İçeriğe Yönlendir

Erzurum'da Özel Servis

Yasin Kahveci

Recommended Posts

Yasin Kahveci

İyi akşamlar arkadaşlar.Erzurum'da fiesta'mın kayışına,balatasına sağına soluna bakabilecek işin ehli ve dürüst bir usta varmıdır?Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Aracı ilk aldığımızda yetkili servise götürdük. Pek de memnun kalmadık sonrasında sorunları tanıdık ustalarla halletmeye başladık biz

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Yetkili servisi hiç düşünmüyorum.Ford marka araçlara bakan özel bir servis vardır heralde olmazsa gidip sanayiye tabelalara bakarak seçeceğim .

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Erzurumda forum üyelerimizden Kasım Çınar ve Osman Yücel Çetin arkadaşlarımız var. Belki onların tanıdığı bi usta falan vardır. Konuyu görürlerse yorum yapacaklardır.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Arkadaşlardan aldığım tavsiye üzerine bi özel servise gidiyorum.Ford yetkili servisinden ayrılma iki ustalarmış.Teşekkürler.

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Arkadaşlar "Yunus Usta Ford Servisi" adında bir özel servise gittim bugün.Gayet ilgililer ve gördüğüm kadarıyla dürüstler.
Değişen parçalar bu şekilde;
Bosch ön diskler             120 TL
Kale marka ön balatalar   60 TL
Motocraft buji takımı         25  TL
Berner balata spreyi          7  TL
Bunlar değişti ve boğaz kelebeği temizlendi
İşçilik olarak 35 TL alındı.
Ancak şöyle bir sorunumuz var.Bosch diskler ve bernix marka balatalar takıldı, test sürüşüne çıktık.Balatalar frenlemenin sonunda ötüyordu.Usta balataları değitirelim dedi ve kale marka balatalar takıldı,tekrar teste çıktık ancak balatalar yine ötüyor frenlemenin sonunda.Usta 1 hafta sert fren yaparak kullan tekrar gel ötme devam ederse istemeyerekte olsa disk+balata otosan takalım dedi.Nedense otosanın balatasını tavsiye etmiyorum diyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Karayelli

Arkadaşlar "Yunus Usta Ford Servisi" adında bir özel servise gittim bugün.Gayet ilgililer ve gördüğüm kadarıyla dürüstler.

Değişen parçalar bu şekilde;

Bosch ön diskler             120 TL

Kale marka ön balatalar   60 TL

Motocraft buji takımı         25  TL

Berner balata spreyi          7  TL

Bunlar değişti ve boğaz kelebeği temizlendi

İşçilik olarak 35 TL alındı.

Ancak şöyle bir sorunumuz var.Bosch diskler ve bernix marka balatalar takıldı, test sürüşüne çıktık.Balatalar frenlemenin sonunda ötüyordu.Usta balataları değitirelim dedi ve kale marka balatalar takıldı,tekrar teste çıktık ancak balatalar yine ötüyor frenlemenin sonunda.Usta 1 hafta sert fren yaparak kullan tekrar gel ötme devam ederse istemeyerekte olsa disk+balata otosan takalım dedi.Nedense otosanın balatasını tavsiye etmiyorum diyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Paylaşım için saol Yasin , bende buqün YAĞ (CASTROL 5w/30 )  ve TÜM filitreleri ( kendim aLdım ) deqiştirdim 190,00 tl para verdim , motorda terleme vardı servise gittim conta değişecek dediler ve herzamanki gibi FAİŞ fiyat çıkardıLar , senin tavsiye ettiğin YUNUS USTAYA qittim demin , baktı ve terleme var dedi SORUN yok , kendisindede aynı araç varmış :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Selman Yalçın

Paylaşım için teşekkür ederim. Ben daha önce toyota kullandığım için Ad garaja gidiyordum. Sağlam ustalar ancak Triger değişimini orada yaptırırken antifirz deposunu kırdılar yerine yan sanayi ürün taktılar canım sıkıldı ama tanıdık oldukları için bişey diyemedim.

5bin km sonra bakım zamanı var asıl ustalarına yaptırmak istiyordum bu paylaşımınız iyi oldu. Yalnız ben Oltuda ikamet ettiğim için pek bilmiyorum adresleri yeri tam olarak ne tarafa düşüyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Erzurum'da ben Ford servisi kullandığım için pek bir yer tavsiyesinde bulunamayacağım.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

servisten ayrilan ustalarin yeri: ana caddeden yukardan asagi inerken ilk kirmizi isiktan saga donup ikinci saga giristen saga giriyorsunuz. ilerde sagda. pek aciklayici olmadi ama bilgisayara gecince harita uzerinden de gosteririm :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Akçeşme

Arkadaslar konu eski ama bu yunus ustanin adresi telefonu nedir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...