İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Onur Oflaz

kısa bi süredir g2 kullanıcısıyım. Telefonu sessizde kullanıyorum.ama bazen kendisi sesli moda geçiyor. Benzer bi durum yaşayan oldu mu?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

kısa bi süredir g2 kullanıcısıyım. Telefonu sessizde kullanıyorum.ama bazen kendisi sesli moda geçiyor. Benzer bi durum yaşayan oldu mu?

Ben hiç yaşamadım böyle bir durum..

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

He he . Bizde de tam tersi , sesli iken sessiz moda geçiyor . Bu 4.4.2 kesin sorunlu . . .

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Sessiz mod özelliğini yanlışlıkla, yanlış zamana ayarlamış olabilirsiniz. Bir kontrol edin. Mesala benimki 00:00 ile 07:45 arası sessiz, 07:46 ile 23:59 arası sesli olarak otomatik değişiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

He he . Bizde de tam tersi , sesli iken sessiz moda geçiyor . Bu 4.4.2 kesin sorunlu . . .

4.4.2 demisiniz hala  :D  ayrıca sorun4.4.2 de değil, başka yerde  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Lgye yazdım onlar fabrika ayarına döndür dedi. Bende zaman ayarı pasif yani ondan olma ihtimali yok gibi bence yazılımsal bi sorun. 4.4.2 yle bi sorunum yok da şu sorun için güncelleme gelse fena olmaz :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu akşam iftar sofrasında Lgg2 si olanların ızdıraplarını dinledik. Htc kurtuluş yoludur dedik, tabii olacaklar bize :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

4.4.2 demisiniz hala :D ayrıca sorun4.4.2 de değil, başka yerde :rolleyes:

Mesela abi ?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mesela sı basit, sorun telefonun optimizasyonunda yani kısaca rom hatası var yani...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

neymiş o ızdıraplar abi? Merhem olak

Yetersizlik diyecek, boşa bekleme  :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Destan yazmış bir telefona yetersiz demek için telefonu kullanmayı bilmemek lazım. Lakin işin ehli ve kompetanı kullanıcılar bu telefonun her derde derman olacağını ilk gördüklerinde anladılar. Adı boşuna HTC-Zamzung tokatlayan koymadı millet

Hahha   :D

Donanım var-dı gerisi yok, g2 yi m7 yer, geri kalan herşey içinde M8 yeter, boşa destan falan yazmayın, ona masal derler, biz Tarih yazarız, Nokta  :p

hTC One nambır van ve diğerleri :)

İşin ehli ve kompedanları hTC alır, zira hTC yi bilen alır, ayrıca bu işle uğraşan XDA gibi forumlar ve kompedanların kullandığı ana cihazlar Nexus ve hTC dir, üzgünüm, yetersizlerle olmuyor bu işler  :p

Not: zamzunga atarsın tokadı, zira şamar oğlanı olmuş markaya  discovery bile tokat atar, Lg de atar bu durumda  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

neymiş o ızdıraplar abi? Merhem olak

Servisten çıkmayan telefonlar, yapıldı denip ele almadan bozulanlar, inatla yenilenmeyen cihazlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Servisten çıkmayan telefonlar, yapıldı denip ele almadan bozulanlar, inatla yenilenmeyen cihazlar

= LG g2  :D  veliahtı g3...

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Lg G2 almayı düşünüyorum fiyatı şu an çok uygun ama htc daha iyi demiş birkaç kişi nasıl iyi kasa olarak saglamlık olrak mı acaba? donanım olarak g2 çok üstün ,kullananlar yardımcı olabilir mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Bir önceki mesajı okudunuz mu ? Fiyatına göre çok iyi donanım olmasına rağmen malzeme kalitesi hiç iyi değil yazdım, plastik aksam gacır gucur ediyordu ilk partilerde, ahizesi arızalandı, batarya gitti cihaz açılmadı, kamerası 13 mp olmasına rağmen 5 mp'lik iPhone 4 daha iyi, lensi dandik çünkü karanlıkta fotoğraf çekmek işkence, şebeke problemi var çoğu zaman sinyal düşüyor, anteni de dandik galiba.. Ekran iyi, çünkü LG'nin işi bu :good1:

