İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Dur hele :kihkih: önce tampon lazım bana, yay kolay :)

Ha birde bu .

Gönderilen Resim

ford cargo 1846 aldın da haberimiz mi yok abi ? :D bu sis farı ancak ona takılır :)
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Fazla zoomladımki detayı gör :D

Gönderilen Resim

vaşşş nerde ne kadara satılıyor ve nereye montajını yapıyoruz ? :D
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Hehehehhe hadi kolay gele, baya fark hissedeceksin, ısı tabancasında da paraya kıymışsın bakıyorum, 50 liralık powertools larda iş görürdü, neyse almışken iyisini almak en güzeli, hayırlı olsun saç kurutma makinen :D

Senin anlattığın şekilde yapabilirsem ne mutlu bana abi :)

bu işlemi yapabilmek için En kaliteli ısı tabancasini aldim bir çok para bayıldım

:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eee zevkle yaparsın artık :)

vaşşş nerde ne kadara satılıyor ve nereye montajını yapıyoruz ? :D

750 tl. civarıydı en son, sisleri söküp yerine takıyorsun, birebir uyuyor, sise gelen soketleri bunun beynine takıyorsun, onun haricinde sinyale parklara ve farlara bağlanan kabloları var, biraz el emeği gerekli, sonrası güzel oluyor ama pahalı alet.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Eee zevkle yaparsın artık :)

750 tl. civarıydı en son, sisleri söküp yerine takıyorsun, birebir uyuyor, sise gelen soketleri bunun beynine takıyorsun, onun haricinde sinyale parklara ve farlara bağlanan kabloları var, biraz el emeği gerekli, sonrası güzel oluyor ama pahalı alet.

çok paraymış bunları taktirdiktan sonra yakmamak olmaz yaktïğın zaman da polisten 77 lira ceza yersin en iyisi taktirmamak :)
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

Fiestama bugün sadece 30 tl maliyetle focus 2.5 krom sis farı çerçevesi yaptım. Şuan kurumaya bıraktım araç üzerine montaj yapıldıktan sonra foto paylaşırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Direk oturdu mu bunlar? Çok hoşuma gidiyor ancak işlem yapilmadan uymuyor diye almamistim

Ozancim ilk resim sana yardimci olacaktır. Cercevedeki tırnakları yan keski ile kesiyosun ve yapıştırıyorsun. Işlem çok çok basit.

Yorum bağlantısı

Ozancim ilk resim sana yardimci olacaktır. Cercevedeki tırnakları yan keski ile kesiyosun ve yapıştırıyorsun. Işlem çok çok basit.

Tamamdır abi ilk gördüğüm yerde alayım bunlardan :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Tamamdır abi ilk gördüğüm yerde alayım bunlardan :)

Bencede almalısın. Işlem çok basit herkes yapabilir el becerin olmasına bile gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

çok paraymış bunları taktirdiktan sonra yakmamak olmaz yaktïğın zaman da polisten 77 lira ceza yersin en iyisi taktirmamak :)

Ne cezası, sise entegre gündüz farı diyip, gerçek sisi açıp göstereceğiz, yasak olsa satılmaz zaten, hadi ceza kesti diyelim, iptal ettiririm :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ne cezası, sise entegre gündüz farı diyip, gerçek sisi açıp göstereceğiz, yasak olsa satılmaz zaten, hadi ceza kesti diyelim, iptal ettiririm :)

Abi adam gündüz farı neymiş far fardir diyor bu kişiye birde bunu izah etmeye kalkarsam vay halime. :)

Ceza iptal ettiriyorsan babamın 12,500 tl lik ceza makbuz numaralarını sana faksliyorum ali abi :D ama ödedik geri alırsak sana st tamponu benden sana hediye B)B)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ee hani jant lastik? :)

lastikler gelmedi :(

Fabrikadan gelecekti. Aldığım yer de kocaman kurumsal bir firma neden böyle uzattilar anlamadım. Jantlar hazır dükkan da bekliyor bugün gittim kontrol ettim :) bu saatten sonra gelse de ben gidemem yarına kaldık

Yorum bağlantısı

lastikler gelmedi :(

Fabrikadan gelecekti. Aldığım yer de kocaman kurumsal bir firma neden böyle uzattilar anlamadım. Jantlar hazır dükkan da bekliyor bugün gittim kontrol ettim :) bu saatten sonra gelse de ben gidemem yarına kaldık

Geç olsun güç olmasın abi :) üretim tarihine dikkat et abi

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Geç olsun güç olmasın abi :) üretim tarihine dikkat et abi

Üretim tarihi mevzusunu en başta konuştum. düşük ihtimal 2013 tarihli gelebileceğini söylediler.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi adam gündüz farı neymiş far fardir diyor bu kişiye birde bunu izah etmeye kalkarsam vay halime. :)

Ceza iptal ettiriyorsan babamın 12,500 tl lik ceza makbuz numaralarını sana faksliyorum ali abi :D ama ödedik geri alırsak sana st tamponu benden sana hediye B)B)

Öyle iptal değil canım :) gündüz farı olduğunu resmi olarak kanıtlayıp mahkeme kanalıyla iptal  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Jantlarimiz lastiklerimiz takılsin artık :)Gönderilen Resim

Bu arada lastikler çıtır çerez gibi 2014 üretimi :) Ozan'cm şansliyim :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

uzaktan tek bir kare.

Boş vaktimde detaylı fotolar Çekicem.

abi jantlar şöyle net görebilceğimiz bir foto çekseydin bari yabancı birinin arabası gibi olmamış böyle :D ama on numara olduğu buradan bile belli oluyor.

Allah taş değdirmesin..

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

abi jantlar şöyle net görebilceğimiz bir foto çekseydin bari yabancı birinin arabası gibi olmamış böyle :D ama on numara olduğu buradan bile belli oluyor.

Allah taş değdirmesin..

Valla çok haklısın Ozan'cim :) ama o kadar yoruldum ki eve kendimi zor attım hem araba çok pis temizlensin ondan sonra fotolayim :)

Ben cok begenerek aldim Umarim sizlerde beğenirsiniz. :)

Yorum bağlantısı

Valla çok haklısın Ozan'cim :) ama o kadar yoruldum ki eve kendimi zor attım hem araba çok pis temizlensin ondan sonra fotolayim :)

Ben cok begenerek aldim Umarim sizlerde beğenirsiniz. :)

sabırsızlıkla bekliyorum abi :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

sabırsızlıkla bekliyorum abi :)

tamam en kisa zamanda fotoluyorum :)

Bu arada orada jantci arkadaş arkaya çok az kamber verelim diye tutturdu ama gaza gelmem :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...