İçeriğe Yönlendir

Focus III - Titanium X Paket 2012 Upgrade Icin Ne Yapabilirim?

Bora Akbaş

Recommended Posts

Umut Taşlı

xenon derken, ampul ve balast çiftleri mi yoksa mercekler vs. daha kapsamlı bir işlem mi? sadece ampul, xenon modifiyesi değildir.

Yorum bağlantısı

2013 focus sport a modifiye karar verdim ama bi kaç çekincem var

18 jant eibach yay ince yanak lastik philips xenon 3m film çift çıkış performans egzoz arka stop karartma

1- yayları ve xenon ları takkınca araba garantiden çıkarmı ---ÇIKAR

2- 5 cm yay taksam sürtme olurmu --- SÜRTER

3-polislerle sorun yaşarmıyım -YAŞARSIN

5-yaylar amortisöre zarar verirmi ---- VERİR

Bugün çok olumluyum  :D

Yorum bağlantısı
Halil Gürsoylar

gerek yok zenona bence .. narva marka beyaz ampuller on numara...vizede de poblem yok...  nerden mi biliyorum ben taktım :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

orjinal bi-xenon far alırsın yayları da arabaya tek binmiyorsan 3.5 eibach alırsın jantları da 18 yapıp efendi gibi binersin he bide st tampon olursa tadından yenmez yukardaki sorunları da yaşamazsın  ;)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cihan Kıyak

18 jant eibach yay ince yanak lastiK kesinkile süspansiyon sertleşecektir sürüş zevki kalmayacaktır ince yanak lastikler vuruntu yapacaktır.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Batuhan Yakut

Focus 2012 heçbek araç için sadece arka difüzör nerden bulabilirm acaba ? 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
BurakCan Hirece

kulanış olarak kötü görünüm olarak mükemmel birşey

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Kalkan

İyi akşamlar arkadaşlar aracıma gündüz led ve amerikan park taktırmak istiyorum ama güzel orj birşey olsun bu konuda bana yardım edebilirmisiniz birde aracın neresi daha uygundur sizce..

http://i.imgur.com/NLlLQIm.jpg

Yorum bağlantısı
Caner Yücel

Gündüz led ampülleri var bildiğim kadarı ile ancak marka modelini bilmiyorum. Amerikan park modulünü bende yaptırmayı düşünüyorum, ayarlanabilir bazı modelleri var göz zevkinize göre kısıp açabiliyorsunuz. İşin ehl-i ustalarımız bu konuda yardımcı olabilir detayları konusunda pek bilgi sahibi değilim  :)

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Bence gereksiz hocam,mis gibi aracın var öyle kullanmaya devam et.

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Aynen mis gibi araba valla. Hiç bozmayın derim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Buray Karslı

Selamun aleyküm arkadaşlar 2012 focusumuz var amerikan park bağlatmayı düşünüyorum arıza lambası yakar dediler hep yanık mı durur ?

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Talip Eren abinin modülü yakmıyor diye biliyorum..

+1 Forumdan Talip Eren'i bulun iletişime geçin.Ben dahil birçok arkadaş Talip Bey'den aldığımız kitleri sorunsuzca kullanmaktayız...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...