İçeriğe Yönlendir

Beyaz Focus Sw' Ye Hangi Renk Trendx Jantı Olur.

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Aykan Samet Uzun

Bektaş yeşile boyatmıştı ama bence siz öyle birşey yapmayın.Olursa beyaz olur bencede...

Yorum bağlantısı

neden boyuyorsunuz ki kapaklarını kullanın derim bence çok daha şık duracaktır hem bu jant 16 " degiil mi ?

Yorum bağlantısı

Böyle kalabilir. İlla boyanacaksa beyaz. Diğer renkler zevk meselesi; fıstık yeşili, turuncu vb. canlı renkler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Jantlar 16". Boyatmadan da kullanabilirim. Ben de beyaz düşünüyorum ama hala kararsızım.

Yorum bağlantısı

Valla kış geliyor benim de aklımda olan bir soruydu bu. Fikirlere açığız.

ömür abi naptın yaa daha yazı göremeden içimi karattın şuan yemın ederim  :D  :D

ben sizin yerinizde olsam şayet bu jantlara güzel bir takım lastık alır takardım aracıma üzerindeki 15 "lerede kış lastıgı alırdım yazın bunları kışın 15" leri kullanırdım 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

ömür abi naptın yaa daha yazı göremeden içimi karattın şuan yemın ederim  :D  :D

ben sizin yerinizde olsam şayet bu jantlara güzel bir takım lastık alır takardım aracıma üzerindeki 15 "lerede kış lastıgı alırdım yazın bunları kışın 15" leri kullanırdım 

Bizim buralarda kış lastiğine pek ihtiyaç yok malum havalar güzel, kar kış, yok.Eskileri de lastikleriyle birlikte satışa çıkaracağım.Eski lastiklerde iyi durumda aslında.Goodyear Effecientgrip.

Yorum bağlantısı

Bizim buralarda kış lastiğine pek ihtiyaç yok malum havalar güzel, kar kış, yok.Eskileri de lastikleriyle birlikte satışa çıkaracağım.Eski lastiklerde iyi durumda aslında.Goodyear Effecientgrip.

aaa pardon antalyaymış :)

Soner sadece kışın 16" takıyorum kışlıklarla ona bile canım sıkılıyor. 15" jant falan teessüf ederim yani :D  

qq7hj.jpg

abi şunu gösterme bana yaa :) abi çok konfor kaybı yaşadın mı artık 18 " i ciddi ciddi düşünmeye başladım 

Yorum bağlantısı

Konfor kaybı oluyor Soner yok diyen yalan söyler. İçindeyken yaşadığın can sıkıntısını inip arabaya baktığında unutuyorsunsen

senin makina gibi yapabisem benım f 2 yi ben kendımı bile unuturum abi  :D  :D

Konfor kaybı oluyor Soner yok diyen yalan söyler. İçindeyken yaşadığın can sıkıntısını inip arabaya baktığında unutuyorsun :)

anladım abi ben biraz fazla düşkünüm konfora şimdilik 16 larla idare edeyım :)

Yorum bağlantısı

Ben bunu arkadaştaki yapılı beyaz sedan F2 yi görünce yapmaya karar verdim ;)

valla abi bi başlarsam hepsini yapıcamda bakalım şimdilik böyle gidiyoruz 16 lar la ama şuan hedefim 2.5 arka tampon takmak gercekten f2 ye en iyi modifiye 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Firat Tuna Deniz

Bence fume renk daha afilli olur ne siyah ne gri ikisi arasinda kalir hemde ilk bakista teneke jant oldugu anlasilamaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...