İçeriğe Yönlendir

Dsg Şanzıman

Mert Ender

Recommended Posts

Çağlar Bayur

yağ yakma da kesilir garantileri bitince kendi kendine düzeliyor bunlar.. servis işi biliyor demek

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Şu an kullandığım 3. DSG li araç ve şükür bu şanzıman beni hiç üzmedi. Ama yinede sürprizler can sıkmasın diye sonuncusuna +3 yıl garanti satın aldım. DSG piyasada çok fazla ve takip ettiğim kadarıyla özellikle kuru tip 7 ileri olanların parçaları ve tamiri her anlamda çok daha ulaşılabilir oldu. Eskisi kadar sıkıntılı bir durum yok. DSG onarımı yapan çok fazla yer var ayrıca. Bence PowerShift pazarda fazla adete ulaşana kadar satın alırken (özellikle ikinci elde) DSG den daha düşündürücü durumda. Bu tür semitronic şanzımanların titreme silkeleme kararsızlık tarzında arıza şikayetlerinin alayı aynı. Bu konuda bence belirleyici unsur kullanım tarzı ve şartları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

DSG DüzenliServisGerektirir şanzıman :) das tırt

Ford, servisten arkadaşlarımın dediği: sadece mondeo abi... gerisi bence alma.....

kısaca alayı tırt, nerde o eski klasik oto şanzımanlar, Allah tan manuel taş gibide sorun yaşamıyoruz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çift kavramaların hepsi narin yapıli ve sorun çikarmaya musait şanzımanlar, piyasada en cok dsg var haliyle en cok dsg hakkinda konusuluyor, edc ve powershiftlerde en az dsg kadar narin ve sorun cikarmaya musait şanzimanlar

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Çift kavramaların hepsi narin yapıli ve sorun çikarmaya musait şanzımanlar, piyasada en cok dsg var haliyle en cok dsg hakkinda konusuluyor, edc ve powershiftlerde en az dsg kadar narin ve sorun cikarmaya musait şanzimanlar

haydaaa oldumu şimdik biz powershift aldık nolacak şindi

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hyundai gibi 7 yıl garanti versinler konuşmayalım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bayramda 2016 a3 1.6 TDİ ile 4 bin km ye yakın yol yaptım . oda DSG şanzımanmış mübarek 0 dan 180 e kadar vites atmıyor gibi hakkaten ya :D 

yalnız birgün otomatik araba alırsam çok radar cezası yerim 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hyundai kim ki tabi .  Hep teneke lafını duydu garibim.

Yeni çift kavraması hakkında hep iyi yorumlar var. Ayrıca garantisi de cabası. Biraz daha ekonomik olsa i30 alırdım :)

Vw ve diğerleri lütfen Köksal abi :D

Hyundai de araba mı :p

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

bişi olmaz abi senin arabanın nazarı fazlasıyla çıktı zaten  :(

Hyundai kim ki tabi .  Hep teneke lafını duydu garibim.

Yeni çift kavraması hakkında hep iyi yorumlar var. Ayrıca garantisi de cabası. Biraz daha ekonomik olsa i30 alırdım :)

Vw ve diğerleri lütfen Köksal abi :D

Hyundai de araba mı :p

pedere kuryeyi satıp accent blue dizel otomatik alacam marka fanatikliğim yok benim  ;)  :)

Yorum bağlantısı

bişi olmaz abi senin arabanın nazarı fazlasıyla çıktı zaten  :(

pedere kuryeyi satıp accent blue dizel otomatik alacam marka fanatikliğim yok benim  ;)  :)

Seni biliyorum be abi :) Köksal abinin sana yazdığı şeyden alıntı yapınca öyle anlaşılmış da genel olarak söyledim ben :)

Bizim fabrikada Assan grup olunca filo aracı olarak bayağı Blue Otomatik var ve bayağı memnun herkes. Arabalardan anlayan meraklı kişilerle konuştuğumda fikirleri o şekilde.

Özellikle yönetimdeki Elantralar çok iyi

Yorum bağlantısı

Seni biliyorum be abi :) Köksal abinin sana yazdığı şeyden alıntı yapınca öyle anlaşılmış da genel olarak söyledim ben :)

Bizim fabrikada Assan grup olunca filo aracı olarak bayağı Blue Otomatik var ve bayağı memnun herkes. Arabalardan anlayan meraklı kişilerle konuştuğumda fikirleri o şekilde.

Özellikle yönetimdeki Elantralar çok iyi

yakında vagcı olacam ya bu yazım kenarda dursun dedim  :D   :p

Yorum bağlantısı

yakında vagcı olacam ya bu yazım kenarda dursun dedim  :D   :p

ötekileştirmedikten sonra vagcı,bimmerci farketmez :D

Leon'a kavuşunca , ehe ehe sen de alacaktın alamadın anlayamazsınız... o ledleri.... demezsin demi abi :D

Yorum bağlantısı

ötekileştirmedikten sonra vagcı,bimmerci farketmez :D

Leon'a kavuşunca , ehe ehe sen de alacaktın alamadın anlayamazsınız... o ledleri.... demezsin demi abi :D

valla leonu ford üretse yine leon alırdım tipi güzel keretanın  :seytan:  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

6 ay geçmeden arabayı değiştirirsin zaten takılma fazla.  :p

valla leonu ford üretse yine leon alırdım tipi güzel keretanın  :seytan:  :D

Doğuş, fabrikasyon arabaya sipariş nedir, bu şekilde daha mı heyacanlı oluyor, şafak kaç?

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ford ranger 2016 son kasa oto şanzıman, 1 sene garantili, sonrasında mahkemeliksin :)

bayramda 2016 a3 1.6 TDİ ile 4 bin km ye yakın yol yaptım . oda DSG şanzımanmış mübarek 0 dan 180 e kadar vites atmıyor gibi hakkaten ya :D 

yalnız birgün otomatik araba alırsam çok radar cezası yerim 

dct honda, 200 e kadar bende birşey hissetmedim, sonra kollarım üşüdü yavaşlamıştım  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Benim aldım connect 3 yıl garantili .Bakalım inşallah yaşamayız sorun

İnşallah, arazi aracında oto şanzıman sakat, bize 1 sene bile dayanmayacağı net gibi, manuele mecburen devam...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

İnşallah, arazi aracında oto şanzıman sakat, bize 1 sene bile dayanmayacağı net gibi, manuele mecburen devam...

Hımm orası doğru abi

Yorum bağlantısı

6 ay geçmeden arabayı değiştirirsin zaten takılma fazla.  :p

Doğuş, fabrikasyon arabaya sipariş nedir, bu şekilde daha mı heyacanlı oluyor, şafak kaç?

stokta istediğin renk olmayınca mecbur sipariş veriyorsun abi, ama istediğim renk stokta olsaydı bile ben yine sipariş verecektim cünkü param kasım ayında hazır olacak, kasım sonu geliyor kısmetse 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

stokta istediğin renk olmayınca mecbur sipariş veriyorsun abi, ama istediğim renk stokta olsaydı bile ben yine sipariş verecektim cünkü param kasım ayında hazır olacak, kasım sonu geliyor kısmetse 

Pazarlama sanattır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

cepte hazır param olmayınca pazarlama sanat oluyor tabi 

parası olmayan adama araba satmak sanattır.

Yorum bağlantısı

parası olmayan adama araba satmak sanattır.

valla bana satmasına gerek yoktu zaten ben aldım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...