İçeriğe Yönlendir

17 Karpuz Jant,farları Kararttım,tampon Ve Karlık Boyama.

Cihan Yurdagül

Recommended Posts

Faruk İbrahimoğlu

Çok güzel olmuş 

teşekkür ederim abi emek çok.

Yorum bağlantısı
onurdursun

çok güzel olmuş farları açıcak bir yer bulayım bende yaptırıcam

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ellerine sağlık, güzel dokunuşlar ama öncelikle plakalık iptali gerekiyor bence bak o zaman ön görünüş resimlerdekinden daha kıyak olacak bilgin olsun kardeşim....

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Bende 2.5 için şöyle bir işlem gördüm arkadaşımın arkadaşının arabası ve çol hoşuma gitti uygulamayı düşünüyorum sizce nasıl?

Gönderilen Resim

Bu arada çok güzel olmuş kardeşim emeğine sağlık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih  Baybas

Ellerine sağlık kardeşim çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerine sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Özellikle çalışma ortamına bayıldım, fon harika  ;)  :bravo:

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Bende 2.5 için şöyle bir işlem gördüm arkadaşımın arkadaşının arabası ve çol hoşuma gitti uygulamayı düşünüyorum sizce nasıl?

Bu arada çok güzel olmuş kardeşim emeğine sağlık

Hasan mat folyoyla yapılınca güzel oluyor, ama bi süre sonra eski halini aramaya başlıyosun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Bu farın içini boyadığın boyanın özel bi yanı var mı?Isıya dayanıklı vs...

Marka tavsiye eder misin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yurdagül

Ellerine sağlık.harika olmuş :nazar:

teşekkür ederim abi bi st tamponumda olsa daha güzel olcaktı  :D  :nazar:

Hasan mat folyoyla yapılınca güzel oluyor, ama bi süre sonra eski halini aramaya başlıyosun

teşekkür ederim ustam

Onden arac yaniyor.... :nazar:

teşekkür ederimm

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Güzel olmuş elinize sağlık.
Izgara kısmındaki  siyah kısım sağdan ve soldan 1 cm daha uzatılması lazım biraz göze batıyor.
Birde bu lip daha güzel daha çok yakışır bu araca.

TGlMz.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Eline koluna sağlık Cihan çok güzel olmuş. :bravo::nazar:

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

kardeşim eline sağlık güzel olmuş. yanlız o boyayla boyamasaydın iyidi.bende o boyayla boyamıştım.zamanla soyulmalar oluyor.ama bir zararı yok.herhangi bi zarar vermez.tavsiyem araç boyası dolum yapan yerlerden sprey doldur.15 lira fiyatı.araç boyası olduğu için daha sağlıklı.soyulma çatlama oluyor onlarda.ben o yüzden bi daha boyamak zorunda kaldım yani :) bide far içi karartma yaptırdıktan sonra gece aydınlatma değişen bişi oldumu.

Yorum bağlantısı
Cihan Yurdagül

kardeşim eline sağlık güzel olmuş. yanlız o boyayla boyamasaydın iyidi.bende o boyayla boyamıştım.zamanla soyulmalar oluyor.ama bir zararı yok.herhangi bi zarar vermez.tavsiyem araç boyası dolum yapan yerlerden sprey doldur.15 lira fiyatı.araç boyası olduğu için daha sağlıklı.soyulma çatlama oluyor onlarda.ben o yüzden bi daha boyamak zorunda kaldım yani :) bide far içi karartma yaptırdıktan sonra gece aydınlatma değişen bişi oldumu.

sök tak oynarız artık teşekkür ederim far aydınlatmasında herhangi proplem yok aynı  çünkü içindeki nkelajı duruyor  sadece cerceve boyadım ben

Yorum bağlantısı
Fatih  Baybas

Elin çok yatkın kardeşim çalışma ortamını çok beğendim

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

Bende yaptirmayi dusunuyorumda bu far karartmayi.farin icini nasil accaz.geri nasil yapistircaz kardesim.bilgilendirirsen sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Her Şeyiyile Harika Olmuş.  :nazar:  En Kısa Sürede Far Karartmalırını bnde Yaptırcam. :good1:

umarım ısıya dayanıklı boya kullanmışsındır bende yapmıştım aynı işlemi   http://imgur.com/x2o2Ee4

Ön Tampon Eteği Yakışmış  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih  Baybas
(düzenlendi)

sade ve çok şık bir focus olmuş allah nazardan korusun   :nazar:  :nazar:

tarihinde Fatih Baybas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...