İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...

Şenliğe gidiş geliş ortalamaları;

Full depo sonrası kalan yarımdan birazcık aşağıda. Toplam 474,7 km

Ybi6RvH.jpg?1

Ortalama hız: 97 km/h (otobanda 160 km/h bazen, köyde 10 km/h bazen)

P7et8YL.jpg?1

Ortalama tüketim: 5 lt/ 100 km 

uVs6XdF.jpg?1

Kalan yakıt ile yapılabilecek ortalama menzil: 404 km 

c3lo0Xe.jpg?1

Sabit 100 km/h ile gidilse, 1000 km katıksız yapılır 1 depo mazot ile.. I Love C-Max

Yorum bağlantısı

Dün hanımın başına gelen ufak kaza. Kesin araçlara nazar değdi  :( Allah beterlerinden korusun..

Mahalle arasında, sağdaki yola dönmeye çalışırken arkadan gelen şerefsiz kamyoncu, durmadan devam etmiş. Plakayı tam alamamış bizimkiler. Akşama gidip bölgede kamera varmı kontrol edeceğim. Gerçi kasko yok. Tutanağı imzalamazlar ise sıkıntı..

InXYHfO.jpg?1

acqZhML.jpg?1

OrQgWDl.jpg?1

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bununla geçmiş olsun..üst tarafı boyasız göçük düzelme yapanlar düzeltebilir fakat boyanın kalktığı yerler var gibi duruyor

Yorum bağlantısı

Bununla geçmiş olsun..üst tarafı boyasız göçük düzelme yapanlar düzeltebilir fakat boyanın kalktığı yerler var gibi duruyor

Sağol abim. Benimde aklıma geldi ama boya saca kadar düşmüş üst tarafın üstünde.. Seni iş aklımdaydı abi, ama şenlik, bu olay, işbaşı filan. Unutmuştum. Akşama fotolarım.. 

Yorum bağlantısı

Abicim geçmiş olsun :( haysiyet yoksunu herif sizinkiler araba içindeyken vurup kaçmış bi de demek. Beter olsun [emoji35]

Seninki de çok keskin kırılmış abi duzeltilse de boya çatlar gibi

Yorum bağlantısı

Abi geçmiş olsun :( kaçana söylemek istediklerimiz içimizde kalsın diyorum sadece.

Sağol Eren.. Aynen, içimizden kaydıralım  :)

Abicim geçmiş olsun :( haysiyet yoksunu herif sizinkiler araba içindeyken vurup kaçmış bi de demek. Beter olsun [emoji35]

Seninki de çok keskin kırılmış abi duzeltilse de boya çatlar gibi

Sağol Ozan.. Boya zaten çatlamış. Düzelse de düzelmese de  :( Ya öyle bırakıcam pasta atıp, yada düzeltip boyatıcam. Ama okullar başlasın öyle..

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun Kerem, nazar boncuğu eksik erne.

Geçmiş olsu abi :( çok var bu şeref yoksunlarından.. 

Geçmişler olsun Allah beterinden korusun Kerem...

Teşekkürler.. Sağolun..

Yorum bağlantısı

geçmiş olsun kerem

avatarın gözümü alıyor bu arada :biggrin:

Teşekkürler Abim. Avatarım tektir  ;) Beğenmeyenin hakkı kötektir  :D  :D

Geçmiş olsun abi. Şehir icinde oluyor böyle şeyler :)

Eyvallah Mertim.. Maalesef.. :( Hanımın başına, bide yanında bebek varken gelmesi üzücü olan. Panik yapmışlar, korkmuşlar çok.. Herzamanki gibi ben olsaydım  :angry: ....

Yorum bağlantısı
Raşit Köksal

çok geçmiş olsun odüşük yakıt tüketimleri sonucunda arabaya nazar değmiştir kesin. :nazar: tabi çarpıp kaçan şahsıda hayırla anmadan geçemiycem :yes: .neyseki ufak bişey allah daha beterlerinden korusun.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ayaz'ımız 1 yaşında! Nice mutlu, sağlıklı, sıhhatli, uzun ömürlü yıllara..  :birthday:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

waD8Nq8.jpg?1

Kral Ford  :biggrin:

OQyQ7tM.jpg?1

Arabam şekil, yolumdan çekil..  :D

fEY2vOx.jpg?1

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...