İçeriğe Yönlendir

Gitti Fiesta Geldi Focus, Gitti Focus Geldi Mondeo, Hepsi Dizel..

Serkan Toker

Recommended Posts

Ayhan Asil

Kıymetli admin abim, makine çok çok çok güzelmiş maşallah.... Sana da yakışır hani.... Hayırlı uğurlu olsun.... kazasız belasız inşallah.... :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sakın kıl testeresi ile girişme, senin aracın cihazdaki dış (koyu renkli) çerçeveyi diğer cihaza aktarmaya çalışacaz. Park sensörünün sesini kesmek de ne demek? Sürekli mi öter?

Geri vitese ilk geçişte ötüyor, sonra yaklaştıkça geri saymaya başlıyor.. 10 ar santimlik dilimlerle gösteriyor galiba kalan mesafeye.. O ses ya yok olacak ya da zor duyulur hale gelecek.. Sony' i kesmiyorum o zaman, bir şekilde bakarız artık... ;)

Yorum bağlantısı

Geri vitese ilk geçişte ötüyor, sonra yaklaştıkça geri saymaya başlıyor.. 10 ar santimlik dilimlerle gösteriyor galiba kalan mesafeye.. O ses ya yok olacak ya da zor duyulur hale gelecek.. Sony' i kesmiyorum o zaman, bir şekilde bakarız artık... ;)

Sony'nin öncelikle sesini dinleyeceğiz. Gerçekten ciddi kalite farkı varsa (ki Lokman var diyor) o cihaz oraya olacak!!!! Gerekirse plexiglastan yeni çerçeve icat ederiz. Gizli yerlerine değişken renkli ledler saklarız :crazy: O ledleri müziğin ritmine göre yandırıp söndürürüz amma o çerçeveyi yapar, o cihazı oraya takarız. :yes:

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Öten kısım ön camın oradaki, oldum olası sevmem park sensörünü.. Komple sökeceğim tampon uğraştırır.. Orijinal değiller orası kesin ama iş görür mü görür... Ben sevmiyorum sadece... Sesini kesebilirsem sıkıntı kalmaz.. ;)

bunları takanlar, mesafe ayarı vs. diyordu 06' megane'ye taktırdığımda. o ayarlanıyorsa, sesi de kesilir abi. hiç olmadı, sesle ilgili kablo vs. çıkartılır; artık nasıl yapılıyorsa.

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun Serkan abi, çok merak ediyordum aracın gizemli sahibini, sevindim senin almana. Rabbim gönlüne göre versin, kazadan, beladan uzak tutsun seni.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Serkan abicim hayirli olsun kendi mondeomdan sonra piyasada en begendigim ve surekli takip ettigim bir aracti lokman abim cocugu gibi bakiyordu sendr oyle bakarsin bundan suphemiz yok allah kaza bela vermesin ama bi jant ister bu yigidoo jantt jantt diye haykiriyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanırsınız inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Adminim sevkatlim hayırlı uğurlu olsun, gecerken bizde bir alo diyeydin iyiolurdu gibi geliyor bana, bizimde bir kahvemizi icerdinolmazmiydi sevketlim adminim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Adminim sevkatlim hayırlı uğurlu olsun, gecerken bizde bir alo diyeydin iyiolurdu gibi geliyor bana, bizimde bir kahvemizi icerdinolmazmiydi sevketlim adminim

Biraz aceleyle geldik eşimle, ben arabayı almaya gittim o abisine gitti, çocuklar Ankara' da kaldı vs. Arabayı kaptığım gibi terk ettim İstanbul' u... ;)

Yoksa kahvesini içmeyi istediğim kişilerde üst sıralardasın Mehmetcim.. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

:nazar: Hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde kazasız,belasız kullan,şefkatli adminim..... :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Hayırlı olsun.

Şu debriyaj yerine frene basma olayını ben de yaptım kuzenime İstanbul'dan aldığım aracı İzmir'e götürürken. Bir anlık unutmayla zınk diye durmam bir oldu. Feribot gişelerine yaklaşmıştım, iyi ki arkamdan gelen yokmuş :)

Sonra motoru çalıştırmadan sol ayağımı sol duvara yasladım, bir daha da çekmedim. Sol ayağı popo altına alıp ağa gibi oturmak da bir çözüm olabilir :D

Tabii çoktan alışmışsınızdır  :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

90 lık takadan kurtuldun :) Artık yokuşları daha rahat çıkacaksın, çekmeme durumu olmayacaktır. Talnız dikkat et bu şanzıman çok akıllıymış :shok:  şöförlüğünü elinden almasın ::D

Cenab-ı Hak Sevdiklerin ile güzel günlerde kazasız kullanmayı nasip etsin sanada cümlemizede.... Amin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Serkan Bey,hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

90 lık takadan kurtuldun :) Artık yokuşları daha rahat çıkacaksın, çekmeme durumu olmayacaktır. Talnız dikkat et bu şanzıman çok akıllıymış :shok: şöförlüğünü elinden almasın ::D

Cenab-ı Hak Sevdiklerin ile güzel günlerde kazasız kullanmayı nasip etsin sanada cümlemizede.... Amin.

Valla Fatih abi focusumdan çok memnundum...Bilerek 90 lık aldım hiç üzmedi beni, ancak şimdiki arabamda üzmeyecek gibi duruyor..Sakin bir hayatım vardı, biraz değişiklik olmadı değil... :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Valla Fatih abi focusumdan çok memnundum...Bilerek 90 lık aldım hiç üzmedi beni, ancak şimdiki arabamda üzmeyecek gibi duruyor..Sakin bir hayatım vardı, biraz değişiklik olmadı değil... :D

İlk aracım 45 hp gücündeydi 65 model variant vw  ve 20 yaşındaydım.. Kalorifer fanı dahi olmayan araç o kadar çok mutlu ediyorduki beni anlatamam. 90 beygir hele dizelde muazzam bir güç aslında  Şimdiki insanlar çok şanslı değiller benim kadar mutlu olamıyorlar...:(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...