Ilk partilerde sıkıntı olmuş olabilir ama o partilerin üzerinden çoook partiler geçti G2 sorunsuz hale geldi,mazide takılıp kalmamak gerek :) Ne anten ne batarya sıkıntısı var, 4.4.2 ile çok

stabil hale geldi. Lg g2 iyi fotoğraf çekmiyor demek için telefondan dslr performansı bekliyor olmak gerek. Profesyonel test siteleri z1'den kamera performansı olarak G2' nin üstün olduğu sonucuna varırken bu telefonu iphone 4 ile kıyaslamak büyük hata ve haksızlık olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Lg G2 almayı düşünüyorum fiyatı şu an çok uygun ama htc daha iyi demiş birkaç kişi nasıl iyi kasa olarak saglamlık olrak mı acaba? donanım olarak g2 çok üstün ,kullananlar yardımcı olabilir mi

İlave olarak donanımın hakkını veremiyor, hTC fanlığı yapmak istemem, ama alet harbiden iyi, One m7 g2 yi, m8 de g3 ü direk eler, tartışmak bile yersiz :)

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

G2 Z1'den iyi mi fotoğraf çekiyormuş ? Kim yapmış acaba testi.. Ben ederi neyse söyledim, LG'nin çizgisi belli üzerine çıkamaz.. Sony'nin işi Lens'tir bu konuda çok başarılıdır.. 4.4.2 ile gelen arama ekranın aşırı geç gelmesi sizin için olumlu bir yenilik mi ? Beni güncel olmasına rağmen kanser eden çok hata var.. Yazılım konusunda da hTC ve Sony çok iyidir.. LG malesef bu işi önceden olduğu gibi becerememiş, gitsin TV yapsın, beyaz eşya yapsın.. Telefonu telefoncudan alacaksın.. Yıllarca iPhone kullanmış birisi olarak söyledim bu mukayeseyi, yan yana test edelim hangi lens kaliteli kendini hemen belli eder.. Her konuda çok iyi olsaydı, bu fiyata satılmazdı..

Öncelikle g2'nin fiyatı bütünleşik pazarlama stratejisi ile ilgili,pazarlanma şekli rekabet üstünlüğü sağlamanın yollarından birisidir,ürünü sadece fiyat etiketine bakarak kaliteli olarak nitelendirme davranışı da apple gibi üreticilerin hedef müşteri kitlesinde olmayı sağlar. G2'nin pratikte sony z1'in kamerasının süslü püslü özelliklerine rağmen z1'e üstünlük sağladığı ile ilgili "profesyonel" düzeydeki testlere basit bir google araması ile bile erişilebilir. Lg'nin çizgisinden konu açılmışken, firmanın ois özelliğini bir inovasyon olarak mobil telefon kamerasına entegre etmesinden bu bahsedilen çizginin sadece ekran kalitesi ile sınırlı kalmadığı sonucu aslında rahatlıkla çıkartılabilir.

Arayan kişinin adının ekrana geç gelmesi, 4.4.2 resmi romun ek güncellemesi ile yok denecek kadar azaldı, ki bu gecikme bir s4'ün rehbere girerkenki gecikmesinden çok daha azdı. Hiç hata vermeyen, yeniden başlamak zorunda kalmayan, donup kalmayan, her şartta hiç takılmadan su gibi akan bir telefon ve onun romu bana göre stabildir. Eğer farklı sıkıntılar yaşanıyorsa bu kullanılan rom ile ilgili olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ois özelliği g2 den önce M7 de zaten vardı, bunu sayma kardeş :) zaten şuan demode bir özellik...

