İçeriğe Yönlendir

195/50/15 Azev Jant & Lastik.

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

Bugün babamla jant & lastiklere baktık.
Lastikcide 195/50/15 azev jant var.
Jant lastiğin durumu iyi. Sıfır gibi yani.
750TL diyor sizce nasıl ? 

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Titanium JANTI için , geçenlerde fiyat aldım. Starmax lastik 195 50 15 + Titanium jantı 900 TL . 

Kendim ÇIKMA BBS RS Aldım taktım . JANT+LASTİK 700 TL Ye aldım.. PETLAS lastik..

Lastiklerin durumundan eminseniz , alınabilir ama bildiğim kadarı ile sedan focusunuz var, başka seçenekleride değerlendirin derim..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet
(düzenlendi)

Titanium JANTI için , geçenlerde fiyat aldım. Starmax lastik 195 50 15 + Titanium jantı 900 TL . 

Kendim ÇIKMA BBS RS Aldım taktım . JANT+LASTİK 700 TL Ye aldım.. PETLAS lastik..

Lastiklerin durumundan eminseniz , alınabilir ama bildiğim kadarı ile sedan focusunuz var, başka seçenekleride değerlendirin derim..

Orjinal jant istemiyorum hocam.

Biraz daha gösterişli olsun istiyorum şahsen.

Şimdi kış geliyor. Elimde 15 kışlık lastik var ama aracın üzerinde şuan 14kara jant var. Ya gidip kara jant alacam 100-150tl arası ya da 14 kışlık lastik..

kışlık lastiklerde iyisi 400-500TL arası olması lazım ( fiyatları tam bilmiyorum ) bu dediğim azev jant & lastiği almak mantıklı gibi.

tarihinde Hüseyin Kuvvet. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Kış lastiğini azeve takamazsınız.. Taksanızda bir işe yaramaz ki :/ kış lastiğinin yere ince basması lazm Azev ofsetli bir jant..

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
(düzenlendi)

araç satılık değilmiydi sizin?

tarihinde Serkan Ünsalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

araç satılık değilmiydi sizin?

Keyfe keder satılık hocam  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...