İçeriğe Yönlendir

Gaziantep'te Gezilecek Yerler ?

Ramazan Okyar

Recommended Posts

Ramazan Okyar

Merhabalar , Konyadan sonra şimdiki durağımız G.Antep.Yeme içme dahil ama daha çok kültürel gezi olması açısından gezilecek görülecek yerler (Merkez yada merkeze yakın yerler) nereleri tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Yemek yenilecek yerler, İmam Çağdaş, Halil Usta, Çulcuoğlu, Gaziantep Yöresel bütün yemekleri için Kırkayak Parkındaki işletme. Beyran çorbası için Metanet. Kahvaltıda katmer yemek için Aşina. 

Görülecek yerler, Kale, Savaş müzesi, zeugma müzesi, hayvanat bahçesi. 

Alışveriş için sankopark avm, forum, real.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Her isim yapmış yer kötü olur gibi bir yaklaşım olmuş. Şahsen ben yemeklerini de tatlısını da çok beğendim İmam Çağdaş'ın. Güllüoğlu'ndan da bir gömlek üstündü baklavası. Ha ismine bakmayın şurası daha da iyi diyorsanız, muhakkak daha iyi yerler vardır.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Harikalar diyarı luna park da vardır ki; çocuklarla gidiyorsanız muhakkak uğrayın derim. Ancak çok zamanınızı alır...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben iki üç defa Antep'e gittim. Hatta yakında bir daha planım var. Antep'e gidip de müze vs gezilmez, yazıktır. Sadece acıkmak için dolaşılabilir. İlk amaç yemek olmalıdır. Müze dediğin her yerde var. Ama yemekler öyle mi?

1-İmam Çağdaş sattığı her şeyde ortalamanın üstüdür, iyi bir seçenektir. Boşuna isim yapmıyor.

Ama çok iyi olsun dersen baklavada

2-Koçak şöbiyette Zeki İnal kebapta Halil Usta ciğer kebapta Ali Haydar beyranda Metanet katmerde Zekeriya usta

1- :i-ih: :i-ih: :i-ih: :i-ih:

2- :yes: :yes: :yes: :yes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eskişehir'deki her yerden 10 kat iyidir.

:yes: :yes: :yes:

Cigercin hariç. Orası çok daha güzel.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eskidendi o. Büyütünce mekanı bitti. :(

:( :( Mekan değişince tad kaçtı yani :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hiç sorma. Sen gelince bu sefer doktorla Fatih'i götürdüğüm Mezze'ye gideriz. :)

İnşallah yaza abi.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben iki üç defa Antep'e gittim. Hatta yakında bir daha planım var. Antep'e gidip de müze vs gezilmez, yazıktır. Sadece acıkmak için dolaşılabilir. İlk amaç yemek olmalıdır. Müze dediğin her yerde var. Ama yemekler öyle mi? : :D:)

İmam Çağdaş sattığı her şeyde ortalamanın üstüdür, iyi bir seçenektir. Boşuna isim yapmıyor.

Ama çok iyi olsun dersen baklavada Koçak şöbiyette Zeki İnal kebapta Halil Usta ciğer kebapta Ali Haydar beyranda Metanet katmerde Zekeriya usta

Yaza doğru 2. Gaziantep Büyük Buluşma planımız var abi. Yok ben öncesinde yine gelirim dersen her zaman bekleriz abim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yaza doğru 2. Gaziantep Büyük Buluşma planımız var abi. Yok ben öncesinde yine gelirim dersen her zaman bekleriz abim. 

Yakında süpriz var :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...