İçeriğe Yönlendir

Bu Jant Markaları Nasıl

Rasim Bolat

Recommended Posts

Rasim Bolat

sitede araştırdım buna benzer bir konu bulamadığım için açıyorum; bu jant markaları nasıl kullanan var mı ve hangisi daha iyidir.  

dj marka

carre marka

kormetal marka 

könig     marka

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bende epey araştırdım,evet koning kalitesi tartışılma oz v.b gibi ama yerli üretim olan ve TSE belgeli olan Kormetal(km) de oldukça kaliteli ve çevremde kullananlar da oldukça memnunlar....

Yorum bağlantısı

König sağlam bir marka. (Araba markası vardı sanki koenigg diye sanki, onunla mı karıştırıyorum acaba.) Kormetal'i petlas gibi gelişmekte olan bir marka olarak biliyorum, şahsen tercih ederdim.

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

reblica cin malı jant almaktansa bu yerli malı olsun diyordum ama 2001 model bir araç içinde pek uğraşmak gelmiyor içimden açıkcası

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Kormetal'den şaşmayın.

Tr de üretilen jantlar çin malı olanlardan kat be kat üstün. Dj de kötü değil ama eskiden şu sıralama vardı, artık Cms yok diye biliyorum, sadece oem üretiyor fabrikalara.

CMS>KORMETAL>DJ

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Kormetal arkadaşlar.Daha yeni aldım,taktırdığım usta bile iyi bir seçim dedi...Tabiki ünlü markalar gibi değil ama inanın kaliteli bir yapısı var...

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

görüşü çok gösterişli değil ama malzeme kalitesi güzel bende kormetal beğendim ama nette güvenemedim siteye fiyatta çok makul

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

König sağlam bir marka. (Araba markası vardı sanki koenigg diye sanki, onunla mı karıştırıyorum acaba.)

koenigsegg abi 

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Doğrudur abisi. Sen taunusu alırsan takacan mı bunlardan : )

Ben daha taunus parasını denkleştirmeye çalışıyorum,onlardan takmak için bir taunus parası daha lazım  :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...