İçeriğe Yönlendir

Gitti Fiesta Geldi Focus, Gitti Focus Geldi Mondeo, Hepsi Dizel..

Serkan Toker

Recommended Posts

Serkan Turan

İki tarafada hayırlı olsun abilerim.. Allah hayırla binmeyi nasip etsin..  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

serkan hocam hayirli olsun artik forumdakilere bi tatli ismarlarsin gerci bizim buralarda kuzu kestiriyorlar ama tatliya da olur deriz saka bi yana allah nazardan saklasin guzel araba. guzel gunlerde kullaniniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun Serkan Bey. Sahibinden hem de Lokman Abi gibi aracına bebek gibi bakan bir duayenden Mondeo hem de dizel hem de jatcolusundan almak büyük şans. Sizi de Mondeocular arasında görmek benim için keyif. Bundan sonrasında keyif berecek araç bulmak çok zor, çıta yükseldi artık:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hayırlı olsun Serkan Bey. Sahibinden hem de Lokman Abi gibi aracına bebek gibi bakan bir duayenden Mondeo hem de dizel hem de jatcolusundan almak büyük şans. Sizi de Mondeocular arasında görmek benim için keyif. Bundan sonrasında keyif berecek araç bulmak çok zor, çıta yükseldi artık:)

Saygılarımla.

Emekli arabası Evren hocam ya Mondeo, önceden mahalleye bir girişim vardı halı sahadaki çocuklar dönüp bakarlardı.. Şimdi kaçın kaçın su parası yatırmamızı isteyecek diye kaçışıyorlar... :D

:wub::nazar:

Sani, sana geldim beğenim bitti ya... Ama çok beğendim nazar boncuğunu, teşekkür ederim.... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Kazasız, belasız, güzel günlerde kullan abim. Hayırlı olsun tekrardan :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

güle güle kullan, kazasız belasız. ;)

Yapılacak bir iş var, hem de çok önemli bir iş... Park sensörü sökülecek.. . :)

sökme abim, arkada bir düğmesi vardı galiba, belki sesi kesiyordur, onu bir dene.

Gel bir gün bu tarafa, her türlü söker takarız, yer içeriz. Şu sony işini de halletmek gerek. Sevmedim ben onun sesini. Bir tane bizimkinden bulalım da uydurmaya çalışalım. ;)

aynen abi, sony mp3 çalarla yakından uzaktan ilgisi yok bunun.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hayırlı olsun. Ben Focusu verip Mondeo alsam eski arabamı ararım gibi geliyor. İnşallah aramazsın beyaz gülü :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hayırlı olsun. Ben Focusu verip Mondeo alsam eski arabamı ararım gibi geliyor. İnşallah aramazsın beyaz gülü :)

İnanmazsın yol tutuş olarak aradığım araba Fiesta.. Focus ile ilk günler bir İstanbul yaptım, Çamlıdere civarında inip arabayı ateşe verecektim ki direksiyon ayarını hatırladım.. Nispeten iyileşme oldu sonra Michelin lastiklerden kurtuldum, Continental lastiklerle yol tutuş bana göre bir tık ileri gitti.. Sonra o bana ben ona alıştım, sessizdi az yakıyordu, 4. vitesle gaza basınca o vites tam anlamıyla sünüyordu.. Motor gücü dolayısıyla sanki hızlanma bitmeyecek böyle gidecek gibi geliyordu araba ağırsa eğer... Yağını suyunu eksik etmedim o da çalışmayı eksik etmedi 100 bin km. de yollarımız ayrıldı.. Mondeoya gelince marşa basar basmaz benim motorum 2 litre ve gücü 136 beygir diye sesini yükseltmeye başlıyor... Aslında o kadar güce şehir içinde ihtiyacın yok ama yinede ayağının altında dursun diyor.. Mazot yakmasın yavaş gideyim dersen vites kutusu isyan etmeye başlıyor... O R' den D kısmına geçerken çıkan tak sesi insanı cezbediyor... Tetris kıvamında 4 seçenekli bir yol bilgisayarcığı var, dış ısıyı bile tuşa basarak gösteriyor... Sıcaklık değil de ortalama göstersin dediğinde hemen vazgeçiyorsun kalan menzil göstersin diyorsun.. :D  Orta konsolda el freni çevresinde ne telefon ne de mazot fişini koyacak bir göz yok... Sigara içenler için paketi koyacak bir yer bile yok.. elektrikli koltuğu ayarlamak için epey bir alıştırma gerek, sonrasında süper.. Analog saat arabayı almamda %25 lik etkisi olan bir donanım, ciddiyim.. Ufak oğlum bu ne baba ya, saati bile tarihi eser cümlesini kurduğuna pişman oldu.. Şimdi vites kolunun yanındaki R harfini roket düğmesi N harfini Nos düğmesi olarak biliyor... Gaza ani yüklenme sonucu düşürülen vites ve ardından koltuğa bünyenin yaptığı baskı bazen beni de o yönde düşündürüyor... :D  Ne uzun yazdım ya, biraz açıklayıcı olmuştur umarım... :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Serkan cezalısın dahasını buradan yazmıyorum. Araban hayırlı olsun güle güle kullan o ayrı.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan cezalısın dahasını buradan yazmıyorum. Araban hayırlı olsun güle güle kullan o ayrı.

Ayhan, vallahi aramayı çok düşündüm ama çocukları evde bıraktığımız için biraz aceleyle bitirdik tüm işleri... Sürekli evi arayıp ne yaptınız diye sormaktan telefonun şarjı bitti... Bir daha ki sefere nefsimizi körleyeceğiz inşallah... ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sağol Fatih, daha iyileri çok iyileri sizlerin olsun inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ayhan, vallahi aramayı çok düşündüm ama çocukları evde bıraktığımız için biraz aceleyle bitirdik tüm işleri... Sürekli evi arayıp ne yaptınız diye sormaktan telefonun şarjı bitti... Bir daha ki sefere nefsimizi körleyeceğiz inşallah... ;)

İnşallah bir dahaki sefere diyelim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi maşallah ne ara focus gitti ne ara bu geldi hiç haberim olmadı. Lokman Abimden araç almışsın, ne güzel, hem otomatik hem dizel. Ama kurcalamak isterim. :p
Birde teyp fikri benimdi tescilini isterim. :p Yardımcı olabileceğim birşey olursa her zaman abi. :)
:nazar:

Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Hayırlı olsun yeni aracınız.Sattığınız aracın modeli benim araba,satın aldığınızsa bacanağımın :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi maşallah ne ara focus gitti ne ara bu geldi hiç haberim olmadı. Lokman Abimden araç almışsın, ne güzel, hem otomatik hem dizel. Ama kurcalamak isterim. :p

Birde teyp fikri benimdi tescilini isterim. :p Yardımcı olabileceğim birşey olursa her zaman abi. :)

:nazar:

Eyvallah Mert, bir 200 ml. cocacola kazandın benden... :D

Hayırlı olsun yeni aracınız.Sattığınız aracın modeli benim araba,satın aldığınızsa bacanağımın :)

:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...