İçeriğe Yönlendir

Manyas Kuş Cenneti

Bülent Şahin-2

Recommended Posts

Bülent Şahin-2

Arkadaşlar merhaba yaz tatili planlaması yaparken aklıma manyas kuş cennetide geldi buraya giden arkadaşımız varmı ben aynı zamanda fotoğraf sanatıylada ilgileniyorum sizce gittiğime değermi tavsiye edermisiniz kuşlar çok uzakdamı kalıyo nasıl oluyor bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

hocam ben bandırmada oturuyorum fotograf olarak güzel kareler yakalarsınız ancak çokta öyle eskisi gibi gözdeligi kalmadı bir çok kuş ceşidi var diyorlardı önceden ben daha yeni gittim kuştan anlamayan adam çogu hayvan güvercin gibi gelio birde resim çekebilceginiz doğası dışında çok bişey yok çükü kuleleere çıkıp kuşları dürbünlerle oralardan izliyorsunuz.yani yol üzeriyse ugrayın mutlaka ancak hususi olarak gelincek biyer degil

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Hımm aslında bende bunu öğrenmek istiyordum ben ayvalık izmir diye aşağı inecektim o zaman hiç yolumu değiştirmesemmi acaba ne dersin...

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

valla hocam zaten istanbullusun galiba izmir dikili foça ayvalık akçay havran ivrindi gökçeyazı balıkesir susurluk bursa yalova istanbul yolunu izliceksin sanırım :)susurlugu geçtikten 10 km sonra bandırma yoluna dönüceksin ordan 30 km devam edip yolun solunda kalan biyer.ordan çıktıktan sonra geri dönmeden bandırma yoluna dogru gelip bursaya geçiceksin yani yaklaşık 60 km kaybınız olur. Fptpgrafcıyım diyorsunuz ama ole googleda arattıgınızdaki karşınıza çıkan resimler gibi bir ortam yok açıkcası :) pekte anlamam fotografcılıktan ancak uzak mesafeli objektifiniz varsa bir kaç güzel kare yakalabilirsiniz onun dışında bence pekte değicek biyer degil biçok kere gittim öyle aman aman biyer değil.doğa severim bende ancak pek tatmin etmedi beni :)

ben tersten yol tarifi yapmışım size kusura bakmayın :)

Yorum bağlantısı
Mert Çakar
(düzenlendi)

rica ederim hocam ne demek balıkesir taraflarında ayvalık taraflarında filan gezicek yer konusunda bilgi istersiniz güzergahınızı yazarsanız yardımcı olabilirim.

tarihinde Mert Çakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

otel motel var mı? adı üstünde koruma bölgesi?

köy kenarında bir yer kuş cenneti dedikleri abi. oteli bırak yemek yiyecek yer bile bulman zor.

Yorum bağlantısı

köy kenarında bir yer kuş cenneti dedikleri abi. oteli bırak yemek yiyecek yer bile bulman zor.

Ahmet abi kuşlar var ya :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...