İçeriğe Yönlendir

Birbirinden İlginç Mangallar

Misafir

Recommended Posts

Mangal yok, söğürme yiyecekler, fırında pişer o. :(

Abi bilmiyordum ya ben  :biggrin:

Mükremin abi ne cahil şu HE de yahu :crazy:

Öğretsen ne olur ?  :biggrin:

Bu gün pazar ya demek buralardasın ha? :biggrin:

Temizlikten fırsat bulmuş gelmiş abi  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Özlü söz!

"En iyi mangal yakabildiğin ve üzerindekileri pişirebildiğindir.."

Kerem Minaz  :D

Her ne kadar ilk fotoğrafla ikincisinin arasında 1 saat olsada hava kararmadan yakmayı başardım çok şükür.  :bravo:

sg5pMtl.jpg?1

p5NVIQI.jpg?1

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Özlü söz!

"En iyi mangal yakabildiğin ve üzerindekileri pişirebildiğindir.."

Kerem Minaz  :D

Her ne kadar ilk fotoğrafla ikincisinin arasında 1 saat olsada hava kararmadan yakmayı başardım çok şükür.  :bravo:

sg5pMtl.jpg?1

p5NVIQI.jpg?1

Söz süper. Tam atasözü kıvamında :)

Oooo güzel olmuş,ama ne piştiğini görseydik.  :biggrin:

Senin gibi balıkçı değildir inşallah :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Sİte içerisinde mangal mı yaktınız? :shok:  Biz dumanı tüttürmek için en az 15 km yol gidiyoruz. :(

Yorum bağlantısı

Söz süper. Tam atasözü kıvamında :)

Senin gibi balıkçı değildir inşallah :D

Biz mevsimine göre hasat yaparık  :biggrin:

Sİte içerisinde mangal mı yaktınız? : :shok: Biz dumanı tüttürmek için en az 15 km yol gidiyoruz. :(

Balkonda yakan bile var  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Biz mevsimine göre hasat yaparık  :biggrin:

Balkonda yakan bile var  :biggrin:

Sİte içerisinde mangal mı yaktınız? :shok:  Biz dumanı tüttürmek için en az 15 km yol gidiyoruz. :(

Ben balkonda yakıyorum. Bir sorun mu var arkadaşlar :D Varsa sorun gelelim sizin balkonda da yakalım :D

Hemde 3500-4000 konutlu bir site :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bizdeki gibi evler iç içe olsaydı,görürdüm ben sizi.

:D  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet eklemeyi unutmuşum. Biz mangal yakmak için 3-5 km gitmemiz yeterli :D

Ama piknik dediğinde bende ciddi bir hazırlık olur. Hakan Erken Hakan Kurt Mükremin abi (Gerçi o benden daha iyi)

Bizdeki gibi evler iç içe olsaydı,görürdüm ben sizi.

:D  :D

Farketmez hacı :D Bizim daire 3 blok sırtsırta herblok 21 daire ve toplam 60 daire. Karşı blokla aramızda 15-20 metre mesafe var :D Yeter mi :D

Yorum bağlantısı

Mehmet eklemeyi unutmuşum. Biz mangal yakmak için 3-5 km gitmemiz yeterli :D

Ama piknik dediğinde bende ciddi bir hazırlık olur. Hakan Erken Hakan Kurt Mükremin abi (Gerçi o benden daha iyi)

Farketmez hacı :D Bizim daire 3 blok sırtsırta herblok 21 daire ve toplam 60 daire. Karşı blokla aramızda 15-20 metre mesafe var :D Yeter mi :D

Piknik ayrı bir kültürdür... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Piknik ayrı bir kültürdür... :biggrin:

Piknik sepetini ben hazırlarım. Kesinlikle birşey eksik olmamalı. Örneğin nar ekşisi olmadan piknik bir hiç. Tuz sumak toz biber olmalı. Liste hazır. Malzemeler hazırlarım koyarım bagaja hanıma hadi derim :D

Yorum bağlantısı

Piknik sepetini ben hazırlarım. Kesinlikle birşey eksik olmamalı. Örneğin nar ekşisi olmadan piknik bir hiç. Tuz sumak toz biber olmalı. Liste hazır. Malzemeler hazırlarım koyarım bagaja hanıma hadi derim :D

Allahtan hanımlar burada yok  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allahtan hanımlar burada yok  :D

Olsa kaç yazar. Yontulmuyorsunuz artık. kadınlara yazık :D Gördük Yedigöllerde :D

Yorum bağlantısı

Pişmeden önce çektim. 2 saatte ancak mangalı yakabildiğimden ve 1 saatte de ancak pişirebildiğimden pişince çekmek aklıma bile gelmedi açlıktan  :D Fukara işi davuk..

