İçeriğe Yönlendir

Ka - Obd Bağlantı Ve Detayları?

Göktan Ünal

Recommended Posts

Mustafa Serhat

Linea için almıştım, sorunsuz Mondeo dada çalışıyor. Fakat onu taktığımda kapağı kapatamıyorum o şekilde de kullanışlı olmuyor.

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Mavi olan obd cihazının chip muhafazası çıkıyor. Dikkatlice esnetirseniz çıkarabilirsiniz. Ben çıkarmıştım ve kapak kapanmıştı. Hatta bir gece cihaz hep sokette kaldı. Sonra sıkıldım çıkardım. Çok da gerekli değilmiş zaten. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

Bu mavi beladan ben de aldım bağlantı yok :)

Musa Bey sizinkinin versiyon da 2.1 galiba bende ondan almıştım 1,5 sipariş ettim bakalım bugün yarın gelir test eder,sonucu bildiririm:)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Musa Bey sizinkinin versiyon da 2.1 galiba bende ondan almıştım 1,5 sipariş ettim bakalım bugün yarın gelir test eder,sonucu bildiririm:)

Özellikle 1,5 yazanı aldım :)
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

Haydaa. Neyse benimkisi de gelmiş bugün. O da bağlanmazsa kaderime razı olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Elimde 3 tane obd2 1.5 versiyon olduğunu iddaa eden satıcının cihazı var.hepside 2.1 versiyon. 2sini iade edecem diğeri elimde kalacak.

Elinde çalışan ve fazla 1.5 versiyon olan varmı? Veya bana aldığınız yeri söyleyin bende alayim.

Yorum bağlantısı
İsa Köse
Sani Gerşon

bende 2.1 almıştım siparişi verdim 1.5 versiyonu dün ulaştı elime. Az önce denedim şak diye bağlandı cihaza. Nur topu gibi iki tane de arıza buldu :D benim aldığım link de bu işinizi görür umarım. 

http://www.aliexpress.com/item/V1-5-Super-MINI-ELM327-Bluetooth-ELM-327-Version-1-5-OBD2-OBDII-for-Android-Torque/32272347186.html

Hata kodları neymiş?

Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Teşekkür ederim.

İsa bey siz cmax için almissiniz yorumu gördüm :) .yorumunuzu türkçe yapmış olmanız güzel.donanım haber sitesinde çok uğraşmıştır zamanında yorumları türkçe yapın diye.

Doğuş bey kaç günde geldi cihaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

3 hafta sürdü ortalama,araya bayram tatili vs girdi. Ama gönderen kişi takip numarası falan da verdi,sıkıntısızdı alış veriş tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Harun aksoy

Merhaba arkadaşlar, bende de benzer bir problem vardı ve v2.1 obd elm327 aracın ECU'suna erişemiyordu. v1.5 alıp deneyince hemen bağlandı. Herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ümit Özdenk

elm327     2.1 versiyonu ford connet beynini kitledi.  yakıt da su arızası vs arızalara yol actı.  araç marş basmaz oldu. yetkili servis tableti ile bağlanıp arıza kodunu silmeden araç çalışmadı...

Fordlar bir alem. Focuslarda Connet lerde dikkat edin derim  2.1 versiyonlu ELM 327 tehlikeli

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cihangir Yazıcı

modifiyesiz elm327 bulutut ecu  işlem yaptırıyormu zannetmıyorum

Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal

Kendi aracım için sipariş ederken fazladan bir adet elm327 v2.1 sipariş etmiştim.

Ürünler geldi ikisi de sorunsuz çalışıyor.

İsteyene fazladan bir tane sipariş ettiğimi uygun fiyattan kargolarım arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Kendi aracım için sipariş ederken fazladan bir adet elm327 v2.1 sipariş etmiştim.

Ürünler geldi ikisi de sorunsuz çalışıyor.

İsteyene fazladan bir tane sipariş ettiğimi uygun fiyattan kargolarım arkadaşlar :)

2.1 98 Ka da çalışıyorsa ben alabilirim

Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

2.1 çalışmıyor. 1.5 sürüm olanından almalısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Profilinizde 98 Ka yazınca :) Kendi aracımda da deyince :) Bir an 

Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Profilinizde 98 Ka yazınca :) Kendi aracımda da deyince :) Bir an 

ben değilim sadık bey satıyor :)

ben ilk önce 2.1 aldım çalışmayınca çinden 1.5 almıştım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

ben değilim sadık bey satıyor :)

ben ilk önce 2.1 aldım çalışmayınca çinden 1.5 almıştım..

Çayın fazlası zarar :)

Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal

Ben kız arkadaşımın aracında torque programı android samsung tablette 2.1 ile sorunsuz bağlandım.

ben kız arkadaşımın aracında 98 ka samsung android tablet v2.1 ile sorunsuz bağlanıyorum.

1.5 olayını çok fazla bilmiyorum açıkcası.kimsenin de günahını almayim.

bu işlerden anlarım hallederim diyorsanız verebilirim Musa bey

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Ben kız arkadaşımın aracında torque programı android samsung tablette 2.1 ile sorunsuz bağlandım.

ben kız arkadaşımın aracında 98 ka samsung android tablet v2.1 ile sorunsuz bağlanıyorum.

1.5 olayını çok fazla bilmiyorum açıkcası.kimsenin de günahını almayim.

bu işlerden anlarım hallederim diyorsanız verebilirim Musa bey

Bir tane aldım çalışmadı.Versiondandır dediler.Bağlanılan cihaz farkediyor olabilirmi diye düşünmeye başladım siz Samsung deyince.Bir deneyeyim olmazsa sizdekini alırım.Bu işlerden hiç anlamam o yüzden çalışıyor veye çalışmıyor tevsiyelerine uyuyorum :)

Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal
(düzenlendi)

Bir tane aldım çalışmadı.Versiondandır dediler.Bağlanılan cihaz farkediyor olabilirmi diye düşünmeye başladım siz Samsung deyince.Bir deneyeyim olmazsa sizdekini alırım.Bu işlerden hiç anlamam o yüzden çalışıyor veye çalışmıyor tevsiyelerine uyuyorum :)

Kullandığınız uygulamaların versiyonu bile farkediyordu. Ben torquenin en son değil de eski bir versiyonu ile bağlanmıştım ama şuan versiyonu hatırlayamadım. Ford ka her yerde cinsliğini belli eder :)

tarihinde Sadık Aksakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...