İçeriğe Yönlendir

Resimlerim.

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Herkese merhabalar.Resim öğretmeniyim.Tabi resim yapmadan durulmuyor.Bazı çalışmalarımı sizlerle de paylaşmak istedim....

ja3xADp.jpgcS2wBVe.jpglLicpeO.jpgUtF7ywM.jpgdivcDmw.jpgqVgeLhR.jpg059IVUL.jpg

3W6nZir.jpg

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Çok teşekkürler arkadaşlar.Resimlerin çoğu telefonla çekildiği için pek kaliteli değiller.Elimde kalanları şu aralar tekrardan çekiyorum.Zaman buldukça buradan paylaşacağım...

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Hocam ellerize sağlık.  :bravo: Hep özendiğim ama bir türlü çöp adamdan fazlasını yapamadığım birşey çizim yapmak bu işin sırrı nedir hocam.? :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ellerinize sağlık.benim bu zamana kadar yapadığım uygulamalar arasında bulunur resim. :bravo::flowers:

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Aslen Karabük- Eskipazarlıyım.Resimlerimin çoğu köyümüzden kareler.

0Ls19DB.jpgAkE1TCa.jpgdD9tcYL.jpgfS2qgOh.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

XksUDvA.jpg

Aslen Karabük- Eskipazarlıyım.Resimlerimin çoğu köyümüzden kareler.

Hocam vallahi bir önceki resimleri gördüm, tahmin ettim yakın topraklardan olduğunu, soracaktım şimdi memleket neresi diye. Soramadan cevaplamışsın. 

Eğer mümkünatı var ise şu yukarıda alıntıladığım fotoğrafın daha kaliteli bir halini paylaşabilir misin? Tarama gibi mesela. 

Keşke elimde fotoğrafı olsa da gösterebilsem. Neredeyse birebir memleketim, Kastamonu, Araç, Aktaş köyündeki harmanımız. Şok oldum. "Orası zaten" desen inanırım. O derece benziyor. :)

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hocam vallahi bir önceki resimleri gördüm, tahmin ettim yakın topraklardan olduğunu, soracaktım şimdi memleket neresi diye. Soramadan cevaplamışsın. 

Eğer mümkünatı var ise şu yukarıda alıntıladığım fotoğrafın daha kaliteli bir halini paylaşabilir misin? Tarama gibi mesela. 

Keşke elimde fotoğrafı olsa da gösterebilsem. Neredeyse birebir memleketim, Kastamonu, Araç, Aktaş köyündeki harmanımız. Şok oldum. "Orası zaten" desen inanırım. O derece benziyor. :)

Burası da bizim köyden bir harman yeri Zafer Bey.Sonuçta Karabük  Kastamonu aynı topraklar.(bizim orada da düğünlerde köçek olur.)Resimlerin bir kısmını satmışımdır.Bazılarıda sergi nedeniyle Ankara da.Yarın atölyeme bir bakayım.O resim buradaysa fotoğraf makinasıyla çekeyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok teşekkür ederim hocam. :) 

Tekrar ellerinize sağlık.

Fiyatlar konusunda hiç bilgim yok ama bu resminizi satın almak isterim. Fiyat verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Çok teşekkür ederim hocam. :)

Tekrar ellerinize sağlık.

Fiyatlar konusunda hiç bilgim yok ama bu resminizi satın almak isterim. Fiyat verebilir misiniz?

Zafer Bey yarın bir bakayım resim hala bendeyse iletişime geçeriz...

RecJWuz.jpgKg95woe.jpg

resimlerinizin hepsi birer harika ama şu resim daha bir harika elinizie sağlık. ben teknikresim harici okul hariç hiçbir eğitim almadım amatörce çiziyorum bu galiba yetenek ben resim çizerken diğer insanların çizememesi bana hep garip gelmiştir . çocukluğumdan buyana hatır için bir sürü resim çizdim sonra işin ucu koptu, artık gınaa geldiki çizmiyorum. kolay gelsin.

Hatır için bende çok çizdim.Ama artık az ya da çok emeğimin hakkını almaya çalışıyorum.Zira dediğiniz gibi hatır işinin sonu gelmiyor maalesef.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

:nazar: Maşallah hocam ellerinize sağlık.Hepsi birbirinden güzel sanat eserleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...