İçeriğe Yönlendir

Eskişehir'de Kalabileceğimiz Bir Yer Tavsiyesi !

Rifat Şeker

Recommended Posts

Rifat Şeker

Arkadaşlar selam , 

Bayramdan  sonraki ikinci hafta Eskişehir Anadolu üniversitesine bazı uygulama dersleri için 1 hafta süre ile gelmem gerekecek. Bu süre zarfında üniversiteye yakın ailem ile kalabileceğim bir yer tavsiyesinde bulunabilir misiniz.

Eşim ve oğlumla beraber geleceğim bu yüzden ailelerin rahatlıkla ikamet edebileceği bir yer olabilirse sevinirim. Aslında Eskişehir'de çok akrabam var fakat ben haber veremiyorum gel kal ısrarları olmasın diye.. Ne kadar da olsa ev üstünde ev olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda aramızda varsa Eskişehir'li yada daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar bana tavsiye edebileceğiniz yerler nerelerdir. 

Şimdiden teşekkürler ,

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Eskieşhirde günlük kiraya verilen 1+1 daireler var. Günlüğü 60-70 tl arasında değişiyor. Sahibinden aratırsanız bulabilirsiniz. aklıma ilk bu geldi.

http://www.sahibinden.com/arama?query_text=eski%C5%9Fehir+e%C5%9Fyal%C4%B1+g%C3%BCnl%C3%BCk+kiral%C4%B1k+daire

Buradan örneklerine bakabilirsiniz.

Mert bey ,

Aslında bu ilanlara bende baktım ama hijyen açısından ne durumdalar diye bir türlü emin olamadık. Yinede teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

arkadaşlar,

En lüks işletmelerde çalışmış eski bir lokantacı olarak, hijeni, temizliği fazla kafaya takmayın!

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

sizin için 1+1 apart fiyatı alabilirim. kaç gün isterseniz. eşyalı dayalı döşeli. güvenilir kişilerden.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

1+1 apart daire kiralayın fikrine bende katılıyorum.Zira hijyen konusunda kafanız rahat olsun.1 hafta boyunca temizlik sizden sorulacak.İlk girişte size temiz bir şekilde teslim ediyorlar.Sadece her yerde olduğu gibi en ucuz yerlere bakmayın,gerisini kafanıza takmayın.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Anlaşılmıştır. 1+1 apart'lara doğru bir bakış atacaz demektir. Peki yardımlarınız için teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

sanırım öğretmenevi idi

odunpazarı çivarında idi tam hatırlamıyorum iki gün kalmıştım çok rahat etmiştim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...