İçeriğe Yönlendir

Jant

Halil Yakıcı

Recommended Posts

Halil Yakıcı

Merhaba arkadaşlar 1 aralıktan itibaren kış lastiği zorunluluğu gelmiş ve bende kış lastiği alacam fakat jantımıda değiştirmek istiyorum bu aralar. Bir jant var onu beğendim fakat nasıl durur arabaya zarar verir mi bilmiyorum.Bu jant sizce arabada nasıl durur.arabam bu.Jantın bijon aralığı 4*108   eğer ki bu jantı aldığım vakit lastik ölçüsü olarak ne önerirsiniz?

BcgvN1A.jpg

buda jant : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-konig-sg87-white-color-red-strike-120842302/detay

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

benimkinde de aynısı olmasa da bu jantı andıran bir jant var, 14" olmasına rağmen çok yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Yakışır.. ;)

Bu arada binek araçlar için kış lastiği zorunlumu ? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Jant güzel, yer İstanbul-araç fiesta-16" bizim ülkede fiesta için büyük ve fiesta alçaltılmaz bence, alçaltacaksanızda 2-3 cm. anca, daha inerse saçma sapan görünüm oluyor ve tekerin yuvarlaklığı ile çamurluk kavisi berbat gözüküyor, bu jantın ET değeri 35 den küçükse hiç alma sürter ve kapı cam her yer çamur olur.

Yorum bağlantısı
Halil Yakıcı

çelişkide kaldım. başka alternatif jant yok mu? sadece kafandaki jant bu mu?

kafamdaki jant bu beyaz jantı seviyorum. Ya 15 alcam yada 16 ama alacağım jant modeli kesinlikle bu

Yorum bağlantısı
Görkem Tuğral

İlgili konu ile size olabilcek en guzel ve hafif jantla ilgili özel mesaj attım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...