İçeriğe Yönlendir

Tatil Hakkında

Mustafa Şahin2

Recommended Posts

Mustafa Şahin2

Hala bu yaz tatile nereye gideceğinize karar veremediyseniz Size Akdenizin güzel Anamurunu Öneririm.Gelmeden bi kaç gün önce bana telefon açarsanız size kalacak yerinizi hazırlarım Denize en fazla 200metre..Otobüsle gelmeyi düşünüyorsanız ben ve gonzalesim le hizmetinizdeyiz Tüm FCTR üyelerine duyrulur :D      Anamur fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz :)  http://www.anamur.bel.tr/tr/41/Anamurdan-Gorunum

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Askerliğimi Mersin'de yaptım, acemiliğim Silifke'de ustalığım Gülnar'da geçti. Araç bizi usta birliğine götürürken Kız Kalesi bölgesinde denize giren insanlarda aklım kalmıştı :) Mersin güzel şehirdir gerçekten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Babanlar pansiyonmu devraldı Mustafa? :)

pansiyonla işimiz olmaz bildiğin ev ömür abi bide bizim değil komşumuzun  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

:) Link e baktım. Şu bildiğimiz evin fotolarından bahsetmiştim.

gündüz çekip atarım :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Mustafa evlerin fotoğraflarını bulundukları konumu denize mesafesini ayrıntılı olarak bildirirsen sevinirim kardeşim.benim arkadaşlardan tatil için çok arayan var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Mustafa evlerin fotoğraflarını bulundukları konumu denize mesafesini ayrıntılı olarak bildirirsen sevinirim kardeşim.benim arkadaşlardan tatil için çok arayan var.

yarın detaylı fotoğraflar cekip atarım abi

anamur çok bakir bir yer .. ıssız sakin nezih. yerel halkıda iyidir mut ,anamur ve silifke mersinle alakası olmayan bir cumhuriyettir.

evet mersinle hiçbir alakası yok

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

benim hiçbir kazancım yok herşey forum için yanlıs anlasılmasın :)

ICkkvti.jpg

6RFqmDR.jpg

iSk8KcC.jpg

jrCrNTp.jpg

XWou1Vo.jpg

ZUpJZlb.jpg

OggQWJM.jpg

UuKEQ4K.jpg

hjq7bSv.jpg

2fP0CnX.jpg

C2R0Zm6.jpg

GmsYHYJ.jpg

WLQOOdT.jpg

IZgYyEP.jpg

bHjmFXn.jpg

3FKnFtU.jpg

Paa9iPQ.jpg

FzxqCvc.jpg

cPzULlT.jpg

mx2RTSY.jpg

parkın sol tarafından 50 metre ilerde a101 sol tarafında 100 metre ilerisinde deniz var

jhX4Rtj.jpg

sanırım temmuzdan sonra bu dairelerde kiraya verlecek tam bir bilgi almadım

emXTWbO.jpg

1. kat

hVhZrcM.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Kara

Hala bu yaz tatile nereye gideceğinize karar veremediyseniz Size Akdenizin güzel Anamurunu Öneririm.Gelmeden bi kaç gün önce bana telefon açarsanız size kalacak yerinizi hazırlarım Denize en fazla 200metre..Otobüsle gelmeyi düşünüyorsanız ben ve gonzalesim le hizmetinizdeyiz Tüm FCTR üyelerine duyrulur :D      Anamur fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz :)  http://www.anamur.bel.tr/tr/41/Anamurdan-Gorunum

Valla ben mersin kumkuyunu düşünüyordum ancak anamurda olabilir. O taraflara ilk kez geleceğim. Kiralama nasıl oluyor. Ben 5-6 gün kalmak istiyorum. Detaylandırabilir misin? Yer bulmada sıkıntı olur mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

g

Valla ben mersin kumkuyunu düşünüyordum ancak anamurda olabilir. O taraflara ilk kez geleceğim. Kiralama nasıl oluyor. Ben 5-6 gün kalmak istiyorum. Detaylandırabilir misin? Yer bulmada sıkıntı olur mu?

abicim gelmeden 2-3 gün önceden haber vercen ev kriterlerini söyleyecen ben ona göre sana ev ayarlayacam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sinan Özvarlık

benim hiçbir kazancım yok herşey forum için yanlıs anlasılmasın :)

Resimler gözükse detaylı inceleme şansı bulacaktım. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...