İçeriğe Yönlendir

17 Karpuz Jant,farları Kararttım,tampon Ve Karlık Boyama.

Cihan Yurdagül

Recommended Posts

HALİL MEŞE

s.a tampon ekinden bende istiyorum nerden bulabilirim.?

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Kardeşim Bende düşünüyorum ama elim yatkın değil bu işlere, ücreti ne ise vereyim, benim araca da yapalım. Olur dersen özelden görüşelim.

Harika olmuş eline sağlık  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cihan Yurdagül

selamlar aracımda bir kaç değişiklik yapmak istedim  ve bir pazar  tampon ekini ve karlığını boyamaya karar verdik daha sonra jantların görüntüsünden çok sıkılmıştım  ve ofsetli jant almaya karar verdim jant ofesti önler 8 arkalar 9'dur. bi kaç resimle sizlerle paylaşmak istedim  teşekkürler. 

ilk olarak  tamponu ve ekini boyadım 

1.eski 

eFmfsd3.jpg

2. yeni

N5fchXs.jpg

Daha sonra  aracıma bi kaç dokunuşla değişklik yapmak istedik jant,karlık Vs.

N7aFCdB.jpg

wEB92z1.jpg

HbUuLWS.jpg

xFCjyX2.jpg

9uoUATQ.jpg

h5aFyDq.jpg

5MOw0CM.jpg

iEIM73Y.jpg

bEkTBgo.jpg

5hx87D4.jpg

Teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Araba yay diye çığlık atıyor resmen Cihan.Tampon eki eski hali ile daha güzel duruyor sanki.Senin içine sindiyse sıkıntı yok. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Elinize sağlık. :nazar:

Ama bu jantları beğenmiyorum maalesef

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Karpuz dediğinz ayırca vossen ve fifteen jantlar inanılmaz çirkin... zevk meselesi tabi. Araç hoş :)

Yorum bağlantısı
Aytaç Tan

Farlar harika olmuş kardeşim. En yakın zamanda bende yapacağım inşallah. Nasıl yaptığını tam olarak anlatırmısın.

Yorum bağlantısı
Abdullah Barslan

Farlar harika görünüyor çok beğendim jant şahsi fikrim olmamış bu makinaya 18 st jant daha bi güzel olurdu kanısındayım tabi zevk meselesi sen beğenmiş isen sorun yok kazası belasiz surusler diliyorum kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Çoban

Aracın Maşallahı var kendi görüşüm bence ön taraf eski haliyle yani mat siyahla daha bir tatlı duruyormuş jantların güzel olmuş ama araba bana yay tak diye bağırıyor resmen tabii zevkler ve renkler tartışılmaz kazasız belasız kullan. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Enes YILDIRIM

Çok güzel olmuş aracınız. Güle güle kullanın. :nazar:

Yorum bağlantısı

Çok güzel olmuş.  :nazar: Ancak ön tampon altına takılan son ek, çok uyduruk duruyor. Bence onu söküp alçaltma yaparsan çok daha şık olacaktır. ;)

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Araba yay diye çığlık atıyor resmen Cihan.Tampon eki eski hali ile daha güzel duruyor sanki.Senin içine sindiyse sıkıntı yok. :good1:

+1

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Kardeşim baştan beri beğeniyle takip ediyorum senin aracını herşey on numara (bu karpuzlar hariç)  :biggrin: Bunun hakkı vossen yahut eskiler

Yorum bağlantısı
Cihan Yurdagül

Kardeşim baştan beri beğeniyle takip ediyorum senin aracını herşey on numara (bu karpuzlar hariç)  :biggrin: Bunun hakkı vossen yahut eskiler

teşekkürler  naparsın zevk heves işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
onurdursun
(düzenlendi)

hayırlı olsun şu lipi söküp atmalısın bende taktım pişman oldum, karpuzlar yakışmış ama yay lazım

tarihinde onurdursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

FArdaki folyoya ısınamadım, bunun dışında spor yay mutlak gerekli ;) Kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

bu model jantı bmwlerde görüyorum hep. ama focustada gitmiş bence.çıkmasını bulsaydım aynısını bende taktırırdım kesinlikle:) gülü güle kullan kardeşim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...