oluyor Kerem, yani mümkün görünmüyor...

Yorum bağlantısı
Misafir

Havalandırma için ayıracağım yer konsolun içi oluyor Kerem, yani mümkün görünmüyor...

Komple kolçağı buna ayırmak gerekmez. Ön ana girişten 5-7 cm çapında bir hortum çekip, sadece kolçağı arkaya bakanı kısmına ayarlı bir çıkışla belki olabilir. Önce tasarlamak lazım tabi. Ama o alan gayet uygun gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Komple kolçağı buna ayırmak gerekmez. Ön ana girişten 5-7 cm çapında bir hortum çekip, sadece kolçağı arkaya bakanı kısmına ayarlı bir çıkışla belki olabilir. Önce tasarlamak lazım tabi. Ama o alan gayet uygun gibi duruyor. 

Olmaz dedik uzatma işte... :p

Bayram geçsin de ben oraları bir karıştırayım, ufak oğlum arabanın içi soğuk diyordu geçen sabah okula giderken.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İyi olmuş, güzel olmuş..

Arabayı sana satacağım için abi yapılacak bir şey bırakmamaya gayret ediyorum karınca kararınca.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Olması muhtemel bir sonraki projem bu, ne dersiniz ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Arabayı sana satacağım için abi yapılacak bir şey bırakmamaya gayret ediyorum karınca kararınca.. :D

Gözlerim yaşardı, beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum. :blush:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gule gule kullan abi. Biraz elimize yuzumuze bulastirsak da sana ulastirdik nihayetinde. [emoji1]

Kargocuyu merdivenlerde yakaladım, Serkan Toker için paket var mı dedim, var dedi.. Ellerini yavaşça başının üstüne koy evrağı imzalayıp seni serbest bırakacağım dedim... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Olması muhtemel bir sonraki projem bu, ne dersiniz ?

Benim sattığım sistem bu canikom

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim sattığım sistem bu canikom

Benim niye haberim yok çiçeğim ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

o hoo, çok gerilerde kaldın arım balım peteğim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sana zahmet nasıl yapıldığını bir anlatıversen fortiflere fısıldayan tontişim..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İyi de ben seni 18,5 haftadır tanıyorum ilanı 2012 de vermişsin.. Bilememem normal bence kuzum..

Yorum bağlantısı
Misafir

Hmmmm. her ne kadar ortalarda görünmeseler de hayalet gibi bütün konularda geziniyorlar anlaşılan. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...