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Öncelikle g2'nin fiyatı bütünleşik pazarlama stratejisi ile ilgili,pazarlanma şekli rekabet üstünlüğü sağlamanın yollarından birisidir,ürünü sadece fiyat etiketine bakarak kaliteli olarak nitelendirme davranışı da apple gibi üreticilerin hedef müşteri kitlesinde olmayı sağlar. G2'nin pratikte sony z1'in kamerasının süslü püslü özelliklerine rağmen z1'e üstünlük sağladığı ile ilgili "profesyonel" düzeydeki testlere basit bir google araması ile bile erişilebilir. Lg'nin çizgisinden konu açılmışken, firmanın ois özelliğini bir inovasyon olarak mobil telefon kamerasına entegre etmesinden bu bahsedilen çizginin sadece ekran kalitesi ile sınırlı kalmadığı sonucu aslında rahatlıkla çıkartılabilir.

Arayan kişinin adının ekrana geç gelmesi, 4.4.2 resmi romun ek güncellemesi ile yok denecek kadar azaldı, ki bu gecikme bir s4'ün rehbere girerkenki gecikmesinden çok daha azdı. Hiç hata vermeyen, yeniden başlamak zorunda kalmayan, donup kalmayan, her şartta hiç takılmadan su gibi akan bir telefon ve onun romu bana göre stabildir. Eğer farklı sıkıntılar yaşanıyorsa bu kullanılan rom ile ilgili olabilir.

Uzun araştırmalar sonucu bende sizinle aynı sonuca ulaştım ,yabancı forumlaradı araştırdım kamera performansı çok ileri düzeyde ,donanım olarakda öyle mesela z1 de aşırı ısınma sorunu bu g2 de onun kadar yok yazılmış profesyonel incelemelerde,ayrıca ekranı z1 den iyi kamera performansıda çok üst düzey,m7 de gece çekimi ve normal çekim renkleri tam olarak vermiyor z1 de de ekran kalitesinden dolayı vasatlaşıyor,m7 nin g2 den tek olumlu özelliği kasa olarak ön plana çıkmış, internet hızı oyun performansı g2 note3 den sonra geliyor ,fiyat olarak uygunluguda kasasından dolayı , çok uzun araştırmalar sonucunda G2 nin en iyi seçim olduguna karar verdim.

G2 Z1'den iyi mi fotoğraf çekiyormuş ? Kim yapmış acaba testi.. Ben ederi neyse söyledim, LG'nin çizgisi belli üzerine çıkamaz.. Sony'nin işi Lens'tir bu konuda çok başarılıdır..  4.4.2 ile gelen arama ekranın aşırı geç gelmesi sizin için olumlu bir yenilik mi ? Beni güncel olmasına rağmen kanser eden çok hata var.. Yazılım konusunda da hTC ve Sony çok iyidir.. LG malesef bu işi önceden olduğu gibi becerememiş, gitsin TV yapsın, beyaz eşya yapsın.. Telefonu telefoncudan alacaksın.. Yıllarca iPhone kullanmış birisi olarak söyledim bu mukayeseyi, yan yana test edelim hangi lens kaliteli kendini hemen belli eder.. Her konuda çok iyi olsaydı, bu fiyata satılmazdı..

fotograf konusunu bende araştırdım profesyonel testlerde karşılaştırmalı fotograflar mevcut,Serhat Beyi haklı buldum bu konuda

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

G2 gece 45 saniyede falan odaklıyor :D zaten sabit tutma şansı yok. 10 fps ile call of duty oynar gibi :p

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

G2 gece 45 saniyede falan odaklıyor :D zaten sabit tutma şansı yok. 10 fps ile call of duty oynar gibi :p

öneriniz nedir peki

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

G2 :)

Ama daha iyi olduğu için değil. Ucuz olduğu için.

htc m7 nin kasa hariç nesi iyi ben göremedim:/
Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Daha önce üst düzey akıllı telefon kullandınız mı? İlk mi olacak?

3.olacak kısmetse bakalım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...