İçeriğe Yönlendir

2013 Ford Connect Aracıma Kış Için Hangi Lastiği Almalıyım ?

Ersin Ulupınar

Recommended Posts

Selçuk Keleş

hmm demek Ford daha pahali mi?

Çok sevinirim yardimci olsaniz.

Yarin toplantiya katilmaya duşunuyorum,eğer bana yasak değilse. Konuşabilirdik lastik konuyu.

Sitede indirim falan var diye yazmişlar,oyuzden sandim kendi servisleri iyi olur.

Ama şimdi vazgeçtim,gitmiyecem. Zaten alişmam lazim, oğrenmek lazim nerde ne var. Lastiklerden başliyalim işte ))

Bana zaten sadece bu sene sakliyacak yer olsa yeter. Ben şuan kirada oturuyorum. Insallah hep oyle olmaz, calişsam krediyle ev alirim,o zaman tabiki onceden bunlari duşunurum. Olçuler derken? Jant numarasi olçu diye sayilir mi? Benim jantlar 17

Lastiğin üzerinde yazılı ölçüleri kastettim, örnek 235 55 R17 gibi, fiyatlar ona göre değişiyor.Neyse, zaten toplantıya gelirseniz orda çözülür olay.

Yorum bağlantısı
Tamara Lazgiyeva

Lastiğin üzerinde yazılı ölçüleri kastettim, örnek 235 55 R17 gibi, fiyatlar ona göre değişiyor.Neyse, zaten toplantıya gelirseniz orda çözülür olay.

evet toplantida konuşsak daha iyi olur çunku benim bu olçulerden hiç haberim yok))
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

hmm demek Ford daha pahali mi?

Çok sevinirim yardimci olsaniz.

Yarin toplantiya katilmaya duşunuyorum,eğer bana yasak değilse. Konuşabilirdik lastik konuyu.

Sitede indirim falan var diye yazmişlar,oyuzden sandim kendi servisleri iyi olur.

Ama şimdi vazgeçtim,gitmiyecem. Zaten alişmam lazim, oğrenmek lazim nerde ne var. Lastiklerden başliyalim işte ))

Bana zaten sadece bu sene sakliyacak yer olsa yeter. Ben şuan kirada oturuyorum. Insallah hep oyle olmaz, calişsam krediyle ev alirim,o zaman tabiki onceden bunlari duşunurum. Olçuler derken? Jant numarasi olçu diye sayilir mi? Benim jantlar 17

Yasak değil tabikide bizim kapımız her zaman açık bekleriz. Gelemez isenizde sıkıntı değil yinede yardımcı oluruz yinede

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)

çivili lastik uzuunnn senelerdir yasak, yok. kumho bir marka, ucuz olsun ama kalitesiz olmasın demiştiniz, kumho suv sınıfında iş görür, rakamı da nispeten iyidir, rakamlar her gün değişebliyor nisbi olarak bilebiliyoruz. kugada iyi kötü kar lastiği olsun, yolda bırakmaz offroada girmedikçe

Çivili lastiklerin yasak olduğunu belirten herhangi bir tebliğ, yönetmelik, kanun yok bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...