İçeriğe Yönlendir

Dsg Şanzıman

Mert Ender

Recommended Posts

Servet Aydın
(düzenlendi)

Servet Abi'nin arabayi parayla kodlariz [emoji23][emoji23][emoji23]

Kablo kirası [emoji12]

Canlar, ben o işi 2010 yılında tiguan için yaptım. Az öteye çekilin bakiim tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Canlar, ben o işi 2010 yılında tiguan için yaptım. Az öteye çekilin bakiim

Ecu. Yaşıyormuydu. ?

Yanmadı mı ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gündüz farı ve viraj aydınlatmayı aktif etmiştim. Sonra tsi motoru gitti niye bilmiyorum valla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gündüz farı ve viraj aydınlatmayı aktif etmiştim. Sonra tsi motoru gitti niye bilmiyorum valla

Yaktın yani.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dandik ww. 2 kb ile motoru gitti

Ne yazdın 2 kb lık kim bilir. [emoji12]
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Servet Abi, kablo orijinal degilse buyuk risk, yaniyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kabloyu ebay 'dan almıştı aracın sahibi. O zamanki elde olan yazılım şimdiki kadar kapsamlı değildi. Araba gitti kabloda gitti.

Yakma olayına gelince, tamam sinyal verirken farlar sönüyordu ama motoru ben yakmadım valla :yalancıçobanmode:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

parmak bilek menisküs felan ?

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bir kaç gizli özellik aktif ettik bu kablo ile mi oldu ?

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Kabloyu ebay 'dan almıştı aracın sahibi. O zamanki elde olan yazılım şimdiki kadar kapsamlı değildi. Araba gitti kabloda gitti.

Yakma olayına gelince, tamam sinyal verirken farlar sönüyordu ama motoru ben yakmadım valla :yalancıçobanmode:

Piyasa cok fazla kablo var, Cin'den gelen, cok dikkatli olmak lazim, sorunsuz calisan da var ama, ben kendi aracim icin bu riski goze alamam, garantiden cikar.

Vagcom kablosu ile gizli ozellikleri aktif-deaktif edebiliriz evet, bu kablo ile yapilmistir, direksiyon altinda bir yere bagladilar degil mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kablo ve program. Kesenin ağzı açılıp 100-150 doleros çıkacak cepten. Ama her kuruşa değer

Piyasa cok fazla kablo var, Cin'den gelen, cok dikkatli olmak lazim, sorunsuz calisan da var ama, ben kendi aracim icin bu riski goze alamam, garantiden cikar.

Vagcom kablosu ile gizli ozellikleri aktif-deaktif edebiliriz evet, bu kablo ile yapilmistir, direksiyon altinda bir yere bagladilar degil mi ?

En iyisi servis ile kanka olup pcyi ele geçirip oynamak. Mazda servisi ile öyleyim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ne yazdın 2 kb lık kim bilir. [emoji12]

not al bak.. yan sanayi kablo felan kullanılmayacak.. led lere elveda... kk limitini de yükselt.. bakım felan

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Evet direksiyonun altından bağladılar küçük Apple bir bilgisayar ile 10-12 tane özellik açtılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Evet direksiyonun altından bağladılar küçük Apple bir bilgisayar ile 10-12 tane özellik açtılar.

Aynen, istediginiz zaman da kapatabilirsiniz, yaptirdiginiz yere dikkat etmenizi oneririm sadece, ama sikinti olmamis belli ki sizde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

not al bak.. yan sanayi kablo felan kullanılmayacak.. led lere elveda... kk limitini de yükselt.. bakım felan

Orjinal ledli alacağız zaten. Sorun yok.

Adamlar yapmış. ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Orjinal ledli alacağız zaten. Sorun yok.

Adamlar yapmış. ;)

Duyda inanma
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o orjinal led ile önümde fren yaparsan ... bf goodrichlerle bagajında iz yaparım.. standart dışı bir tasarım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

o orjinal led ile önümde fren yaparsan ... bf goodrichlerle bagajında iz yaparım.. standart dışı bir tasarım....

A4, ilk ledli fren olanların fren anında sinyalleri belli olmuyor, ciddi tasarım hatası.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neden fren mesafesi mi kötü. [emoji12]

Daha almadan çamur atma. [emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

plaka lambası tamponu aydınlatıyor.... cetvelle araba tasarlarsan böyle olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

plaka lambası tamponu aydınlatıyor.... cetvelle araba tasarlarsan böyle olur

Audinin tasarımına mı kötü dedin.

2008 i cilalayalım.

2016 etiket koyalım. Kimse anlamaz. Ölmüyor arabanın tasarımı. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...