İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

Gez paşam gez. Hayat sana güzel

Sık dişini, 3 ay tatile az kaldı  ;) Ben en fazla 15-20 gün kullanabiliyorum. Cumartesileri de full çalışıyorum. Ölene kadar mokoko bize. :biggrin: Bırakta 2 hafta keyif yapalım Ali Hocam  :(

Hayrola Antalya Kerem...

Deniz, güneş, kum, kızlar  ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Evet abim.. Ailecek.

yoksa Natalie yengem bi de patruska bi de mery yengem. Olmasın da
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Yengem ve çocuklar ile değil mi.

Sıkıysa tek gitsin. [emoji2]

Evet abim.. Ailecek.

Ben de tek gidemem, çaktırma [emoji1][emoji1]

Bi de tatil 3 ay değil 5 ay. [emoji1][emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Helalinden 25.500TL + 2 KG ev yapımı bahçemizin ürünü biber salçası vereyim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Helalinden 25.500TL + 2 KG ev yapımı bahçemizin ürünü biber salçası vereyim ;)

Yaz sonu kısmetse. Alım-satım benden ;) 26.500+ 2 kg salça+ 100 adet içli köfte+ kendi evimde, senin el yapımı çiğ köften+ 6 aylık adana kebap+ 50 adet lumbar dolması+ Zeynep yeğenime bi küçük altın benden  ;)

Bi de tatil 3 ay değil 5 ay. [emoji1][emoji1]

:shok: Ayıptır, günahtır. Şakanın da bi dozu, yolu, yordamı vardır.. Nolur şaka olduğunu söyle  :shok:  :D  :D

Yorum bağlantısı

Haftasonu Antalya yolları  ;)

Öyle olsun bakalım...İyi tatiller. :)

Yaz sonu kısmetse. Alım-satım benden ;) 26.500+ 2 kg salça+ 100 adet içli köfte+ kendi evimde, senin el yapımı çiğ köften+ 6 aylık adana kebap+ 50 adet lumbar dolması+ Zeynep yeğenime bi küçük altın benden  ;)

Hey maşallah  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

:shok: Ayıptır, günahtır. Şakanın da bi dozu, yolu, yordamı vardır.. Nolur şaka olduğunu söyle  :shok:  :D  :D

Bu nasıl bir satış işlemidir anlayamadım ama güzel ve besleyici olduğunun farkındayım   :D  lumbar hariç hayatta sevmem...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Lumbar dolması yok la mumbar o :D

:sandalye: Tamam, oda olur  :D  :D Lumbar, askeriyede Gemilerin sancak ve iskele taraflarında bulunan borda iskelelerinin üst tavanlarının bulunduğu yer hizasındaki güverte kısmı. Gemilere giriş ve çıkış yerini belirten terim  ;) Denizciydik ya askerde. Oradan kalmış  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

:sandalye: Tamam, oda olur  :D  :D Lumbar, askeriyede Gemilerin sancak ve iskele taraflarında bulunan borda iskelelerinin üst tavanlarının bulunduğu yer hizasındaki güverte kısmı. Gemilere giriş ve çıkış yerini belirten terim  ;) Denizciydik ya askerde. Oradan kalmış  :D

Adana da lumbar deme döverler valla  :D

Yorum bağlantısı

Adana da lumbar deme döverler valla  :D

Yalnız sende demişsin abim  ;) Dikkatli ol. Arkanı kolla  ;)   :D

...  lumbar hariç hayatta sevmem...

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yalnız sende demişsin abim  ;) Dikkatli ol. Arkanı kolla  ;)   :D

o yüzden sevmiyorum ya mumbar ve benzeri sakatatları  ;)

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

6.666 :shok: İlüminatiiii.....  : :biggrin:Çok megoloman gördüm kendimi. Napiyim  :blush: (Sağol Rıfat Abim)  :good1:

;)  :good1:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...