İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

Misafir

O nası avatar öyle?  garsona kızıp da ....mınınınnn der gibi?

Tekerleklerin hayırlı olsun. :crazy: Kaymaz mış mı bunlar?

Değişim şart dedim, aldım sazı elime. Değiştiririm ben sık sık avatarı, lastikleri :tongue: Tabi alıştınız Ayaz la pozlara, onları bile 5-6 defa değiştirmiştim. Tek olunca dikkatinizi çekti demii  :biggrin:

Tekerler için sağol abim. Henüz gelmedi, dün gece yarısı verdim siparişi. Gelince kayar mı, kaymaz mı bakçez artık..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Kerem hayırlı olsun, güle güle kullan, ne kadar sessiz ve performanslı olduğunu göreceksin. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kerem hayırlı olsun, güle güle kullan, ne kadar sessiz ve performanslı olduğunu göreceksin. ;)

Sağolasın Lokman Abim..
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Keşke almasaydın ben çok memnun kalmadım bu lastiklerden. Yolda giderken çok fazla dönüyorlar :D

Yorum bağlantısı

Keşke almasaydın ben çok memnun kalmadım bu lastiklerden. Yolda giderken çok fazla dönüyorlar :D

Bu espiriyi herkesten beklerdim, senden beklemezdim Fatih Abicim  :sandalye: Desene boşuna aldık :D

Yorum bağlantısı

Fazla mi kirli ne :p

Hayirli olsun Abi :D

Kirli ne kelime. Bildiğin leş leş.. Hafif çamurlu yağmur çiliyor, mahfediyor arabayı.. Sağol Ahmetcan..
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Kirli ne kelime. Bildiğin leş leş.. Hafif çamurlu yağmur çiliyor, mahfediyor arabayı.. Sağol Ahmetcan..

Hayırlı olsun kirlenmek bu rengin kaderi benim arabada aynı renk yıkamaktan ilallah geldi valla... :D

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun kirlenmek bu rengin kaderi benim arabada aynı renk yıkamaktan ilallah geldi valla... :D

Sağolun Sertaç Bey.. En iyi çözüm hiç yıkamamak  :D

Yorum bağlantısı

Dün akşam, Ayazım, ana kucağından, oto koltuğuna terfi etti. İlk etapta yadırgasada, yüksek oturma pozisyonu ve etrafı, bizi rahat görmesi sebebi ile çok sevdi.. Koltuğu arabaya emniyet kemeri ile i̇lk montajım 15 dakika sürdü. Resmen boğuştuk koltukla. Sonra söküp ikinci denememde 4 dakka kadar sürdü. Son denemeyi 2 dakikada sonuçlandırdım.. Kolay, pratik.. Sonra Emin olmak adına koltuğu aldığım arkadaşın yanına gittim. Oda kontrol etti. Sadece kemer bir yerde kıvrılmış. Onun dışında ilk denemede yapmışım.. Püf noktası, oto koltuğunun alt arka kısmı (90 derece olan köşe) arabanın koltuk dibine sıfır oturması.. Dışında bel kısmı biraz oynuyor.. Ufak bebekler için boyun yastığı şart. Zira dönüşte Ayaz uyudu ve kafası öne düştü. Annesi tuttu..

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı

Yakın zamanda o koltuğa direksiyon, vites, el freni gibi aksesuarlar da eklenmeli. :yes:

Abim, evin önünde şoför koltuğuna oturtturuyorum. İnan bir eli direksiyonda, bir eli viteste. Zaten diş buğdayında eline aldığı materyal, C-Max in anahtarıydı..  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Paşa koltuğuna terfi etmiş maşallah :)

Hemde ne terfi bir görsen.. Etrafa bakıcam diye deliriyor. Geçen arabalara tek tek bakıyor  :D İnşallah bu şekilde devam eder sakin sakin koltuğunda oturmaya..

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Abi maşallah çok tatlı ya ayaz bebek allahim esirgesin gözlere bittim ben yakinda arkadan sana vurup kalk ora benim derse hicc şaşırma :D :sly::sly:

Yorum bağlantısı

Abi maşallah çok tatlı ya ayaz bebek allahim esirgesin gözlere bittim ben yakinda arkadan sana vurup kalk ora benim derse hicc şaşırma :D :sly::sly:

Her an herşey olabilir Cengiz.. Babasını oğlu  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Yakın zamanda o koltuğa direksiyon, vites, el freni gibi aksesuarlar da eklenmeli. :yes:

Abim, evin önünde şoför koltuğuna oturtturuyorum. İnan bir eli direksiyonda, bir eli viteste. Zaten diş buğdayında eline aldığı materyal, C-Max in anahtarıydı..  ;)  :biggrin:

;) Elindekine dikkatli bakın  :D

yh3xft3.jpg?1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...