İçeriğe Yönlendir

Focus 3 215 55 R16 Michelin Pramacy 93 V

Erkan Akan

Recommended Posts

Erkan Akan
(düzenlendi)

Abilerim bugun servisten fiyat aldım, 4 tane 4 mevsim michelın lastiğe 1200 fiyat istediler. Sizce fiyat nasıl ? Bir de bu 93 v mi iyi yoksa 97 v sinimi alayım hız bakımından hangisi daha iyi?

tarihinde Özdemir Deniz tarafından düzenlendi
imla hataları. Erkan bey lütfen mesajlarınızı yazarken özen gösterin. mesajlarınız yönetim onayından sonra görününr hale gelecektir. Yenisini açmanıza gerek yok...
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Abilerim bugun servisten fiyat aldım, 4 tane 4 mevsim michelın lastiğe 1200 fiyat istediler. Sizce fiyat nasıl ? Bir de bu 93 v mi iyi yoksa 97 v sinimi alayım hız bakımından hangisi daha iyi?

Benim lastiğim de bu modelin 93V olanı. Eski konularıma bakarsanız geçen hafta lastik patlattım yenisini Ankara Gross Metro'dan 229TL ye 6 taksitle aldım. Lastik alana montaj ve rot balans da ücretsiz. Ama gitmeden telefon açıp stok sorun. Zira kış lastiği var raflarda ellerinde olmayabiliyor.

4 Mevsim olayına gelince lastiklerim nispeten yeni sayılır. Hepside primacy 93V. Bu sabah buraya çok kar yağdı. Rampa çıktım normal yolda çok da hızlı olamayacak şekilde gittim. Hiç kontrol kaybı/kızaklama vs hissetmedim. Tabi kar lastiğinin tutuşu daha iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

iki iş birden yapan ikisinide iyi yapamaz derler.

yazın yaz lastıği, kışında kış lastiği kadar iş yapmaz ama dediğiniz gibi kışın yaz lastiğinden iyi tutunuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Benim lastiğim de bu modelin 93V olanı. Eski konularıma bakarsanız geçen hafta lastik patlattım yenisini Ankara Gross Metro'dan 229TL ye 6 taksitle aldım. Lastik alana montaj ve rot balans da ücretsiz. Ama gitmeden telefon açıp stok sorun. Zira kış lastiği var raflarda ellerinde olmayabiliyor.

4 Mevsim olayına gelince lastiklerim nispeten yeni sayılır. Hepside primacy 93V. Bu sabah buraya çok kar yağdı. Rampa çıktım normal yolda çok da hızlı olamayacak şekilde gittim. Hiç kontrol kaybı/kızaklama vs hissetmedim. Tabi kar lastiğinin tutuşu daha iyi olacaktır.

focus 2 de bu lastik? emin misiniz?

Fiyat bence normalden birazcık yüksek. çok değil ama. internette ne görünüyor? 275-290 olabilir.

Primacy HP ise ucuzdur. Primacy 3 ise 300 civarı. 93 alın.

hız bakmından zaten ikisi de iyi ama 93 daha yumuşak olacaktır.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...