İçeriğe Yönlendir

Bilinçsiz Hıza Hayır !

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

bilinçsiz hız yapan canını hiçe sayan arkadaşlar altımızdaki araçlar çelikten değil bu fotoları görerek belki biraz daha dikkatli oluruz :(

HHtJAW0.jpg

s7APDUU.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tofaşın bu hale geldiği kazada günümüzün düzgün araçları en fazla ön camı kırar. Metalin yıpranmasının ispatı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bilinçli bilinçsiz farketmez, Hıza hayır.

Al sana 64 km/h hız. Daha ne kadar yavaş gideceğiz ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bi dizide adam kaçarken Şahin e biniyor ve gazliyor.

sonraki cümle şu şimdi anladım memleket in yarisinin neden bu araclar da öldüğünü.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Servet abi bilinçten kastım araca, kendine güvenmek. Araca da kendine de güvensen hıza hayır.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Bu forumda hiz yapmiyorum diyen kimse olamaz...çok hizli arkadaslarimin olduğunubiliyorum...madem bazen biz yapiyoruz dikkatli olalim...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Bi dizide adam kaçarken Şahin e biniyor ve gazliyor.

sonraki cümle şu şimdi anladım memleket in yarisinin neden bu araclar da öldüğünü.

yürüyen tabut bunlar abi

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Bayramda 9 günlük kaza bilançosu; 122 ölü, 681 yaralı.

Araçların hemen hemen hiç biride şahin değildir.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bu arac turbolu şahinlerden biri techturkey üyelerinden

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hız ayrı bir kavram, dikkatsiz, uykusuz acemice sürüş ayrı. Birbirinden ayıralım

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

bu arac turbolu şahinlerden biri techturkey üyelerinden

300 hp miş 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bayramda 9 günlük kaza bilançosu; 122 ölü, 681 yaralı.

Araçların hemen hemen hiç biride şahin değildir.

şahin, doğan, toros çok gördüm kazalarda.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

300 hp miş 

tam detayı bilemiyordum kötü olmuş şahin konserve kutusuna dönmüş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Devlet az para verdi. Biraz daha fazla vereydi, tüm tofaşları piyasadan toplarlardı.

6,5'a 93 doğan mı var :D

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Hız'ın biliçlisi mi olur ki :)

olur yarış pistleri !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

şahin, doğan, toros çok gördüm kazalarda.

Ve de broadway. 

Gerçekten araçların etkisi büyük bu kazalarda. Eğer aksini düşünen olursa buyursun alsın tofaş,renault. Güvenlik önlemleri boru değil. :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Daha dün Sakarya'ya gidip geldim, bölünmüş yolda 100km civarı giderken arkadan bir tempra geldi viraja girerken solumdan geçecek o hızla o virajı o şeritten o araba ile alması mümkün değil, frene basıp yavaşladım hemen 3-4 metre önümde hafif bir kaymayla şeridime girdi. Allahtan frene bastım yoksa ikimiz beraber giderdik. 
Demem o ki bu adamı piste de alsan bu bilinçle orda da gider birisine vurur. Hızın bilinçlisi değil insanın bilinçlisi lazım bize.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konisiz, esp'siz, abs'siz, düzgün lastiksiz, yıpranmış yorulmuş araçlarla hıza kesinlikle hayır... 

Yorgun, uykusuz, gergin hıza hayır.

Hırsa, kine, gaza gelmeye hayır.  

Acemice, bilinçsizce hıza hayır tabi bunu kimse kabul etmez.. 

Hız sınırlarının geçilmesine her halukarda hayır... 

Geçmeyin arkadaşlar.. hem cezası çok pahalı, hem de canımız o kadar ucuz değil.. 

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bayramda babamın kartalını kullanmam gerekti. 90km  üstü için sıkıntılı kesinlikle 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şahin olayına gelince,... 

Araçlar yaşlandı arkadaşlar.. jantının güzel olması, lastiğinin güzel olması, aracın yere basılması yetmiyor.. 

Helezonu kesen, kendini F1 aracında zannediyor... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Daha dün Sakarya'ya gidip geldim, bölünmüş yolda 100km civarı giderken arkadan bir tempra geldi viraja girerken solumdan geçecek o hızla o virajı o şeritten o araba ile alması mümkün değil, frene basıp yavaşladım hemen 3-4 metre önümde hafif bir kaymayla şeridime girdi. Allahtan frene bastım yoksa ikimiz beraber giderdik. 

Demem o ki bu adamı piste de alsan bu bilinçle orda da gider birisine vurur. Hızın bilinçlisi değil insanın bilinçlisi lazım bize.

hız zaten kendi kendine olmuyor, bunu yapan insan, ''Bilinçsiz Hız'a Hayır'' derken onu yapan insana hayır demek istemiştim ama neyse canınız anlamak istememiş ;)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Konisiz, esp'siz, abs'siz, düzgün lastiksiz, yıpranmış yorulmuş araçlarla hıza kesinlikle hayır... 

Yorgun, uykusuz, gergin hıza hayır.

Hırsa, kine, gaza gelmeye hayır.  

Acemice, bilinçsizce hıza hayır tabi bunu kimse kabul etmez.. 

Hız sınırlarının geçilmesine her halukarda hayır... 

Geçmeyin arkadaşlar.. hem cezası çok pahalı, hem de canımız o kadar ucuz değil.. 

:good1:  :bravo:

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...