İçeriğe Yönlendir

2006 Ford S-Max

Oktay Demirağ

Recommended Posts

Mesut Nalbant

Güle güle kullanın, çok ferah ve konforlu bir araç almışsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

S-Max deki "S" salon salomanje den :) geliyor herhalde..

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. aracımın bir kaç eksiği var. Öncelikle araç ruhsatta 8 kişiliktir yazıyor. Bunun için Tüv'ü aradım ve aracımın vizesinin bittiğini ve nasıl düzelteceğimi sordum. Onlarda "önce muayneye gireceksiniz, ağır kusurlu olarak kalacaksınız ve belge ile trafiğe gidip düzelttireceksiniz" dediler. Bende randevu alıp tüv'e gittim gitmesine ama, 10 dk sonra eleman gelip hayırlı olsun kazasız belesız deyip 2015 pulunu yapıştırıp gitti. Şimdi ben yine yanlış ruhsat ile kaldım. Bunun düzeltilmesinin başka yolu yok mu, yoksa 2015'e kadar herhangi bir zararı olmaz bu şekilde kalsın mı ?

Aracımın fotoğraflarından belli olmuyor ancak bagaj kapağındaki S-Max yazısının S harfi yok. Servis 150+KDV olduğunu, yedek parçacılar ise sadece serviste bulunabileceğini ifade ettiler. Neyse ki ebay de 60 TL bunu da alabildim...

Yorum bağlantısı

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. aracımın bir kaç eksiği var. Öncelikle araç ruhsatta 8 kişiliktir yazıyor. Bunun için Tüv'ü aradım ve aracımın vizesinin bittiğini ve nasıl düzelteceğimi sordum. Onlarda "önce muayneye gireceksiniz, ağır kusurlu olarak kalacaksınız ve belge ile trafiğe gidip düzelttireceksiniz" dediler. Bende randevu alıp tüv'e gittim gitmesine ama, 10 dk sonra eleman gelip hayırlı olsun kazasız belesız deyip 2015 pulunu yapıştırıp gitti. Şimdi ben yine yanlış ruhsat ile kaldım. Bunun düzeltilmesinin başka yolu yok mu, yoksa 2015'e kadar herhangi bir zararı olmaz bu şekilde kalsın mı ?

Aracımın fotoğraflarından belli olmuyor ancak bagaj kapağındaki S-Max yazısının S harfi yok. Servis 150+KDV olduğunu, yedek parçacılar ise sadece serviste bulunabileceğini ifade ettiler. Neyse ki ebay de 60 TL bunu da alabildim...

Eğer vergide, köprü, otoyol gibi ücretli geçişlerde vs ödemelerde fark yaratmıyorsa ruhsatta 8 kişilik yazmasının önemi yok. Emin olun kullananlardan başka kimse 7 mi 8 mi olduğunu bilmiyordur. Polisler dahil. Ben C-Max aldım diyorum arkadaşlara. "Ooo hayırlısı olsun, 7 kişilik olanlar hani dimi "diyorlar  :D

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Eğer vergide, köprü, otoyol gibi ücretli geçişlerde vs ödemelerde fark yaratmıyorsa ruhsatta 8 kişilik yazmasının önemi yok. Emin olun kullananlardan başka kimse 7 mi 8 mi olduğunu bilmiyordur. Polisler dahil. Ben C-Max aldım diyorum arkadaşlara. "Ooo hayırlısı olsun, 7 kişilik olanlar hani dimi "diyorlar  :D

"Max" dan sanırım bu şekil düşünülebiliyor :)

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Oktay Bey hayırlı uğurlu olsun, hem araç hem rengi çok çok güzel. :nazar:  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Araç hayırlı olsun..Far temizliği yapılırsa daha sempatik bakacak bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Araç hayırlı olsun..Far temizliği yapılırsa daha sempatik bakacak bence

Haklısınız ilk yapılacak işlerin başında geliyor.

Vito da ve mk2 mondeo da sürekli kullandığım sadece sağ yada sol park lambaların yanması smax da yok mu? Ya da benmi bulamadım bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Nazar değmesin çok şık duruyor.Kazasız belasız uzun yıllar binersiniz inşallah....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdurrahman Bedir

Haklısınız ilk yapılacak işlerin başında geliyor.

Vito da ve mk2 mondeo da sürekli kullandığım sadece sağ yada sol park lambaların yanması smax da yok mu? Ya da benmi bulamadım bilginiz var mı?

araç durur halde iken sinyali sağ veya sol yaparsınız yanacaktır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

araç durur halde iken sinyali sağ veya sol yaparsınız yanacaktır...

Abdurahman Bey ilk fırsatta denecegim. Parklar yanikken örneğin sola sinyalimi vereceğim. Yoksa parklarda kapalıyken sola sinyali vereceğim?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

parklardan kasıt ön far altlarındaki küçük yuvarlak lambalar sanırım..aynı zamanda sis lambası olarak kullanılıyor, kontağı kapatmadan evvel sağ veya sol sinyal yapmanız gerekiyor,daha sonra kontağı kapatırsanız da sinyal kolunu indirmedikçe yanmaya devam ediyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Oktay Demirağ

Oktay bey araciniz cok guzel masallah nazar degmesin. =)

Teşekkür ederim İlker Bey. Allah sizlere de daha iyilerini nasip etsin...

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim İlker Bey. Allah sizlere de daha iyilerini nasip etsin...

Keşke biraz daha fotoğraf paylaşsanız.

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun maşallah yılan gibi :nazar: aynı renk fiestaya sahibim cilasini eksik etmeyin çok güzel renktir :) yakıt değerlerine çok şaşırdım yalnız cidden çok iyi o heybete rağmen

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Keşke biraz daha fotoğraf paylaşsanız.

Resimler eski kaldı en yakın fırsatta hemen yenileyim detaylı bir şekilde.

Hayırlı olsun maşallah yılan gibi :nazar: aynı renk fiestaya sahibim cilasini eksik etmeyin çok güzel renktir :) yakıt değerlerine çok şaşırdım yalnız cidden çok iyi o heybete rağmen

Teşekkür ederim Ozan Bey, dediğiniz gibi aldıktan 2 hafta sonra sonax da güzel bir boya koruma vs yaptırdım. Renk konusu en büyük terettüdüm dü fakat korumadan sonra süper ötesi bir renk olduğunu görmüş oldum. :). Yakıt olarak o günden itibaren Ş.içi - % 65 otoban ortalama sürekli 5.5 veya 5.6 yakıyor. Bana da normal geliyor yakıtı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...