Başlarda mutluydum, yüzüm gülüyordu. Sona doğru yüzümü görmek istemezsiniz  :D

XeldPAV.jpg?1

Bu arada site içinde yaktım. Kayınpeder site yöneticisi emekli asker. Karışanı yakar  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Pişmeden önce çektim. 2 saatte ancak mangalı yakabildiğimden ve 1 saatte de ancak pişirebildiğimden pişince çekmek aklıma bile gelmedi açlıktan  :D Fukara işi davuk..

Mangal yakmak için çıra ve mangal yakma jölesi var.(Bulamazsanız göndereyim :) )

Şayet kömür köz olmuşsa 10 dakikada pişer sorun yok :)

Hiç birşeyle uğraşmayacağım diyorsanız Mükremin abinin düplü mangalında bir tane de kendinize alın 5 dakikada köz oluyor ve çokta güzel pişiriyor tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı

Mangal yakmak için çıra ve mangal yakma jölesi var.(Bulamazsanız göndereyim :) )

Hiç birşeyle uğraşmayacağım diyorsanız Mükremin abinin düplü mangalında bir tane de kendinize alın 5 dakikada köz oluyor ve çokta güzel pişiriyor tavsiye ederim.

Balata spreyini unutma  :D

Yorum bağlantısı

Aslında suç bende değil. Aslen iyi anlarım bu işten. Ama sağolsun mekan dediğim gibi kayınpedere ait. Malzemelerde ondan. Ne çıra var, ne maşa var, nede kuru kömür. Kömürler son mangalda dışarıda unutulmuş, nemlenmiş. Etraftada çalı çırpı yok. Sadece gazete kağıdıyla yakmayı başardım ve ıslak kömüşrler ve yağlı kanatlarla ancak pişirdim  :mangal:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Balata spreyini unutma  :D

Ona benim bile cesaretim yok ki tavsiye edeyim :D

Allah göstermesin elinde patlar gerek yok. Sen bakma bizim çatlak Hakan'a. O insan üzerinde de test ediyor onu :D Yani o tecrübeli :D

Yorum bağlantısı

Ona benim bile cesaretim yok ki tavsiye edeyim :D

Allah göstermesin elinde patlar gerek yok. Sen bakma bizim çatlak Hakan'a. O insan üzerinde de test ediyor onu :D Yani o tecrübeli :D

Banada bulaştı ama mangalda değil  :D çok zevkli  :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aslında suç bende değil. Aslen iyi anlarım bu işten. Ama sağolsun mekan dediğim gibi kayınpedere ait. Malzemelerde ondan. Ne çıra var, ne maşa var, nede kuru kömür. Kömürler son mangalda dışarıda unutulmuş, nemlenmiş. Etraftada çalı çırpı yok. Sadece gazete kağıdıyla yakmayı başardım ve ıslak kömüşrler ve yağlı kanatlarla ancak pişirdim  :mangal:

Öyle durumda hiç el atmayacaksınız :D Ben mangala gideceksem kendi mangal kolim var onu alır giderim. Haricinde kolay kolay el atmam :D rezil olmak var.

Yorum bağlantısı

Öyle durumda hiç el atmayacaksınız :D Ben mangala gideceksem kendi mangal kolim var onu alır giderim. Haricinde kolay kolay el atmam :D rezil olmak var.

Assolist gibi adamsın sen yaaa  :D

Yorum bağlantısı

Mecburuz el atmaya Mehmet Abi. "Damat sen iyi anlarsın bu işlerden, bir el at bakim" denince akan sular duruyor. Tabi işin sonu 3 saati bulunca "beceriksiz damat" olma riskide var  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...