İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

Kedidir o kedi  ;)  İnşallah düşündüğün gibi değildir Kerem  :(  

İnşallah abim. Ama sanırsam kaçarım yok..  :(

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

gecmis olsun satmayi dusununce cikiyo boyle masraflar. arabaya cok duyurmadan cart diye satmak lazim :rolleyes:

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

gecmis olsun satmayi dusununce cikiyo boyle masraflar. arabaya cok duyurmadan cart diye satmak lazim :rolleyes:

:D Aynen. Sağoalsın İsmail hocam.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

abi keşke satacam diye yüklenmeseydin arabaya emen de koyvermiş trakyalı şaka bi yana geçmiş olsun 

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun abi. Halledilir sıkıntı yapma. Verdiğinde gözün arkada kalmaz en azından ;)

Sağolasın Mert. Gözüm hiçbir zaman arkada kalmazdı zaten. Özellikle, bilinerek devam eden bir sorun değil sonuçta. Aniden aksetti. Gerçi usta "o işaret vermiştir, sen anlamamışsındır" dedi ama, sürekli hanım kullandığından anlaşılmamış olabilir. Olacağı varmış. :)

Kerem geçmiş olsun, olacağı varmış ;)

Eyvallah Lokman Abicim. Aynen. Olacakla öleceğe çare yok.. :)

abi keşke satacam diye yüklenmeseydin arabaya emen de koyvermiş trakyalı şaka bi yana geçmiş olsun 

Satılacaklarını anlayınca trip atıyor çakallar.  :D Sağol Eray.

Geçmiş olsun başkan inşallah bişey yoktur.

Sağolasın Serkan. Birşey yok çok şükür. Sadece 1.500 TL sıkışmış.  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Abovv zarardan zarar ettin desene.. :biggrin:

Anlamadım ama zarar değil, normal olağan bir durum diyelim. Satıp satmamakta fikrim durağan şuan. Kararımı değiştirirsem zarar değil kar bile elde etmiş sayılırım. Usta yakıtın bile azalacağını söyledi.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Anlamadım ama zarar değil, normal olağan bir durum diyelim. Satıp satmamakta fikrim durağan şuan. Kararımı değiştirirsem zarar değil kar bile elde etmiş sayılırım. Usta yakıtın bile azalacağını söyledi.

Hayırlısı olsun inşallah iyi olur dostum..

Yorum bağlantısı

Usta aradı şimdi. Baskı balata darmadağın olmuş. Volant ta sizlere ömür. Kesin değişim gerekiyor. "Bu zamana kadar çok iyi idare etmiş seni, çok kötü durumda" dedi. Ama nasıl daha önceden belli etmedi kendini bilmiyorum..  :unsure2:

Baskı balata+ şanzıman bilyası: 400 TL (Abdurrahman Balaban Abime çok çok teşekkürler. Yanında hediyelerde göndermiş. :bravo:  :flowers: Normalde 550 filan tutuyor)

Volant: 800 TL

İşçilik+ yağ vs: 250 TL

Toplam: Haşırt to the blackboard..  :biggrin:

Akşama gidicem, fotoğraflarım.

Yorum bağlantısı

Vay vay çok para beya, inşallah allah uzun süre binmeyi nasip eder.

Kısmet bakalım. Kararsızım şuan..  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Kısmet bakalım. Kararsızım şuan..  :biggrin:

Ben olsam yaptırdıktan sonra binerdim. Ama bir taraftan da yeni masraf çıkarması korkusu var tabi. İnşallah hayırlısı olur.

Yorum bağlantısı

bu ne yahu ben o paraya çıkma cvt şanzıman bile bulurdum :)

:biggrin: Otomatik C-Max bakmak bir ara ciddi ciddi aklımdan geçmedi değil. Daha fazla masraf çıkartmaz herhalde.  :D Abim hepsi orjinal parça. İşçiliğin pahalı oluşu, neredeyse komple alt takım, motor vs sökülmesi gerektiğinden. 3-4 saat dediler sürer diye. Bugün biterse şanslısın diyor usta.  :(

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Usta aradı şimdi. Baskı balata darmadağın olmuş. Volant ta sizlere ömür. Kesin değişim gerekiyor. "Bu zamana kadar çok iyi idare etmiş seni, çok kötü durumda" dedi. Ama nasıl daha önceden belli etmedi kendini bilmiyorum..  :unsure2:

Baskı balata+ şanzıman bilyası: 400 TL (Abdurrahman Balaban Abime çok çok teşekkürler. Yanında hediyelerde göndermiş. :bravo:  :flowers: Normalde 550 filan tutuyor)

Volant: 800 TL

İşçilik+ yağ vs: 250 TL

Toplam: Haşırt to the blackboard..  :biggrin:

Akşama gidicem, fotoğraflarım.

Hayrını gör inşallah kardeşim..Benim grikaçanda (c max) satılmadan önce westinghouse ve termostat değişimi istedi ayrıca ufak bir kazaya karıştı biliyosun ,makine parçalarının bir ömrü var ve birgün bitiyor işte, mevla büyük dert vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Araçlara ne yaparsak yapalım her parçanın bir ömrü var aslında. Gelir seviyesi yüksek olan ülkelerde bu neden ile millet 5 ila 10 sene arasında kullanıyor ve sıfırı ile yeniliyor. İnşaallah en kısa sürede ülkemizdede aynı şekilde olur. Bu kadar sık ikinci el değiştirme mantalitesini ülkemizde hiç anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Fiyat normal aslında Kerem, ben de Focus'a aynı işlemleri yaptırmıştım ve sana gelen hediyeler hariç şekilde 1200 TL idi, o da bir yıla yakın oldu neredeyse ama durum sıkışık olunca iyi para sonuçta.....

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gidişi değişmiştir şimdi. Birde baskı balata değiştirdikten sonra arabaya biraz alışmak gerekiyor. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...