İçeriğe Yönlendir

Gitti Fiesta Geldi Focus, Gitti Focus Geldi Mondeo, Hepsi Dizel..

Serkan Toker

Recommended Posts

Serkan Toker

Taunus, Fiesta, Focus maceralarından sonra dizel ve otomatik vites Mondeo' yu renklerimize bağladık... Önceki arabamdan epey bir fark var ama en belirgin fark mazot alırken ortaya çıkıyor... :) Arabamı çoğu arkadaşın bildiği üzere forumdan kıymetli abimiz Lokman abiden aldım.. Sağolsun içini dışını motorunu güzelce temizletmiş, içi dışı pırıl pırıl teslim etti İstanbul' da... Servet ustamız karnımızı doyurdu, çakmak şarjı hediye etti (gerçi ilk gün kaybettim ama olsun, yenisini gönderir herhalde) Süha ve Göksel kardeşlerimle tatlı yedik yola çıktık... Mondeo otoyolu otoyol Mondeoyu önceden biliyorlardı galiba, kimse beni geçmedi Ankara' ya kadar...Çift egzosun etkisi var sanırım.. Kendi vites değiştiriyor malum, ben yol ayrımında trafiğin sıkışık olduğunu görünce bu sefer boşa ben alayım dedim, debriyaj yerine panikle frene basmışım... Sonrası biraz karışık, yazıp kafanızı şişirmeyim... Bir kaç fotoğraf çektim, sonra ben görmedim ben duymadım demeyin...  :D

( telefon şarjı GM Disco uyumlu olacak, göndermek isteyenler için.. )

F13U1SRl.jpg

gQf2Vg1l.jpg

2si7wDCl.jpg

9xbDNwEl.jpg

6p61YW0l.jpg

8aFPH4Ul.jpg

• Beğen 32
Yorum bağlantısı
ozkanzorlu

Hayırlı olsun. Maaşallah :nazar: Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Jatco candır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Hayırlı uğurlu olsun zaten bildiğimiz, alındığı gün tatlısını yediğimiz araçtı..

Lokman Abi'nin evladı gibi baktığı gözünden sakındığı bir aracı aldığın için şanslısın Abi..

He Focus'u çok ararsın...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Güzel günlerde, kazasız belasız, güle güle kullan Abicim..  :nazar: Aracı biliyoruz. Benim dahi görmüşlüğüm vardı. Gerçekten harika ve çok emek harcanmış mükemmel bir araç. Lokman abim sağolsun. Yok yok canafarda. Şunu da yapayım desen yok yani  :D

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayırlı olsun,kazasız belasız ve cezasız kullanın  :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Hayırlı olsun...Allah kaza bela vermesin inşallah...Kemik gibi mondi :):nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Güzel günlerde, kazasız belasız, güle güle kullan Abicim..  :nazar: Aracı biliyoruz. Benim dahi görmüşlüğüm vardı. Gerçekten harika ve çok emek harcanmış mükemmel bir araç. Lokman abim sağolsun. Yok yok canafarda. Şunu da yapayım desen yok yani  :D

Yapılacak bir iş var, hem de çok önemli bir iş... Park sensörü sökülecek.. .:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Teşekkür ederim arkadaşlar, kazasız belasız binmek nasip olur inşallah hepimize.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yapılacak bir iş var, hem de çok önemli bir iş... Park sensörü sökülecek.. . :)

:unsure2:  Neden abim? Park sensörü candır.. Sorun yada rahtsız eden birşey mi var?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

:unsure2:  Neden abim? Park sensörü candır.. Sorun yada rahtsız eden birşey mi var?

Her geri vitese takışımda kulağımı tırmalayan biiipp sesi, dükkana geliyorum bir saat kulağımdan gitmiyor... Sesini kesme yöntemi varsa onu da deneyebilirim, olmadı ekranı alacağım sensörler kalsın...

Hayırlı olsun biraderim. :nazar:

Eyvallah abim, kesene bereket tekrar...   :flowers:

Yorum bağlantısı

Her geri vitese takışımda kulağımı tırmalayan biiipp sesi, dükkana geliyorum bir saat kulağımdan gitmiyor... Sesini kesme yöntemi varsa onu da deneyebilirim, olmadı ekranı alacağım sensörler kalsın...

Eyvallah abim, kesene bereket tekrar...   :flowers:

Gel bir gün bu tarafa, her türlü söker takarız, yer içeriz. Şu sony işini de halletmek gerek. Sevmedim ben onun sesini. Bir tane bizimkinden bulalım da uydurmaya çalışalım. ;)

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Her iki taraf içinde hayırlı olsun.Keyifli sürüşler.... jatco candır :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gel bir gün bu tarafa, her türlü söker takarız, yer içeriz. Şu sony işini de halletmek gerek. Sevmedim ben onun sesini. Bir tane bizimkinden bulalım da uydurmaya çalışalım. ;)

Sizin Sony den bagajda var bir tane, kıl testeresiyle girişip yerine olduracağım ama vakit bulamıyorum... 6' lı cd fena değil aslında, son parçanın son 10 saniyesinde diğer cd yi alıyor ama seste bir azalma duraklama yok... Sanki aynı cd den devam ediyor gibi geçişi tamamlıyor...

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

abi kapatma tuşu yok mu sensörlerin? gerçi orijinal değiller gibi ama.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

abi kapatma tuşu yok mu sensörlerin? gerçi orijinal değiller gibi ama.

Öten kısım ön camın oradaki, oldum olası sevmem park sensörünü.. Komple sökeceğim tampon uğraştırır.. Orijinal değiller orası kesin ama iş görür mü görür... Ben sevmiyorum sadece... Sesini kesebilirsem sıkıntı kalmaz.. ;)

Yorum bağlantısı

Sizin Sony den bagajda var bir tane, kıl testeresiyle girişip yerine olduracağım ama vakit bulamıyorum... 6' lı cd fena değil aslında, son parçanın son 10 saniyesinde diğer cd yi alıyor ama seste bir azalma duraklama yok... Sanki aynı cd den devam ediyor gibi geçişi tamamlıyor...

Sakın kıl testeresi ile girişme, senin aracın cihazdaki dış (koyu renkli) çerçeveyi diğer cihaza aktarmaya çalışacaz. Park sensörünün sesini kesmek de ne demek? Sürekli mi öter?

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Abi hayırlı uğurlu olsun tekrardan..İyi günlerde kullanın inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...