İçeriğe Yönlendir

Dubai Ve Katar

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Önümüzdeki hafta iş ziyareti nedeniyle dubai ve Katar'da olacağım. Dubaiden Abu dabiye otobüsle gidecekmişim. Önerileri olan?

Dubai'de kalacağım yer Emirates Mall 'a iki sokak mesafede bir yer. günlüğü 85 dolar 4 yıldız. katar'da ise DOHA da kalacağım.

Akrabası arkadaşı olan varsa selam götürebilir getirebilirim.

Cuma günüm dubaide boş biraz da bu pazartesi boş. ne yapılır?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Valla benim imkanım olsa Dubai'ye yerleşir bir daha gelmem :) alırım 5000 motor cip çeşmeden benzini doldurur doldurur gezerim Mehmet hocam :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

AVM AVM gezebilirsiniz Mehmet hocam. Sıcaktan nefes alınmıyormuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Dubai'de JBR'a gidin, biraz denize girin, Caribou Cafe'de Güzel bi kahvaltı veya öğle atıştırması olabilir.. Yakınlarda Cinnabon'cu olmalı Cinnabon yiyin. Dondurmalarıda güzeldi  :rolleyes:

Ek olarak, Barasti beach bar'da Mojito veya Tonikli margarita!... :):good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi Dubai - Abu dabi arası istanbul düzce arası gibi yaklaşık 1,5 saat civarı,düz otoban, yol boyu çöller var,abu dabi sınırına girdiğinizi asfaltın siyahtan kırmızıya döndüğünden anlayabilirsiniz.

Çok keyifli yerler yaşamak için.. Bir arkadaşım yaşıyor dubai'de ya, ne adresi var ne telefonu onun için selam söylemeyeyim.. Keyfini çıkar abi..

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Doha da bulundum bir süre heryerde inşaatlar vardı.epey değişmiştir.kısa zamanda hiç tadını alamazsınız.bol bol göz banyosu yapacağınızdan emin olun.adamlar hummer jeep le taksicilik yapıyor. gerisini siz düşünün

Yorum bağlantısı

Aman diyim hız yapmayın :) yoksa kesiciye girmiş bir.... neyse ben susayım fotoğraf konuşsun :)

lamborghini-aventador-lp-700-4-police-ca

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

teşekkürler Çekerim bol foto. Araç kiralayacaktım 5 günü 230 dolardı ama vazgeçtim her gün gezemem trafiği önce çözmek lazım bayıltır. günlük şöförlü araç zaten 100 dolar. grup olarak belki birşeyler yaparız gavur arkadaşlarla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ukrayna falan olaydı derdik de hocam. Tööbe. kardeşim yazmış.

Hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hüseyin Hoca, sen cami tarifi ver bi cumaya gidelim bari orda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

İyi tatiller Mehmet Hocam.. Dubaili yeni bir üyemiz var. Birkan Bey. Yardımcı olur size herhalde  :good1:​ 

...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mehmet hocam la birlikte dönüşte 1-2 bidon benzin gönderiver sana zahmet :D:p

Yorum bağlantısı
Emre Tatlı

Mehmet hocam la birlikte dönüşte 1-2 bidon benzin gönderiver sana zahmet :D:p

öyle bir imkanı olsa 3-5 tır gönderir herhalde :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...