İçeriğe Yönlendir

Tatil Önerisi

Alkan Koca

Recommended Posts

Alkan Koca

Bu  yaz arkadaşlarla toplanıp ağustosun sonuna doğru 3 kişi tatile gitmeyi  planlıyoruz. fakat hiç kendi başımıza tatile gitmediğimiz için nasıl yol izlemeliyiz paket program olsun fazla bütçeyi aşmasın istiyoruz 3gece 4 gün yurt içinde ölüdeniz antalya taraflarında olsun istiyoruz bu tatilleri nasıl alabiliriz tur şirketi bildiğiniz yerizmir karşıyaka çevresinde varmıdır  ve tavsiye edebileceğiniz yerler varmıdır?

Bir ihtimalde mavi tur düşünüyoruz yurt dışı olsun yurt içini herzaman görüyoruz zaten diyoruz tavsiye edebileceğiniz mavi tur varmıdır 

bütçe 1000-1250 ayırdık daha fazlasını biraz zorlarız. pasaportumuz yok ama çıkarttırırız problem değil. 

tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bodruma gidin günlüğü 100 TL den pansiyonda kalın kafanıza göre takılın gezin... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu  yaz arkadaşlarla toplanıp ağustosun sonuna doğru 3 kişi tatile gitmeyi  planlıyoruz. fakat hiç kendi başımıza tatile gitmediğimiz için nasıl yol izlemeliyiz paket program olsun fazla bütçeyi aşmasın istiyoruz 3gece 4 gün yurt içinde ölüdeniz antalya taraflarında olsun istiyoruz bu tatilleri nasıl alabiliriz tur şirketi bildiğiniz yerizmir karşıyaka çevresinde varmıdır  ve tavsiye edebileceğiniz yerler varmıdır?

Bir ihtimalde mavi tur düşünüyoruz yurt dışı olsun yurt içini herzaman görüyoruz zaten diyoruz tavsiye edebileceğiniz mavi tur varmıdır 

bütçe 1000-1250 ayırdık daha fazlasını biraz zorlarız. pasaportumuz yok ama çıkarttırırız problem değil. 

sadece pasaport için 450 tl 10 yıllık pasaport bedeli var.Ağustos sonuna doğru baktığında fiyatlar yüksek.bayram sonrası artıyor çoğu tesiste fiyat.yurtiçinde düşündüğünüz 3 erkek olarak mı?antalya da çok az tesis damsız alıyor.çoğu almıyor.Alanlarda da fiyatlar yüksek.bana özelden tam tarihlerini gönderirsen yardımcı olmaya çalışayım.mikatur,tatil.com üzerinden kontrol edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Muğla derim, başka bişey de demem :D

Marmaris olur, Bodrum olur, Fethiye olur... Her yer içinde uygun fiyatlı kalacak yerler bulabilirsiniz.. :)

Yorum bağlantısı
inanç Sel

merhaba,

Fetiye'de Çalış Plajında herşey dahil, yarım pansiyon ve pazarlığa açık kalma yeri ayarlayabilirsiniz. fethiyeden her güne bir tur ayarlayarak aşağıdaki yerlere gidebilirsiniz. pazarlığı iyi yaparsanız kar etmeniz mümkün.

1-Ölüdeniz/kelebekler vadisi+adalar,

2-Dalyan

3-Jeep Safari (park orman ve patara vs.)

4-fethiye adalar turu

5-saklıkent

6-selçuk/efes

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hımm, Yaş genç , 3 arkadaş.

Bodrum/Gümbet civarı

Antalya/Alanya Civarı

Didim/Didim Altınkum civarı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Şimdi bazı yerlerde tutarsızlık var. Mavi tur düşünüyorsanız, bu saatten sonra Ağustos için 2000 TL yi gözden çıkaracaksınız. Pasaport çıkartmakta defter bedeli 72 TL en az 1 yıllık 135 TL vize de 150 TL den zaten neredeyse bütçenin yarısı vize+pasaporta gider. Bence siin için en uygunu Datça taraflarında motel-kamp olabilir. Diğer yerler biraz pahalı. Hele şu günlerde. Kalkan-Kaş-Patara-Kekova hattı da nispeten ekonomik. Salaş bungalovlarda gece gitar çalan gençlerle takılayım derseniz Olympos olabilir.

:yes:

:mangal:  :nargile:  :friends2:

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

feth'ye ser'l 1 otel her;eh dah'l on numara b' otel

http://www.serilotel.com/seril.html

lütfen chat dili kullanmayalım,ayrıca yazdıklarındanda ben hiç birşey anlamadım.anlayışın için teşekkürler.

yoksa i harfi yerine virgülemi basıyorsun.

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

Bodruma geçen sene gittik pansiyonda kaldık ama otel olsun  açık büfe olsun animasyon falan filan yani gittiğimize deysin istiyoruz senelerdir zaten izmirde pansiyon falan kiralıyoruz adam akıllı tatil olsun istiyoruz.

Yorum bağlantısı
Alkan Koca

tatil budur mika turun bürosuna gittim onlarda aynısını söyledi antalyada bekarlara yer yokmuş :) marmariste kervensaray 90tl noa 125tl günlük noa daha çok hoşuma gitti kervansaray da tek -denize 1km uzak ama araba olunca fiyatı düşündürdü 

birde şöyle bir ihtimal var makadenya. arnavutluk, bosnaersek romanya,sırbistan toplam 1360tl vize istemiyor sadece pasaport  yeterliymiş kampanya oluyormuş bazen 2hafta önce 1000tlye düşmüş sizce fiyatlar uygunmudur ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

tatil budur mika turun bürosuna gittim onlarda aynısını söyledi antalyada bekarlara yer yokmuş :) marmariste kervensaray 90tl noa 125tl günlük noa daha çok hoşuma gitti kervansaray da tek -denize 1km uzak ama araba olunca fiyatı düşündürdü 

birde şöyle bir ihtimal var makadenya. arnavutluk, bosnaersek romanya,sırbistan toplam 1360tl vize istemiyor sadece pasaport  yeterliymiş kampanya oluyormuş bazen 2hafta önce 1000tlye düşmüş sizce fiyatlar uygunmudur ?

Burnuma tuhaf kokular geliyoooorrrr:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...